• شماره تماس: 09122252499
  • ایمیل ما: info[a]machoob.com
  • اعزام کارشناس رایگان: 09122459536 کیانی

کابینت آشپزخانه

تماس با ما

کابینت کلاسیک

این دسته از کابینت را با عنوان سبک سنتی هم می‌شناسند و در طراحی آن سعی بر این است که از متریال , طرح ها و حکاکی هایی استفاده شود که یاد آور حس ناب و کلاسیک چوب باشد . کابینت کلاسیک به سه دسته کابینت‌های ممبران، کابینت‌های تمام چوب و کابینت‌های روکش چوب تقسیم‌بندی می‌شود.

بیشتر بخوانید

کابینت مدرن

چیدمان کابینت‌ها و سبک طراحی آن ها ساده و مینیمالیست است که بیشتر شبیه به طراحی‌های امروزی و اروپایی باشد. سبک‌های مدیترانه‌ای، فانتزی، پله‌ای و ماتریکسی جز این دسته از کارها هستند. که به دسته‌های کابینت‌های های‌گلاس، لمی گلاس و درب‌های روکش پی وی سی تقسیم‌بندی می‌شوند.

بیشتر بخوانید

کابینت آشپزخانه علاوه بر اینکه یکی از ملزومات آشپزخانه میباشد بلکه تاثیر بسزایی در دکوراسیون داخلی خانه دارد.در طراحی مدرن نوع معماری داخلی خانه ها به گونه ای می باشد که آشپزخانه از تمام نقاط پذیرایی و نشینمن قابل دید است.همین امر باعث شده تا افراد اهمیت بسیار زیادی به دکوراسیون و طراحی داخلی آشپزخانه بدهند.از دیرباز وجود کابینت یکی از مهمات در هر خانه بوده است و شاید امروزه اهمیت آن خیلی بخاطر کاربرد آن نباشد بلکه بیشتر جنبه ی ظاهری و زیبایی بخشی به دکوراسیون منزل را دارد.کابینت ها تنوع بسیار زیادی از نظر رنگ،جنس و ساختار دارند از این جهت انعطاف در طرح و مدل باعث شده است تا ما در منازل مختلف کابینتهای متنوع ببینیم.

انواع کابینت

کابینت های آشپزخانه ۲ نوع کلی مدرن وکلاسیک دارند و بنا به سلیقه ی مشتری و دیزاین منزل هر کدام از نظر سبک و جنس ساخت به انواع مختلفی تقسیم میشوند که نمونه های آنها در اینجا ذکر شده است.در واقع در حالت کلی کابینت های مدرن که امروزه در اکثر مکانها استفاده میشود سبک طراحی  ساده میباشد و کابینت های کلاسیک طراحی سنتی دارند.

کابینت مدرن

کابینت های گلاس

زیر شاخه ای از کابینت های مدرن کابینت های گلاس می باشد که مغز آن ها ام دی اف بوده و روکشی از جنس پلکسی گلاس بروی آن می آید

بیشتر بخوانید

کابینت لامی گلاس

مغز این درب‌ها از MDF و روکش آنها از جنس پلی گلاس می‌باشد که در مقایسه با ورق‌های های گلاس در مقابل خط و خش بسیار مقاوم می باشد.

بیشتر بخوانید

کابینت ام دی اف

این درب‌ها از ورق‌های MDF با روکش ملامینه مات (HPL) تهیه می‌گردند. از جمله کارخانه‌های داخلی پرس این روکش‌ها می‌توان ایزوفام، آسیا، آریا، آیدا، اکسترا، فرآیند و آلفا نام برد

بیشتر بخوانید

کابینت روکش PVC

این درب‌ها از ورق‌های MDF که یک لایه روکش PVC روی آن پرس شده است، تهیه می‌شوند.

بیشتر بخوانید

کابینت کلاسیک

کابینت ممبران

این کابینت‌ها تحت عنوان کابینت ممبران، پرس وکیوم، کلاسیک و یا حتی ۳D نامیده می شوند

بیشتر بخوانید

کابینت تمام چوب

درب‌های تمام چوب برای علاقه‌مندان به سبک سنتی و کلاسیک بهترین گزینه است. برای تهیه این درب‌ها از چوب طبیعی استفاده می‌نمایند و سپس آنها را رنگ می‌نمایند.

بیشتر بخوانید

کابینت روکش چوب

درب‌های روکش چوب، ورق‌هایی از جنس MDF هستند که یک لایه روکش چوب طبیعی روی سطح آن چسبانده‌اند. بر سطح این درب‌ها گره‌ها و بافت‌های طبیعی چوب مشاهده می‌گردد، اما مانند درب‌های تمام چوب نمی‌شود روی آنها حکاکی یا CNC نمود.

بیشتر بخوانید

کابینت انزو

نحوه تولید کابینت انزو مشابه به سایر درب های ممبران می باشد با این تفاوت که در تولید کابینت انزو MDF 25 میلی متر استفاده می گردد.همچنین روکش کابینت انزو براق می باشد و قاعدتا به رنگ سفید اجرا می شوند. همچنین کابینت انزو به پر کاری کابینت ممبران نیست و از منبت کاری های پیچیده در آن استفاده نمی شود.

بیشتر بخوانید

فرصت مشاوره رایگان

با پر کردن فرم زیر  از فرصت مشاوره  رایگان استفاده کنید. مشاورین ما در سریع ترین زمان جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

گروه ماچوب

تولید کننده انواع کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه مدرن و کلاسیک

گروه مهندسی معماری ماچوب برترین گروه طراحی ۳ بعدی با اولین تماس آماده اعزام کارشناس به محل پروژه شما می باشد