• شماره تماس : 77897162 - 021
  • ایمیل ما : info@machoob.com
  • اعزام کارشناس رایگان : 09122459536 کیانی

کابینت آشپزخانه

تماس با ما

کابینت کلاسیک

این دسته از کابینت را با عنوان سبک سنتی هم می‌شناسند و در طراحی آن سعی بر این است که از متریال , طرح ها و حکاکی هایی استفاده شود که یاد آور حس ناب و کلاسیک چوب باشد . کابینت کلاسیک به سه دسته کابینت‌های ممبران، کابینت‌های تمام چوب و کابینت‌های روکش چوب تقسیم‌بندی می‌شود.

بیشتر بخوانید

کابینت مدرن

چیدمان کابینت‌ها و سبک طراحی آن ها ساده و مینیمالیست است که بیشتر شبیه به طراحی‌های امروزی و اروپایی باشد. سبک‌های مدیترانه‌ای، فانتزی، پله‌ای و ماتریکسی جز این دسته از کارها هستند. که به دسته‌های کابینت‌های های‌گلاس، لمی گلاس و درب‌های روکش پی وی سی تقسیم‌بندی می‌شوند.

بیشتر بخوانید

کابینت مدرن

کابینت آشپزخانه های گلاس

زیر شاخه ای از کابینت های مدرن کابینت های گلاس می باشد که مغز آن ها ام دی اف بوده و روکشی از جنس پلکسی گلاس بروی آن می آید

بیشتر بخوانید

کابینت آشپزخانه لامی گلاس

مغز این درب‌ها از MDF و روکش آنها از جنس پلی گلاس می‌باشد که در مقایسه با ورق‌های های گلاس در مقابل خط و خش بسیار مقاوم می باشد.

بیشتر بخوانید

کابینت آشپزخانه ام دی اف

این درب‌ها از ورق‌های MDF با روکش ملامینه مات (HPL) تهیه می‌گردند. از جمله کارخانه‌های داخلی پرس این روکش‌ها می‌توان ایزوفام، آسیا، آریا، آیدا، اکسترا، فرآیند و آلفا نام برد

بیشتر بخوانید

کابینت آشپزخانه روکش PVC

این درب‌ها از ورق‌های MDF که یک لایه روکش PVC روی آن پرس شده است، تهیه می‌شوند.

بیشتر بخوانید

کابینت کلاسیک

کابینت آشپزخانه ممبران

این کابینت‌ها تحت عنوان کابینت ممبران، پرس وکیوم، کلاسیک و یا حتی 3D نامیده می شوند

بیشتر بخوانید

کابینت آشپزخانه تمام چوب

درب‌های تمام چوب برای علاقه‌مندان به سبک سنتی و کلاسیک بهترین گزینه است. برای تهیه این درب‌ها از چوب طبیعی استفاده می‌نمایند و سپس آنها را رنگ می‌نمایند.

بیشتر بخوانید

کابینت آشپزخانه روکش چوب

درب‌های روکش چوب، ورق‌هایی از جنس MDF هستند که یک لایه روکش چوب طبیعی روی سطح آن چسبانده‌اند. بر سطح این درب‌ها گره‌ها و بافت‌های طبیعی چوب مشاهده می‌گردد، اما مانند درب‌های تمام چوب نمی‌شود روی آنها حکاکی یا CNC نمود.

بیشتر بخوانید

کابینت آشپزخانه انزو

نحوه تولید کابینت انزو مشابه به سایر درب های ممبران می باشد با این تفاوت که در تولید کابینت انزو MDF 25 میلی متر استفاده می گردد.همچنین روکش کابینت انزو براق می باشد و قاعدتا به رنگ سفید اجرا می شوند. همچنین کابینت انزو به پر کاری کابینت ممبران نیست و از منبت کاری های پیچیده در آن استفاده نمی شود.

بیشتر بخوانید

فرصت مشاوره رایگان

با پر کردن فرم زیر  از فرصت مشاوره  رایگان استفاده کنید. مشاورین ما در سریع ترین زمان جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

گروه ماچوب

تولید کننده انواع کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه مدرن و کلاسیک

گروه مهندسی معماری ماچوب با 3 شعبه نمایشگاه و برترین گروه طراحی 3 بعدی با اولین تماس آماده اعزام کارشناس به محل پروژه شما می باشد