کابینت سفید

کابینت سفید

کابینت سفید با ایجاد فضایی دلباز و دلنشین در آشپزخانه شما، آرامش و آسودگی را برای شما به ارمغان می آورد. هماهنگی و سازگاری این رنگ کابینت، در هر سبکی، با فضاهای دیگر خانه و دکوراسیون غالب، مشتریان بسیاری را به خود جذب کرده است.

در ادامه با بررسی کابینت سفید در سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و یا کابینت مدرن و پرفروش ترین ها در این زمینه، نمای نهایی آشپزخانه خود را تجسم کرده و انتخابی درخور سلیقه خود به انجام برسانید.

کابینت سفید

فیلم کابینت سفید

شما با مشاهده این فیلم، با کابینت های سفید و انواع آنها آشنا می شوید و تصمیم گیری در خرید و انتخاب سبک کابینت سفید مورد نظر برای شما راحت تر خواهد شد.

لیست قیمت کابینت

قیمت انواع کابینت آشپزخانه بر اساس متراژ، نوع روکش و همچنین رنگی که انتخاب می کنید، محاسبه می شود. گروه مهندسی معماری ماچوب برای محاسبه قیمت و دیدن لیست قیمت، صفحه زیر را در اختیار مشتریان قرار داده است.

کابینت سفید مدرن

کابینت مدرن شامل تنوع گسترده ای از کابینت ها می باشد که از پرفروش ترین آنها کابینت ام دی اف و کابینت های گلاس، را می توان نام برد. عموما جنس کابینت های مدرن از ام دی اف خام بوده و روکش های مختلف در این سبک، موجب ایجاد تنوع گسترده ای از کابینت ها، در طرح های مختلف، شده است.

رنگ سفید در کابینت های مدرن، تداعی کننده تمیزی و حسی پر از آرامش می باشد. ایجاد فضایی دلباز و پر نور، از دیگر فواید این رنگ می باشند و طرفداران بسیاری مایل به استفاده از کابینت سفید مدرن، در آشپزخانه خود می باشند.

کابینت مدرن تفاوت های عمده ای با کابینت کلاسیک داشته و هر کدام سبک سلیقه خاصی را به خود جذب خواهند کرد. اگر بین انتخاب کابینت کلاسیک و یا مدرن برای آشپزخانه خود بین دو راهی مانده اید و نیازمند مشاوره و یا ایده برای انتخابی مطمئن تر می باشید، مقاله زیر را مطالعه فرمایید.

کابینت سفید مدرن
کابینت آشپزخانه مدرن سفید

کابینت سفید ام دی اف

القای حس تمیزی و پاکی، خنثی بودن رنگ سفید و ایجاد هارمونی بی نظیر با محیط و وسیع نشان دادن فضای در دسترس با بازتابش نور، از فواید استفاده از کابینت ام دی اف رنگ سفید در آشپزخانه شما می باشد.

کابینت ام دی اف، دارای مقاومتی بالا و ماندگاری قابل توجه می باشد و اگر کارایی و جاداری کابینت ها، نکته ای حائز اهمیت برای شما می باشد، انتخاب کابینت ام دی اف، رضایت و خشنودی را برای شما به همراه خواهد داشت.

کابینت سفید ام دی اف
کابینت نئوکلاسیک سفید طوسی

کابینت سفید های گلاس

کابینت سفید هایگلاس جلوه ای بسیار منحصر به فرد در آشپزخانه شما ایجاد خواهد کرد. چرا که روکش های پلکسی گلس کشیده شده روی درب کابینت ها، ظاهری براق برای آنها ایجاد کرده. بنابراین، با انتخاب کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید، مدرنیته و درخشندگی را، در آشپزخانه خود ایجاد کنید.

امروزه روز، سبک مدرن این کابینت ها، طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. اگر آشپزخانه شما فضایی محدود داشته و انتخاب کابینت مناسب در دلبازی فضا تاثیر خواهد داشت، کابینت های گلاس، انتخابی بهینه برای شما محسوب می شود.

کابینت های ممبران در سبک کلاسیک و کابینت هایگلاس در سبک مدرن، دارای تشابهات متعدد و تفاوت هایی بارز می باشند و از پرفروش های بازار امروز محسوب می شوند. برای بررسی تفاوت های مشهود این دو کابینت به لینک ارائه شده مراجعه فرمایید.

کابینت سفید یکدست

بسیاری از افراد طرفدار سادگی و یکپارچگی در فضای خانه خود می باشند، به خصوص آشپزخانه که ناخودآگاه کثر قابل توجهی از زمان روز افراد در آنجا سپری خواهد شد. در کابینت های سبک مدرن، سادگی حرف اول را می زند. اما گاهی اوقات مشتریان برای ایجاد فضایی متفاوت تر، کابینت های مدرن را به صورت ترکیب رنگی انتخاب می کنند و با این کار محیطی متمایزتر ایجاد می نمایند.

اما همان طور در بالا نیز اشاره کردیم، مشتریانی که سلیقه ای مینیمال پسند دارند، استفاده از کابینت های یکدست را به ترکیب آنها ترجیح می دهند. اگر انتخاب شما استفاده از کابینت های یکدست باشد، پیشنهاد ما به شما رنگ سفید می باشد. چرا که رنگ سفید با بازتاب نور بیش تر فضا را بزرگ تر نشان داده و موجب دلبازی و خوش نمایی اشپزخانه شما خواهد شد.

کابینت سفید یکدست
کابینت سفید کرم
کابینت آشپزخانه سفید ساده یکدست

کابینت؛ در واقع کمد های فلزی و یا مغزی های ساخته شده از الوار های کوچک و بزرگ هستند. در این روز ها cabinet با پوشش های متفاوتی، ساخته می شوند. وسایل ریز و درشت آشپزخانه، در گنجه و یا کابینت آشپزخانه جای می گیرند. علاوه بر آن این قفسه ها در چیدمان آشپزخانه و یا چه طور به نظر رسیدن آن نقش مهمی دارد. زیرا که بیشترین دکور مطبخ تحت تاثیر کابینت ها هستند.

پروژه های کابینت مدرن

در این قسمت پروژه های گروه مهندسی معماری ماچوب، برای شما قرار داده شده است.

کابینت سفید کلاسیک

اگر آشپزخانه ای عریض و وسیع دارید و دکوراسیون خانه شما با سبک کلاسیک هماهنگ می باشد، استفاده از کابینت کلاسیک، نمای آشپزخانه شما را دو چندان خواهد کرد. اما وقتی صحبت از کابینت کلاسیک به میان می آید، آشپزخانه ای تیره و دلگیر در تصور اکثریت افراد، نقش می بندد. در حالی که این تصور کاملا نادرست می باشد. چرا که شما می توانید با استفاده از کابینت سفید و یا سفید طلایی ممبران، که در دسته کابینت های کلاسیک قرار گرفته اند، فضایی لاکچری و اشرافی را در آشپزخانه خود تجربه کنید.

کابینت ممبران به عنوان پرطرفدارترین و پرفروش ترین کابینت کلاسیک موجود در بازار، شناخته شده می باشد. برای بررسی کامل کابینت های ممبران و جدیدترین آنها، به لینک زیر مراجعه فرمایید.

کابینت سفید کلاسیک
کابینت آشپزخانه سفید با سبک نئوکلاسیک
کابینت آشپزخانه مدرن سفید رنگ
کابینت سفید طلایی ممبران
کابینت سفید کلاسیک ممبران

کابینت سفید کرم

در کابینت های مدرن عموما به دلیل سادگی کارها، از ترکیب رنگی تیره و روشن کنار هم استفاده می شود. اما در کابینت های کلاسیک، به دلیل حکاکی و ابزارهای زده شده روی کابینت ها، رنگ های روشن سفید و یا کرم، وضوح طرح های زده شده روی کار را بیشتر کرده و موجب دلبازتر شدن محیط آشپزخانه شما خواهد شد.

رنگ سفید و یا کرم کابینت های ممبران طرفدار بسیار داشته و هارمونی زیبایی در خانه شما ایجاد خواهد کرد. قیمت کابینت ممبران در مقایسه با کابینت های مدرن بالاتر بوده و اما از کابینت های نئوکلاسیک، مناسب تر می باشد.

کابینت کلاسیک سفید کرم

کابینت سبک کلاسیک، دارای 3 روکش مختلف است. یکی از آن ها که همانطور که اشاره شد، جزو محبوبترین روکش ها یعنی ممبران است. دو روکش دیگر از چوب های طبیعی ساخته می شوند. شما می توانید روکش ممبران و روکش های چوبی را در رنگ سفید تکی نیز سفارش دهید. برای اینکه از بی روح شدن کار جلوگیری کنید، می توان از سنگ های رو کابینتی و دستگیره در رنگ های متضاد استفاده کنید.

پروژه های کابینت کلاسیک

در این قسمت پروژه های گروه مهندسی معماری ماچوب، برای شما قرار داده شده است.

تماس با گروه مهندسی ماچوب

کابینت سفید نئوکلاسیک

اگر سبک مدرن و یا کلاسیک مورد پسند شما برای پیاده سازی در آشپزخانه خود، نمی باشند، بهترین گزینه برای شما کابینت نئوکلاسیک، تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک، می باشد.

کابینت های نئوکلاسیک آرامش و شکوه را همزمان به آشپزخانه شما می آورند. چرا که نه به اندازه کابینت های کلاسیک شلوغ و پرکار و نه به اندازه کابینت های مدرن، ساده می باشند. رنگبندی در این سری از کابینت های محدود بوده و عموما در رنگ های روشن سفید و یا ترکیب آن با رنگ های طوسی و سایر رنگ های مشابه، دیده می شود.

با توجه به سازگاری کابینت های نئوکلاسیک با هر دیزاین و دکوراسیونی، اگر مایل به تحقیق بیشتر در مورد این مدل از کابینت ها می باشید، از کابینت انزو به عنوان پرمخاطب ترین کابینت های سبک نئوکلاسیک، دیدن فرمایید.

کابینت سفید نئوکلاسیک
کابینت سفید نئوکلاسیک انزو
کابینت آشپزخانه سفید نئوکلاسیک
کابینت سفید ایرانی

پروژه های کابینت نئوکلاسیک

در این قسمت پروژه های گروه مهندسی معماری ماچوب، برای شما قرار داده شده است.

کابینت سفید کلاسیک ترکیب با طرح چوب
کابینت سفید طوسی مدرن هایگلاس
کابینت آشپزخانه سفید هایگلاس
کابینت آشپزخانه کلاسیک سفید ممبران

مزایا و معایب کابینت سفید

در جدول زیر به بررسی مزایا و معایب بارز کابینت سفید خواهیم پرداخت.

مزایا معایب
بزرگ نشان دادن فضا لکه پذیری بالا
حس تمیزی و پاکی نیازمند مراقبت بیشتر
هماهنگی با هر دکوراسیون نیازمند تمیز کاری بیشتر
از مد نخواهد افتاد به مرور زمان دل را می زند
ایجاد فضایی مدرن تغییر رنگ در برابر نور
مناسب ترکیب با رنگ تیره تغییر رنگ در برابر حرارت
مناسب آشپزخانه کوچک اهمیت نوع چیدمان در نما

شما می توانید جهت ثبت سفارش از ماچوب و دریافت طراحی سه بعدی به صفحه زیر مراجعه کنید.

کابینت سفید برای آشپزخانه کوچک

اگر فضای در دسترس شما، فضایی محدود و کم نور می باشد، با استفاده از رنگ سفید و بازتاب نور بیشتر در فضا، آشپزخانه خود را بزرگ تر و پر نورتر نشان دهید. عموما در آپارتمان هایی با متراژ محدود نیز استفاده از کابینت های سفید برای تداعی مدرنیته، به چشم می خورد.

قابل ذکر است، استفاده از نورپردازی حرفه ای در کنار رنگ سفید کابینت ها، حس دلبازی و تمیزی را در محیط دو چندان خواهد کرد.

اگر طرفدار ترکیب رنگی در دکوراسیون آشپزخانه خود می باشید، کابینت سفید قهوه ای نیز به دلیل هارمونی بی نظیر، یکی از پرطرفدارترین ترکیب رنگی های بازار می باشند. همچنین اگر کابینت آشپزخانه خود را در سبک مدرن انتخاب می کنید، ترکیب رنگی سفید و طوسی می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای سفارش باشد. در مقاله زیر می توانید جدید ترین پروژه ها و عکس های کار شده را مشاهده کنید و طرح خود را انتخاب کنید.

کابینت سفید طوسی
کابینت سفید طوسی مات
کابینت آشپزخانه کلاسیک سفید در سبک ممبران
کابینت سفید کلاسیک طرح چوب

چرا کابینت سفید را انتخاب کنیم؟

در کنار جلوه و زیبایی کابینت رنگ سفید، ایجاد دلبازی، حس تمیزی و آرامش و فضایی پر انرژی، از دیگر پارامترهای قابل توجه در انتخاب کابینت آشپزخانه سفید، محسوب می شود.

در آشپزخانه های کوچک، بدون هزینه و جا به جایی نقشه آشپزخانه، با استفاده از کابینت سفید در کنار دکوراسیونی هماهنگ، محیط آشپزخانه خود را به راحتی وسیع تر از آنچه هست، نشان دهید. هم چنین، رنگ سفید به دلیل خنثی بودن، هارمونی زیبایی در کنار رنگبندی های دیگر پیدا کرده و دست شما را در ایجاد دکوراسیون دلخواه شما، باز خواهد گذاشت.

کابینت های آشپزخانه عموما به دلیل استفاده از تیزی و وسایل این چنین در این مکان، بسیار آسیب پذیر می باشند. رنگ سفید کابینت ها دست شما را باز خواهد گذاشت تا در صورت آسیب دیدگی و یا رنگ پریدگی روی درب ها، با رنگ سفید آنها را قلم گیری کنید.

اگر در انتخاب کابینت، قیمت برای شما معیاری تعیین کننده می باشد، با خواندن مقاله زیر، کابینت ارزان مورد نظر خود را بیابید.

طرح های اجرایی کابینت سفید
کابینت سفید نقره ای
کابینت آشپزخانه سفید طلایی
کابینت سفید نئوکلاسیک با طرح صندلی چوبی

نتیجه گیری از مطالب کابینت سفید

در ابتدای مقاله، با مشاهده فیلم مربوط به کابینت سفید، توضیحات کاملی در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. سپس به معرفی کابینت سفید مدرن و انواع آن از جمله کابینت سفید ام دی اف، کابینت سفید های گلاس، کابینت سفید یکدست و معرفی پروژه های اجرایی گروه مهندسی ماچوب، پرداخته ایم.

در ادامه کابینت سفید کلاسیک را مورد بررسی قرار دادیم و کابینت سفید کرم را نیز، به عنوان رنگی پر بازخورد، برای شما توضیح داده ایم. به علاوه با در اختیار گذاشتن پروژه های گروه ماچوب در زمینه اجرای کابینت های کلاسیک، قصد داشتیم دید واضح تری در ذهن مشتریان، برای انتخاب سبک کابینت خود، ایجاد کنیم.

در آخر نیز با معرفی کابینت سفید نئوکلاسیک به همراه پروژه های اجرایی، تمامی سبک های کابینت سفید را به همراه جدول مزایا و معایب کابینت سفید، مورد وارسی قرار داده ایم.

سوالات متداول مربوط به کابینت سفید و پاسخ به آن ها

قیمت به روز انواع کابینت سفید را از کجا بگیرم؟1401/6/12 12:22:01

برای استعلام لیست قیمت به روز کابینت آشپزخانه سفید به سایت ماچوب مراجعه کرده و با شماره های داخل صفحه تماس بگیرید.

 

براس سفارش کابینت سفید به کجا مراجعه کنم؟1401/6/12 12:23:39

شما می توانید برای ثبت سفارش کابینت آشپزخانه سفید به صفحه رسمی گروه مهندسی معماری ماچوب machoob.com مراجعه فرمایید.

 

توسط |1401/11/2 11:39:39شهریور 19ام, 1401|

ثبت ديدگاه

برگشت به بالا