کابینت ممبران سفید

یکی از محبوب ترین رنگ ها برای انتخاب کابینت، سفید می باشد. کابینت ممبران نیز از این قاعده مستثنی نیست. ممبران در دسته بندی سبک کلاسیک در دکوراسیون آشپزخانه قرار داد.

در سبک کلاسیک شما طراحی های شلوغ و فاخر را مشاهده می کنید. استفاده از جزئیات تزئینی همچون گل و کتیبه ظاهر کابینت ممبران را بیش از پیش فاخر و سلطنتی نشان می دهد.

طراحی کابینت آشپزخانه سفید ممبران

همانطور که گفتیم این سبک کابینت، ظاهر کلاسیک و پر از منبت کاری و حکاکی در سطح خود است. اما می توان کابینت ممبران را در طرح های ساده تر و شبیه به سبک مدرن نیز سفارش داد. پیشنهاد طراحان کابینت این است که اگر آشپزخانه کوچکی دارد حتما از طرح های ساده ممبران و رنگ روشن ترجیحا سفید استفاده کنید. خاصیت رنگ سفید دو برابر نورانی کردن فضا و بزرگتر نشان دادن محیط به دلیل بازتابش نور می باشد.

کابینت ممبران سفید از چه متریالی ساخته می شود؟

در ساخت بدنه این کار از ام دی اف، استفاده شده است. طراحی هایی که بر روی کابینت ممبران انتخاب می کنید در ابتدا توسط دستگاه cnc روی بدنه ام دی اف حک می شود. در ادامه از روکش پی وی سی برای روی بدنه استفاده می کنند. این روکش خاصیت ضد آب دارد و سبب عمر طولانی کابینت می شود. روکش پی وی سی توسط دستگاه پرس وکیوم و چسب روی بدنه قرار می گیرد. به همین منظور نام دیگر کابینت ممبران، پرس وکیوم می باشد.