کابینت سفید طوسی

خانهمقالات کابینت آشپزخانهکابینت سفید طوسی

کابینت سفید طوسی

کابینت سفید طوسی، ترکیب رنگی از کابینت می باشد، که در نسل های مختلفی از کابینت، از قدیم تا به امروز، رایج بوده و از مد نخواهد افتاد. چرا که یکسری از مشتریان، از طرفداران پر و پا قرص صنعت مد بوده و کالاهای به روز بازار را به طور مستمر، مورد بررسی قرار می دهند.

از آنجا که آشپزخانه نیز، یکی از قسمت های خطیر در خانه محسوب می شود، وقتی تصمیم به تغییر دکوراسیون در آشپزخانه گرفته می شود، انتخاب رنگ کابینت مناسب، از مباحثی است که ذهن مشتریان را به خود درگیر خواهد کرد. در این مقاله قصد داریم به منظور سهولت در انتخاب رنگ کابینت مورد نظر، انواع کابینت سفید طوسی، را مورد وارسی قرار دهیم.

کابینت سفید طوسی

فیلم کابینت سفید طوسی

شما با مشاهده این فیلم، با رنگ کابینت سفید طوسی و نکاتی برای حفظ نمای کار، آشنا خواهید شد و تصمیم گیری در خرید و انتخاب رنگ کابینت مورد نظر برای شما راحت تر خواهد شد.

لیست قیمت کابینت

قیمت انواع کابینت آشپزخانه بر اساس متراژ، نوع روکش و همچنین رنگی که انتخاب می کنید، محاسبه می شود. گروه مهندسی معماری ماچوب برای محاسبه قیمت و دیدن لیست قیمت، صفحه زیر را در اختیار مشتریان قرار داده است.

کابینت سفید طوسی کلاسیک

کابینت کلاسیک، به سبکی از کابینت گفته می شود که منبت کاری، تاج و یراق آلات پر زرق و برق در کنار سر ستون هایی ابزارخورده، در این سبک بسیار به چشم خورده و به نوعی جلال و شکوه را در آشپزخانه شما به نمایش می کشد. امروزه روز، کابینت کلاسیک طرفداران بسیاری به خود جذب کرده و است و برای مشتریانی که آشپزخانه هایی با فضای وسیع دارا می باشند، اولین پیشنهاد می باشد. این کابینت ها عموما در رنگ های گرم، مشابه به چوب، به کار گرفته می شود. اما اگر تمایل دارید در کنار منبت کاری های زیبا، از ترکیب رنگی نیز در کابینت های کلاسیک خود، استفاده کنید، کابینت سفید طوسی کلاسیک، بهترین گزینه برای شما می باشد. در سبک کلاسیک، کابینت ممبران از پرفروش ترین ها بوده و کیفیت و طراحی بی نظیر آن، نظر بسیاری را به خود جلب کرده است. اما در صورتی که سبک کلاسیک را نمی پسندید، سبک نئوکلاسیک با تلفیق سبک کلاسیک و مدرن، مورد پسند شما قرار خواهد گرفت.

کابینت سفید طوسی کلاسیک

پروژه های کابینت کلاسیک

در این قسمت پروژه های گروه مهندسی معماری ماچوب، برای شما قرار داده شده است.

جهت درخواست کابینت فرم زیر را پر کنید.

کابینت ‌سفید طوسی مدرن

کابینت های مدرن، تداعی کننده مدرنیته بوده و حسی مملو از آرامش، برای شما به ارمغان خواهند آورد. با توجه به سبک مدرن طراحی شده در خانه های امروز، کابینت های مدرن، نظر کثر قابل توجهی از مخاطبان را جلب کرده است. به خصوص رنگ طوسی کابینت مدرن، بسیار مورد پسند مشتریان می باشد. اما در کثری از مواقع مشتریان به دلیل خنثی بودن رنگ طوسی، از سفارش آن به صورت تک رنگ اجتناب می کردند. در آن صورت ما به شما استفاده از کابینت سفید طوسی مدرن را به صورت ترکیب رنگی کنار رنگ های روشنی همانند سفید پیشنهاد می کنیم. این ترکیب رنگی جلوه کار شما را دو چندان کرده و رضایت شما را به همراه خواهد داشت. در صورتی که کابینت های مدرن، الویت های قابل توجه شما را نداشته و مورد پسند شما نیستند، حتما از کابینت ممبران، به عنوان کابینتی کلاسیک، دیدن فرمایید.

کابینت ‌مدرن سفید طوسی
کابینت آشپزخانه مدرن

انواع کابینت های سفید طوسی

در ادامه به بررسی انواع کابینت سفید طوسی در طیف روشن، تیره، براق، مات و اکلیلی، خواهیم پرداخت. کابینت های سفید قهوه ای نیز در سبک های مدرن، کلاسیک و نئوکلاسیک، در دسته رنگ های پر مخاطب کابینت های اجرایی می باشند. در نتیجه اگر رنگ سفید طوسی، با سلیقه شما هارمونی ندارد، مقاله کابینت سفید قهوه ای را مطالعه فرمایید.

انواع کابینت های سفید طوسی
انواع مدل های کابینت آشپزخانه سفید طوسی

کابینت سفید طوسی روشن

اگر نور، روشنایی و دلبازی، برای شما معیارهایی تعیین کننده می باشد و انتخاب شما ترکیب رنگ سفید و طوسی در کابینت آشپزخانه خود می باشد، به طور حتم از کابینت سفید طوسی روشن استفاده نمایید. چرا که روشن بودن کابینت ها، بازتاب نور را بیشتر کرده و فضا را دلبازتر و پر نورتر نشان خواهد داد. اگر آشپزخانه شما کوچک بود و فضایی محدود داشت نیز، کابینت های روشن برای شما بهترین گزینه محسوب می شوند.

ترکیب رنگ سفید با طوسی در کابینت انزو، که در دسته کابینت های نئوکلاسیک قرار گرفته است، به وفور به کار رفته و مورد پسند مشتریان قرار گرفته است. با مراجعه به صفحه ارائه شده از پروژه های اجرایی کابینت انزو، توسط گروه مهندسی ماچوب دیدن فرمایید.

کابینت سفید طوسی روشن
کابینت طوسی روشن

کابینت طوسی

اگر ترکیب رنگی در کابینت ها دلخواه شما نبوده و استفاده کابینت ها به صورت تک رنگ را ترجیح می دهید، به جای کابینت سفید طوسی از کابینت طوسی در طیف روشن، استفاده نمایید. تنوع رنگی کابینت ها در سبک های کلاسیک، مدرن و کابینت نئوکلاسیک، دست شما را در انتخاب رنگ مورد نظر خود باز گذاشته است.

همان طور که در بالا نیز اشاره داشتیم، کابینت طوسی روشن درخور آشپزخانه هایی با فضای نسبتا کوچک و کم نور بوده و زیبایی آنها را دو چندان خواهد کرد.

کابینت سفید طوسی مات

اگر خانه شما با سبک مدرن هارمونی داشته، استفاده از کابینت آشپزخانه سفید طوسی مات، در نمای کلی خانه تاثیر به سزایی خواهد گذاشت. با انتخاب کابینت های هایگلاس مدرن مات، فضایی متفاوت در آشپزخانه خود ایجاد کنید. رنگ سفید طوسی مات در کابینت هایگلاس بسیار جذاب و زیبا بوده و به عنوان گزینه ای منحصر به فرد به مشتریان خاص پسند، پیشنهاد می شود.

اگر بین انتخاب سبک مدرن و کلاسیک شک داشته و وارسی کامل تفاوت های آنها شما را در انتخابی مطمئن تر کمک خواهد کرد،  با مراجعه به لینک ارائه شده، به تفاوت کلی آنها آشنا شده و تصمیمی با رضایت و اطمینان حاصل فرمایید.

کابینت طوسی براق

هایگلاس کابینت سفید طوسی براق

کابینت های براق، گزینه ای بسیار مناسب برای آشپزخانه های با مساحتی محدود و پنجره های کم، می باشد. چرا که براق بودن کابینت ها در کنار سطح صاف آنها، بازتابش نور را بیشتر کرده و همین امر فضا را پور نورتر و بزرگ تر نشان می دهد.

اگر به دنبال کابینتی براق می باشید، کابینت های هایگلاس، به عنوان کابینت هایی با رویه براق، انتخابی درخور سلیقه شما خواهند بود. به خصوص کابینت هایگلاس سفید طوسی براق که به راحتی با هر دکوراسیونی هارمونی داشته و جلوه ای خاص در آشپزخانه شما ایجاد خواهد کرد.

قابل ذکر است، اگر پارامتر قیمت برای شما تعیین کننده و مهم می باشد، قیمت کابینت های گلاس بسیار مناسب تر از قیمت کابینت ممبران و یا انزو می باشد.

کابینت طرح بتن سفید طوسی

تنوع و طرح های گوناگون در کابینت های سبک مدرن، انتخاب و تصمیم گیری را برای مشتریان دشوار خواهد کرد. چرا که طرح های زیبا و متعدد، تزلزل در انتخاب نهایی را برای مشتریان به همراه خواهد داشت.

طرح بتی نیز، در کابینت های هایگلاس، در دسته جدیدترین طرح های بازار بوده و بازخوردی بی نظیر، در میان مشتریان، داشته است. اگر به دنبال آشپزخانه با فضایی منحصر به فرد می باشید، ترکیب کابینت سفید در کنار طوسی بتنی یا بهتر بگوییم طرح بتن، انتخابی بهینه برای شما خواهد بود.

کابینت سفید طوسی بتنی

کابینت طوسی بتنی

طرح های بتنی از جدید ترین مدل های روکش برای کابینت هستند. کابینت طرح بتنی تفاوت چندانی با کابینت های معمولی و مدرن در بازار ندارد. بدنه آن ها از ام دی اف ساخته شده است. تنها فرق آن ها در روکشی است که استفاده می شود. روکش ها طرح های بتنی دارند که بسیار جذاب نیز هستند. رنگ بندی زیادی برای کابینت های بتنی در نظر گرفته شده است. رنگ طوسی از زیباترین آن ها است. شما می توانید این رنگ را همانطور که گفته شده با طوسی ست کنید. یا اگر علاقه دارید که آشپزخانه شما یک رنگ باشد، فقط کابینت طوسی بتنی سفارش دهید.

البته برخی از افراد برای صرف هزینه کمتر از برچسب کابینت در طرح های بتنی استفاده می کنند. توجه داشته باشید، استفاده از این برچسب ها زیبای و نقص های خودش را دارد. برای مثال برای نصب و چسباندن آن ها حتما از افراد متخصص کمک بگیرید. زیرا که ممکن است هوا داخل آن ها نفوذ کند و سبب باد کردن برچسب و به هم خوردن ظاهر کابینت شما شود. بنابراین پیشنهاد می کنیم که از روکش های کابینت برای جلوگیری از این مشکل استفاده کنید.

کابینت طوسی بتنی

کابینت سفید طوسی اکلیلی

اگر به دنبال کابینتی جدید و به روز می باشید، کابینت اکلیلی هایگلاس، یکی از این دسته کابینت ها می باشد. مغز این کابینت ها از جنس ام دی اف بوده و با روکش پلکسی گلاس، مزین شده اند. تفاوت آنها با هایگلاس براق تنها ظاهری است براق تر که در رنگ های ساده جلوه ای ویژه خواهد داشت. به خصوص رنگ طوسی، که رنگی خنثی با هارمونی بالا می باشد.

قیمت کابینت های هایگلاس با توجه به ظاهر متفاوت از قیمت کابینت های کلاسیک و قیمت کابینت انزو به عنوان کابینتی نئوکلاسیک، مقرون به صرفه تر می باشد.

کابینت سفید طوسی اکلیلی

کابینت؛ در واقع کمد های فلزی و یا مغزی های ساخته شده از الوار های کوچک و بزرگ هستند. در این روز ها cabinet با پوشش های متفاوتی، ساخته می شوند. وسایل ریز و درشت آشپزخانه، در گنجه و یا کابینت آشپزخانه جای می گیرند. علاوه بر آن این قفسه ها در چیدمان آشپزخانه و یا چه طور به نظر رسیدن آن نقش مهمی دارد. زیرا که بیشترین دکور مطبخ تحت تاثیر کابینت ها هستند.

مدل های کابینت آشپزخانه سفید طوسی
نمونه کابینت سفید طوسی

کابینت سفید طوسی کم رنگ

هرچه قدر که در طرح های کابینت مدرن بیشتر جستجو می کنید، رنگ طوسی و خاکستری به چشم شما بیشتر می آید. مخصوصا رنگ طوسی کم رنگ. این رنگ آشپزخانه شما را بزرگتر و نورانی تر نشان می دهد. حال ترکیب رنگ طوسی و سفید یکی از پرطرفدارترین و بی نظیر ترین ترکیب های رنگی برای کابینت های مدرن است. مخصوصا اگر کابینت هایگلاس یا کابینت پلی لاک را انتخاب کنید. زیرا که این دو سبک کابینت، روکش هایی دارند که بیشتر از دیگر سبک ها نور را بازتاب می کنند.

کابینت هایگلاس سفید طوسی کم رنگ

دستگیره کابینت سفید طوسی

استفاده از یراق آلات متنوع و زیبا در آشپزخانه، نمای نهایی کار را بسیار خوشایند و دلنشین خواهد کرد. دستگیره از شاخص ترین این یراق آلات می باشد، چرا که اولین گزینه ای است که به چشم بیننده، به دلیل قرارگیری روی درب کابینت، خواهد خورد.

دستگیره نقره ای در کنار کابینت سفید طوسی، جلوه ای بسیار زیبا و خاص، پیدا خواهد کرد. پس به یاد داشته باشید انتخاب یراق آلات به خصوص دستگیره، از پارامترهایی است که بسیار حائز اهمیت و وقت، می باشد.

اگر دوستدار دستگیره و یا یراق آلاتی پر زرق و برق هستید، کابینت ممبران برای شما گزینه زیبنده تری می باشد.

دستگیره کابینت سفید طوسی
نمونه دستگیره کابینت آشپزخانه سفید طوسی

دستگیره کابینت های گلاس سفید طوسی

کابینت های گلاس از محبوب ترین روکش های سبک مدرن است. اکثر افرادی که به دنبال خرید کابینت های مدرن هستند، اولین روکشی مد نظر دارند، های گلاس است. زیرا که قیمت کابینت هایگلاس نیز از سایر کابینت های موجود در بازار و در سبک خودش مناسب تر است.

کابینت های سبک مدرن ساده هستند و طراحی در سطح آن ها دیده نمی شود. تنها جزئی از کابینت که ممکن اس سبب تغییر در آن شود، دستگیره ها هستند. البته برای سبک های مدرن می توان دستگیره های مخفی و یا مگنت به جای دستگیره سفارش داد. اما می توانید دستگیره در طرح های استیل و ساده نیز به عنوان اکسسوری به کابینت خود اضافه کنید.

دستگیره کابینت های گلاس سفید طوسی

بین کابینتی برای کابینت سفید طوسی

منظور از بین کابینتی، کاشی های متنوعی می باشد، که با به کارگیری آنها در آشپزخانه، نمای نهایی کار تکمیل خواهد شد. این کاشی ها در طرح ها و رنگ های متنوعی در بازار موجود بوده و شما برای انتخاب آنها لازم است نکات زیر را در نظر بگیرید:

  • هارمونی با رنگ کابینت
  • هارمونی با رنگ کفپوش
  • هماهنگی با دیوارهای اطراف آشپزخانه
  • سازگاری با سبک خانه

در حال حاضر، قطعا قیمت تمام شده در ذهن شما دغدغه ای نا گریز می باشد، چرا که با صحبت از انواع کابینت، یراق آلات، کاشی و کفپوش و سایر موارد مشابه، یقینا تزلزل در تصمیم نهایی به دلیل هزینه بالا، شما را از تصمیم گیری با آرامش باز داشته است. با مطالعه مقاله کابینت ارزان، انتخابی به دور از دغدغه و در نهایت رضایت و آسایش برای خود، به انجام برسانید.

بین کابینتی برای کابینت سفید طوسی

مدل کابینت سفید طوسی

برای انتخاب نوع کابینت، برای رنگ سفید طوسی دست شما باز است. این رنگ ها هم سفید و هم طوسی، جزو رنگ های خنثی به حساب می آیند و با همه دکوراسیون ها ست می شوند. شما می توانید کابینت سفید طوسی را در سبک کلاسیک مثل ممبران سفارش دهید. کابینت انزو که در دسته بندی سبک نئوکلاسیک قرار دارد، به خودی خود در رنگ های روشن توسط مشتریان سفارش گرفته می شود.

اگر بخواهیم برای کابینت های سبک مدرن مثال بزنیم، روکش های متعددی وجود دارد. برای مثال کابینت های گلاس. هایگلاس رویه براقی دارد و در رنگ روشن کمک بسیاری به بزرگتر دیده شدن فضای شما می کند. روکش بعدی ام دی اف است. ام دی اف را نیز شما می توانید در تمامی رنگ ها سفارش دهید.

برای رنگ بندی و سفارش کابینت سفید طوسی، به رنگ کفپوش ها و همانطور که ذکر شد به کاشی های بین کابینتی دقت کنید. هر چه قدر که با رنگ کابینت ها هماهنگ تر باشد، هارمونی فوق العاده ای پیدا می کند. یکی دیگر از نکاتی که باید توجه داشته باشید، سنگ روی کابینتی است. این سنگ ها معمولا در روی کابینت های جزیره یا روی اپن ها و یا روی کابینت های زمینی قرار می گیرند. پیشنهاد ما استفاده از رنگ های روشن برای ایجاد هارمونی بهتر است.

مدل کابینت سفید طوسی

تماس با گروه مهندسی ماچوب

پروژه های کابینت مدرن

در این قسمت پروژه های گروه مهندسی معماری ماچوب، برای شما قرار داده شده است.

استفاده از روکش pvc در سطح کار سبب شده است تا قیمت کابینت ممبران قیمت به صرفه تری به نسبت دیگر کابینت های این سبک داشته باشند. کابینت روکش چوب و تمام چوب به دلیل استفاده از چوب طبیعی قیمت بالاتری دارند. علاوه بر آن روکش پی وی سی به دلیل جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به سطح زیرین کابینت، سبب طولانی شدن عمر آن و دوام هرچه بیشتر می شود.

جدول خصوصیات کابینت سفید طوسی

در جدول زیر به بررسی ویژگی های بارز کابینت سفید طوسی خواهیم پرداخت.

مشخصات کابینت سفید طوسی
ترکیب سفید طوسی ترکیب رنگی روشن است
بازتاب نور بازتاب نور بالا
پر نوری آشپزخانه ای پر نور
مناسب آشپزخانه کم نور و کوچک
سبک مدرن و شیک
قابلیت انطباق قابلیت هارمونی بالا
نگه داری آسان
تمیزکاری آسان
متریال متنوع
رنگبندی متنوع
حال و هوای نهایی ایجاد حس پاکی و تمیزی

خصوصیات کابینت سفید طوسی
خصوصیات کابینت سفید طوسی

شما می توانید جهت ثبت سفارش از ماچوب و دریافت طراحی سه بعدی به صفحه زیر مراجعه کنید.

سوالات متداول مربوط به کابینت سفید طوسی و پاسخ به آن ها

قیمت به روز کابینت سفید طوسی را از کجا می توان گرفت؟1401/6/15 8:17:06

برای استعلام لیست قیمت به روز کابینت آشپزخانه سفید طوسی به سایت ماچوب مراجعه کرده و با شماره های داخل صفحه تماس بگیرید.

 

سایت رسمی ماچوب برای تهیه کابینت سفید طوسی چیست؟1401/6/15 8:18:12

شما می توانید برای ثبت سفارش انواع کابینت سفید طوسی به صفحه رسمی گروه مهندسی معماری ماچوب machoob.com مراجعه فرمایید.

 

توسط |1401/11/2 11:31:27شهریور 23ام, 1401|

ثبت ديدگاه

برگشت به بالا