ویژگی های کابینت مدرن

کابینت مدرن دارای چیدمان سبک طراحی آن ها ساده و مینیمالیست است که بیشتر شبیه به طراحی‌های امروزی و اروپایی باشد. سبک‌های مدیترانه‌ای، فانتزی، پله‌ای و ماتریکسی جز این دسته از کارها هستند. که به دسته‌های کابینت‌های های‌گلاس، لمی گلاس و درب‌های روکش پی وی سی تقسیم‌بندی می‌شوند.

کابینت آشپزخانه

برای طراحی رنگ کابینت مدرن از الگوهای یکپارچه از یک رنگ ثابت مانند نقره‌ای یا خاکستری استفاده می‌شود و رنگ‌های شلوغ چندان کاربرد ندارند. این کابینت‌ها از یک الگوی مشخص و واضح پیروی می‌کنند و هر اندازه تعداد کابینت‌ها یاد باشد این الگو برهم نمی‌خورد. طرفداران کابینت مدرن از ویژگی‌هایی مانند سادگی، تقارن، نظافت ساده و همخوانی با تجهیزات مدرن به عنوان نقاط آن یاد می‌کنند.

نمونه پروژه های کابینت مدرن انجام شده توسط گروه مهندسی معماری ماچوب را میتوانید در این صفحه مشاهده کنید..

کابینت های گلاس

درب‌ این کابینت‌ها از ورق‌های ام دی اف با روکش پلکسی گلاس ساخته شده‌اند و ظاهری براق دارند و پشت آنها معمولا سفید ساده‌اند. AGE یکی از  برترین کارخانه‌های داخلی روکش‌کننده این ورق‌هاست. از کارخانه‌های معروف می‌توان کارخانه‌های ترکیه‌ای AGT و Aisik، نیمن آلمان، ساکا ایتالیا و …  را می‌توان نام برد.

درب های ام دی اف با روکش ملامینه مات

این درب‌ها از ورق‌های  ام دی اف با روکش ملامینه مات (HPL) تهیه می‌گردند. از جمله کارخانه‌های داخلی پرس این روکش‌ها می‌توان ایزوفام، آسیا، آریا، آیدا، اکسترا، فرآیند و آلفا نام برد. از کارخانه‌های ترکیه‌ای یلدیز، اینتگره، کاستامانو اینتگره و از کارخانه‌های قوی‌تر اروپایی می‌توان فینسا اسپانیا، ایگر اتریش، کلی آف ایتالیا و … نام برد. محصولات تمامی این شرکت‌ها در تولیدات گروه کاری دکوراسیون محمد امین آماده ارائه می‌باشد.

درب های لمی گلاس

مغز این درب‌ها از ام دی اف و روکش آنها از جنس پلی گلاس می‌باشد که در مقایسه با ورق‌های هایگلاس از مقاومت بسیار بیشتری در مقابل خط و خش برخوردار است. برخلاف هایگلاس، پشت این ورق‌ها، هم طرح روی آن و مات است. نوار لبه‌ی آنها هم طرح با رویه‌ی آن قابل تهیه می‌باشد.

درب های روکش پی وی سی

این درب‌ها از ورق‌های ام دی اف که یک لایه  روکش پی وی سی روی آن پرس شده است، تهیه می‌شوند. این روکش‌های پی وی سی دارای طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی هستند اما به دلیل ضعیف بودن روکش آنها، توسط مجموعه ما پیشنهاد نمی‌گردد. البته باید ذکر کرد ضعف کار از متریال پی وی سی نیست و روکش تولیدی این ورق‌ها از کارخانه‌های ضعیف می‌باشد.

نمونه پروژه های کابینت مدرن

عکس کابینت ممبران ،کابینت کلاسیک ، کابینت وکیوم
عکس کمد دیواری ، ام دی اف
عکس کابینت لامی گلاس ، لمی گلاس
عکس کمد کتابخانه
عکس کابینت آشپزخانه سوپر برجسته
عکس کابینت آشپزخانه مدرن
عکس دکوراسیون اداری و دفتر کار،ماچوب،دکوراسیون
عکس کابینت ام دی اف

چگونه کابینت شما بهترین طرح را داشته باشد ؟

فرم مشاوره و سفارش رایگان

لطفا موارد مورد نظر خود را جهت سفارش انتخاب کنید

کابینتبازسازی منزلبازسازی اداریبازسازی ویلاکمد دیواریکابینت روکش چرمکاغذ دیواریلمینت و پارکتسرویس خوابدرب پرس وکیوم و ممبرانسایر موارد