کابینت مدرن سفید

خانهمقالات کابینت آشپزخانهکابینت مدرن سفید

کابینت مدرن سفید

خانهمقالات کابینت آشپزخانهکابینت مدرن سفید

کابینت مدرن سفید

کابینت مدرن سفید یکی از انواع کابینت های پرطرفدار در بین تعداد کثیری از مشتریان می باشد. جدای از مبحث زیبایی و ایجاد احساس آرامش به هنگام دیدن رنگ سفید، به منظور طراحی کابینت های مدرن بیشتر از رنگ سفید استفاده می شود. در حالت کلی سبک مدرن به سبکی گفته می شود که اصول اصلی آن استفاده از سادگی در عین زیبایی می باشد. به عبارت دیگر، سبک مدرن در طراحی بدون استفاده از متعلقات و وسایل اضافه بوده و با کمترین آیتم ها به خلق زیباترین فضاها پرداخته می شود.

در مبحث کابینت سازی نیز همینطور است. کابینت مدرن به صورت ساده و بدون استفاده از یراق آلات اضافی صورت می گیرد. همین توجه به زیبایی در سبک مدرن باعث می شود تا رنگ سفید جز جدایی ناپذیر در این نوع طراحی باشد. به منظور حفظ سادگی بیشتر نیز در این نوع کابینت نیز بیشتر از رنگ سفید استفاده می شود. در این مطلب به معرفی رنگ های مناسب جهت ترکیب با رنگ سفید برای کابینت مدرن خواهیم پرداخت.

کابینت آشپزخانه مدرن سفید ترکیبی با طرح چوب
کابینت مدرن با سنگ سفید و روکش طرح چوب قهوه ای تیره
کابینت مدرن سفید برای آشپزخانه

لیست قیمت کابینت

قیمت کابینت بر اساس نوع بدنه و نوع روکش انتخابی شما محاسبه می شود. البته ناگفته نماند که یراق آلات و نگه دارنده ها مثل لولا نیز دارای برند های متفاوتی هستند که قیمت های متفاوتی نیز دارند.

معرفی رنگ های مناسب برای ترکیب با کابینت مدرن سفید

در این قسمت سعی داریم تا به معرفی رنگ های مناسب برای ترکیب با کابینت مدرن سفید بپردازیم. در حالت کلی، ترجیح مشتریان بر استفاده از رنگ سفید به صورت ساده برای کابینت مدرن می باشد. در واقع رنگ سفید نماد و نشان دهنده سادگی در ظاهر می باشد. سفیدی ظاهر می تواند علاوه بر دلبازتر نشان دادن فضا به پردازش نور بیشتر و در نتیجه افزایش روشنایی نیز کمک کند. برخی از افراد به دنبال ترکیب رنگ سفید با سایر رنگ ها می باشند. در ادامه به معرفی چهار رنگ مناسب جهت ترکیب با رنگ سفید اشاره خواهیم کرد.

کابینت مدرن سفید در ترکیب با سایر رنگ
کابینت مدرن سفید با چه رنگ هایی ترکیب می شود؟
کابینت مدرن سفید با رنگ طوسی

کابینت؛ در واقع کمد های فلزی و یا مغزی های ساخته شده از الوار های کوچک و بزرگ هستند. در این روز ها cabinet با پوشش های متفاوتی، ساخته می شوند. وسایل ریز و درشت آشپزخانه، در گنجه و یا کابینت آشپزخانه جای می گیرند. علاوه بر آن این قفسه ها در چیدمان آشپزخانه و یا چه طور به نظر رسیدن آن نقش مهمی دارد. زیرا که بیشترین دکور مطبخ تحت تاثیر کابینت ها هستند.

کابینت مدرن سفید و چوب

کابینت مدرن سفید و چوب یکی از ترکیبات بی نظیر جهت طراحی داخلی آشپزخانه می باشد. بسیاری از افراد معتقدند که استفاده از متریال چوب، فضای آشپزخانه را دلگیر کرده و نشان دهنده سبک کلاسیک است. به همین دلیل تمایلی به استفاده از متریال چوب به تنهایی ندارند. این افراد ترجیح می دهند که از متریال چوب به همراه رنگ سفید استفاده کرده و از گرفتگی فضا جلوگیری نمایند. وجود چوب در ترکیب با کابینت مدرن سفید، قیمت کابینت آشپزخانه را افزایش می دهد.

کابینت مدرن سفید و چوب
استفاده از چوب در ترکیب با کابینت مدرن سفید
کابینت مدرن سفید در ترکیب با چوب

جهت درخواست کابینت فرم زیر را پر کنید.

کابینت مدرن سفید و طوسی

رنگ طوسی یکی از رنگ های سرد بوده که طرفداران خاص خود را دارد. بسیاری از افراد از کابینت های گلاس با رنگ طوسی استفاده می کنند تا براق بودن کابینت های گلاس از بی روح بودن و سردی فضای آشپزخانه بکاهد. این در حالی است که می توان با ترکیب رنگ سفید و طوسی علاوه بر از بین بردن سردی  فضای آشپزخانه، به زیباتر شدن آن نیز کمک کرد.

البته توجه به این نکته نیز حائز اهمیت می باشد که ترکیب دو رنگ سفید و طوسی همچنان فضایی سرد را برای آشپزخانه به دنبال دارد. اما استفاده از رنگ سفید در کنار طوسی به نورانی تر شدن فضا کمک کرده و حالت گرفتگی رنگ طوسی را از بین خواهد برد. در ادامه می توانید چند مدل کابینت مدرن سفید و طوسی را مشاهده نمایید.

کابینت مدرن سفید و طوسی
استفاده از رنگ طوسی در ترکیب با کابینت مدرن سفید
کابینت مدرن سفید در ترکیب با رنگ طوسی

پروژه کابینت هایگلاس

در لینک قرار داده شده تمامی پروژه های کابینت های گلاس، اعم از سفید و سایر ترکیب های دیگر رنگی قرار داده شده است.

کابینت سفید نقره ای مدرن

بسیاری از افراد تصور می کنند که رنگ نقره ای همان رنگ خاکستری است؛ اما باید عنوان کنیم که طیف رنگ های خاکستری و طوسی زیر مجموعه رنگ نقره ای به شمار می آیند. همچنین رنگ نقره ای نماد نگاه به آینده و هوش و ذکاوت می باشد. استفاده از این رنگ در ترکیب با رنگ سفید می تواند برای زیباتر نشان دادن کابینت آشپزخانه بسیار مناسب باشد. اگر از طرفداران کابینت پلی لاک هستید می توانید از ترکیب رنگ سفید نقره ای برای این نوع کابینت استفاده کنید.

کابینت سفید نقره ای مدرن
استفاده از رنگ نقره ای در ترکیب با کابینت مدرن سفید
کابینت مدرن سفید در ترکیب با رنگ نقره ای

کابینت مدرن سفید قهوه ای

کابینت مدرن سفید قهوه ای از دیگر پیشنهادات ماچوب به شما مشتریان گرامی می باشد. رنگ قهوه ای برگرفته از طبیعت و چوب درختان بوده که فضایی گرم و صمیمی را در آشپزخانه ایجاد خواهد کرد. برخی مشتریان تصور می کنند که رنگ قهوه ای صرفا مربوط به سبک کلاسیک در طراحی کابینت بوده و نباید از آن در طراحی مدرن استفاده شود. به عنوان مثال کابینت ام دی اف بیشتر به رنگ قهوه ای توسط مشتریان سفارش داده می شود؛ اما اگر شما به دنبال داشتن فضایی دلبازتر و روشن تر هستید، می توانید از ترکیب رنگ قهوه ای با سفید برای کابینت مدرن خود استفاده نمایید.

کابینت مدرن سفید قهوه ای
استفاده از رنگ قهوه ای در ترکیب با کابینت مدرن سفید

پروژه کابینت ام دی اف

در لینک قرار داده شده تمامی پروژه های کابینت ام دی اف، اعم از رنگ سفید و سایر ترکیب های دیگر رنگی قرار داده شده است.

تماس با گروه مهندسی ماچوب

نتیجه گیری از مطلب کابینت سفید مدرن

به منظور نتیجه گیری از مطلب کابینت سفید مدرن، باید عنوان کنیم که کابینت طراحی شده به سبک مدرن دارای ظاهری ساده می باشد. این نوع کابینت در طراحی متفاوت با نوع کلاسیک بوده و از ضمائم کمتری برخوردار می باشد.

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با انواع رنگ های ترکیبی مناسب نظیر طوسی، نقره ای، چوب و قهوه ای که در کنار رنگ سفید می توانند برای کابینت های مدرن مناسب باشند، آشنا نماییم. البته انتخاب ترکیب رنگ اصولی و صحیح برای آشپزخانه هر منزلی باید توسط یک کارشناس طراحی داخلی صورت گیرد. ماچوب تولید دهنده کابینت سفید مدرن آماده ارائه مشاوره و خدمات کابینت سازی به مشتریان گرامی می باشد.

سوالات متداول مشتریان در مورد کابینت سفید مدرن

قیمت کابینت مدرن سفید چند است؟1401/9/9 13:06:53

کابینت های مدرن جزو ساده ترین و ارزان ترین کابینت های داخل بازار هستند. بدنه بدون طرح آن ها و روکش های ساده ای که دارند، سبب شده تا این سبک جزو کابینت هایی با قیمت پایین قرار بگیرد. شما می توانید برای اطلاع دقیق تر از قیمت به سایت ماچوب مراجعه کنید.

کابینت مدرن سفید را با چند رنگ می توان ترکیب کرد؟1401/9/9 13:09:45

رنگ سفید جزو رنگ هایی است که با تمامی طیف های رنگی دیگر قابلیت هماهنگ شدن دارد. اما معمولا کابینت رنگ سفید را با طرح های چوبی و یا طوسی ترکیب می کنند. با تماس با کارشناسان ما، بهترین رنگ را برای کابینت خود انتخاب کنید.

توسط |1401/11/2 10:39:09آذر 9ام, 1401|

ثبت ديدگاه

برگشت به بالا