کابینت سفید قهوه ای های گلاس

از اجزای مهم در آشپزخانه، کابینت ها هستند. به دلیل اینکه بیشتر فضای آشپزخانه را در بر می گیرند، بنابراین بر روی دکور آشپزخانه تاثیر بسزایی خواهند داشت. امروزه با توجه به تنوع گسترده رنگ و پوشش های مختلف برای کابینت، دست شما برای انتخاب کاملا باز است.

کابینت های گلاس چه ویژگی دارد؟

مغزی کابینت های گلاس از الوار های به هم چسبیده ای به نام mdf ساخته می شود. از آن جایی که هایگلاس در دسته کابینت های مدرن وجود دارد، سطح آن ساده و فاقد هرگونه طرح و نقش و نگار است. پس در مرحله بعد از ساخت ام دی اف، روکش هایگلاس به وسیله چسب های قوی روی کار قرار می گیرد.

این روکش که پلکسی گلس نام دارد، دارای ظاهری شفاف و براق است. بازتابش نور از دیگر ویژگی های هایگلاس است. این موضوع سبب پرطرفدار شدن این کابینت می شود. دلیل آن نیز این است که با بازتابش نور، فضای آشپزخانه شما بزرگتر دیده می شود. همچنین می توانید در رنگ های مختلف این روکش را سفارش دهید.

نکات طراحی برای کابینت آشپزخانه در رنگ سفید قهوه ای هایگلاس چیست؟

می توان گفت رنگ سفید و قهوه ای از پرطرفدارترین رنگ ها در طراحی کابینت آشپزخانه هایگلس است. زیرا که سفید رنگی خنثی است و با همه دکوراسیون ها ست می شود. همچنین رنگ سفید بیشتر از سایر رنگ ها قابلیت بازتاب نور را دارد. در عوض رنگ قهوه ای با اینکه در دسته بندی رنگ های تیره قرار دارد، با نمایان کردن طرح چوب، فضای آشپزخانه را دلنشین تر می کند.

برای سفارش کابینت در رنگ سفید و قهوه ای بهتر است تا به رنگ دیوار ها، کف پوش و کاشی های بین کابینتی دقت کنید. هر چه قدر که این اجزا با هم هماهنگ تر باشند، جلوه ای زیباتر برای دکور آشپزخانه شما فراهم می کند.