دکوراسیون موبایل فروشی

خانهمقالات دکوراسیون داخلی و بازسازیدکوراسیون موبایل فروشی

دکوراسیون موبایل فروشی

خانهمقالات دکوراسیون داخلی و بازسازیدکوراسیون موبایل فروشی

دکوراسیون موبایل فروشی باید به شیوه ای اصولی و حرفه ای انجام شود تا بتواند نظر مشتریان را به خود جلب کند. نما و نحوه چیدمان اجناس در دکوراسیون فروشگاه و مغازه تأثیر چشمگیری بر افزایش فروش دارد. با توجه به اهمیت این موضوع، در این نوشته تصمیم داریم تا ایده های جالب و متنوع ای در مورد نحوه چیدمان موبایل فروشی ارائه دهیم. به یاد داشته باشید هزینه ای که برای دکوراسیون اصولی و جذاب موبایل فروشی خود می کنید در واقع به نوعی هزینه بازاریابی نیز به حساب می آید و با تأثیری که در افزایش فروشی شما دارد، این هزینه کاملا توجیه خواهد شد. در صورتی که شما هم در فکر تغییر دکور فروشگاه خود هستید، پیشنهاد می کنیم این نوشته را تا انتها مطالعه نمایید.

دکوراسیون موبایل فروشی

نکات مهم در دکوراسیون موبایل فروشی

دکوراسیون موبایل فروشی باید جذاب و جالب باشد تا مشتریان را به خود جذب و آن ها را به خرید از فروشگاه شما تشویق کند. برخی ایده‌ هایی که می ‌توانید برای دکوراسیون موبایل فروشی خود در نظر بگیرید عبارتند از:

 1. استفاده از نورپردازی مناسب: با استفاده از نورپردازی مناسب، می ‌توانید فضای موبایل فروشی خود را جذاب تر کنید.
 2. نمایش دستگاه ‌های موبایل در قفسه‌ های شفاف: با نمایش دستگاه ‌های موبایل در قفسه‌ های شفاف، مشتریان می ‌توانند انواع مختلفی از دستگاه‌ های موبایل را مشاهده و بررسی کنند.
 3. استفاده از دکوراسیون ساده و مینیمال: با استفاده از دکوراسیون ساده و مینیمال می‌ توانید فضای موبایل فروشی خود را جلوه‌ ای مدرن و زیبا بخشیده و مشتریان را به خود جذب کنید.
 4. ایجاد یک محیط آرام و راحت: با ایجاد یک محیط آرام و راحت در فضای موبایل فروشی، می ‌توانید مشتریان را به خود جذب کرده و آن ها را به خرید از فروشگاه خود تشویق کنید.
 5. استفاده از دکوراسیون مناسب برای نمایش لوازم جانبی: با استفاده از دکوراسیون مناسب برای نمایش لوازم جانبی، می ‌توانید در مشتریان خود احساس نیاز ایجاد کرده و آن ها را به خرید لوازم جانبی تشویق کنید.
 6. استفاده از نمایشگرهای دیجیتالی: استفاده از نمایشگرهای دیجیتالی می‌ تواند به فضای فروشگاه شما جذابیت و جلوه ‌ای مدرن بدهد. با نمایش اطلاعات و تصاویر مرتبط با دستگاه‌ های موبایل و لوازم جانبی، می ‌توانید مشتریان را به خود جذب کنید.
 7. استفاده از صداهای آرام و ملایم: با استفاده از صداهای آرام و ملایم، می‌ توانید به فضای فروشگاه یک حس آرامش و راحتی بدهید. به عنوان مثال، می ‌توانید از موسیقی آرام و ملایم یا صدای آب جاری و یا نوای طبیعت استفاده کنید.
دکور هماهنگ با برند برای موبایل فروشی

دکوراسیون موبایل فروشی کوچک

استفاده از نکات اصولی و مهم در دکوراسیون موبایل فروشی هم برای فروشگاه ها و مغازه های بزرگ و هم برای مغازه های کوچک ضروری و مفید می باشد. با این حال اگر شما مغازه ای کوچک دارید برای رفع تأثیرات این محدودیت و بزرگ و دلبازتر نشان دادن محیط باید نکات خاصی را در نحوه چیدمان و دکور مغازه ی خود در نظر داشته باشید.

 • استفاده از دکوراسیون ساده و مینیمال: با استفاده از دکوراسیون ساده و مینیمال، می ‌توانید فضای فروشگاه را جلوه ‌ای مدرن و زیبا بخشیده و در عین حال از فضای موجود حداکثر استفاده را کنید.
 • استفاده از نورپردازی مناسب: استفاده از نورپردازی مناسب، می ‌تواند به فضای فروشگاه چشم‌ نوازی و جذابیت داده و در عین حال مغازه را بزرگ تر نشان دهد.
 • استفاده از رنگ ‌های روشن: در فضای کوچک، استفاده از رنگ ‌های روشن می ‌تواند محیط مغازه را بزرگ تر از چیزی که واقعا هست نشان دهد.
 • استفاده از آینه ‌ها: استفاده از آینه ‌های بزرگ و مناسب، می ‌تواند به بزرگ ‌تر نشان دادن فضای مغازه کمک کند.
 • استفاده از دیوارهای موجود: وقتی فضای مغازه شما کوچک است بهتر است از دیوارهای موجود نیز برای چیدمان اجناس استفاده کنید. طبقه بندی دیوارها می تواند فضای زیادی را در اختیار شما قرار دهد.

کابینت؛ در واقع کمد های فلزی و یا مغزی های ساخته شده از الوار های کوچک و بزرگ هستند. در این روز ها cabinet با پوشش های متفاوتی، ساخته می شوند. وسایل ریز و درشت آشپزخانه، در گنجه و یا کابینت آشپزخانه جای می گیرند. علاوه بر آن این قفسه ها در چیدمان آشپزخانه و یا چه طور به نظر رسیدن آن نقش مهمی دارد. زیرا که بیشترین دکور مطبخ تحت تاثیر کابینت ها هستند.

استفاده از رنگ های شاد در دکور موبایل فروشی

دکور موبایل فروشی با ام دی اف

دکوراسیون داخلی یک علم و همچنین یک هنر است که باید توسط هنرمندی متخصص در این زمینه انجام شود. ما در درجه اول جذب نمای یک فروشگاه یا مغازه می شویم و حسی که در نگاه اول از نمای ظاهری می گیریم تصمیم ما برای انتخاب آن مغازه یا دور شدن از آن را رقم می زند. نحوه چیدمان و دکور مغازه تا حدودی هم به سلیقه شما بستگی دارد. ابتکار و خلاقیت می تواند در این زمینه به شما در داشتن مغازه ای با نمایی متفاوت و خاص کمک زیادی کند.

استفاده از ام دی اف در دکوراسیون موبایل فروشی بسیار رایج است و می تواند از نظر هزینه و زیبایی نیز انتخاب مناسبی باشد. با استفاده از ام دی اف می توانید با هزینه ای مناسب قفسه ها و پانل ‌های دیواری جذابی را در مغازه درست کنید. از ویژگی ‌های مثبت این جنس می ‌توان به مقاومت بالا در برابر شکستگی، انعطاف پذیری بالا و قابلیت ارائه طرح ‌های متنوع اشاره کرد. با انتخاب رنگ ‌ها و طرح ‌های مناسب، می‌ توانید فضایی جذاب و هماهنگ با هویت برند خود را ایجاد کنید.

دکوراسیون ساده موبایل فروشی

میز پیشخوان موبایل فروشی

در دکوراسیون موبایل فروشی علاوه بر زیبایی و نمای جذاب باید به کاربردی بودن چیدمان نیز توجه شود. بهتر است چیدمان اجناس به گونه ای باشد که به راحتی در معرض دید و دسترس مشتریان قرار بگیرند. همچنین طراحی دکور موبایل فروشی باید به گونه ای انجام شود که شما بتوانید به راحتی و در اسرع وقت به تمامی اجناس و برندهای مورد نظرتان اشراف کامل داشته باشید. در اغلب مغازه ها از میز پیشخوان استفاده می شود. این میزها علاوه بر اینکه حریمی را بین فروشنده و مشتری ایجاد می کنند، فضایی را نیز برای ارائه و معرفی راحت تر محصول در اختیار شما می گذارند.

میز پیشخوان برای موبایل فروشی
میز پیشخوان کاربردی موبایل فروشی
استفاده از نورپردازی مناسب در دکوراسیون موبایل فروشی

جهت درخواست کابینت فرم زیر را پر کنید.

در طراحی میز پیشخوان موبایل فروشی باید به ابعاد مناسب، جنس مناسب، شکل زیبا و کاربردی بودن آن توجه کرد. جنس کاربردی و مناسب برای ساخت میز پیشخوان می ‌تواند از  MDF، چوب طبیعی، فلز یا شیشه باشد. در طراحی میز پیشخوان موبایل فروشی باید به این نکات هم توجه شود:

 • میز باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا فضای کافی برای قرار دادن تلفن همراه، تبلت و سایر لوازم جانبی وجود داشته باشد.
 • باید به ارتفاع مناسبی طراحی شود تا مشتریان بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.
 • باید با صندلی ‌هایی همراه باشد که آسودگی و راحتی را برای مشتریان فراهم کنند.
 • باید به شکل زیبا و جذابی طراحی شود تا با هویت برند مطابقت داشته باشد.
دکوراسیون موبایل فروشی کوچک

تماس با گروه مهندسی ماچوب

دکور موبایل فروشی ساده

به یاد داشته باشید که همیشه زیبایی در سادگی است. یک دکور ساده همیشه جذاب و چشم نواز است. مغازه های خیلی شلوغ با رنگ های تند می تواند باعث خستگی چشمان شما در طولانی مدت شود. برای داشتن یک دکوراسیون ساده می توانید از رنگ های ملایمی مانند سفید، آبی روشن، نقره ای و طوسی روشن استفاده کنید. همچنین ترکیب این رنگ ها با طرح های مینیمال می تواند در عین سادگی نمای جذابی نیز ایجاد کند.

دکوراسیون زیبا و خاص موبایل فروشی
دکور ساده و مینیمال موبایل فروشی
دکوراسیون کاربردی فروشگاه موبایل
دکور مدرن مویابل فروشی
دکور مناسب موبایل فروشی بزرگ
دکوراسیون شیک موبایل فروشی
استفاده از دیوارها در دکوراسیون
ترکیب رنگ زیبا در دکوراسیون موبایل فروشی
استفاده از نمایشگرهای دیجیتالی در دکوراسیون موبایل فروشی
چیدمان لوازم جانبی در دکور موبایل فروشی
طبقه بندی دیوار در دکوراسیون موبایل فروشی
دکوراسیون مدرن و زیبا برای موبایل فروشی

نتیجه گیری از دکوراسیون موبایل فروشی

در این نوشته به بیان و بررسی ایده های کاربردی و مفیدی در مورد دکوراسیون موبایل فروشی پرداختیم. همان طور که اشاره شد نحوه چیدمان و دکور مغازه تأثیر بسیار زیادی بر جذب مشتری و افزایش میزان فروش و سود شما دارد. می توانید با ایده هایی خلاقانه تغییرات مثبت جذابی را در دکور موبایل فروشی ایجاد کنید.

در این نوشته تصاویر متعددی از نمونه های دکوراسیون موبایل فروشی را برای شما قرار داده ایم. با مشاهده این تصاویر می توانید ایده های جالبی برای تغییر دکور مغازه خود به دست آورید.