کابینت لامی گلاس

کابینت لامی گلاس نوعی ورق براق است ، در کشور ترکیه تولید شده و این نوع MDF دارای درخشندگی خیره کننده ای است و به دلیل است که روکش آن شفاف و براق استفاده می شود ، زیبایی چشم نوازی نسبت به سایر هایگلاس ها دارد . روکش کابینت لامی گلاس از نوع pvc ، ضد آب است و استحکام و مقاومت آن در نوع خود بسیار جالب است .

دسته بندی کابینت لامی گلاس

       یکدست (Solid)

       متالیک (Uni metalics)

       طبیعی (Nature)

       خاص (Premium)

نوار لبه ورق درب لامی گلاس هم طرح روکش آن است و بطور کلس پشت کار درب های لامی گلاس حالت مات دارند .

کابینت لامی گلاس

مزایای کابینت لامی گلاس

۱) استقامت در مقابل نور خورشید

همانطور که گفته شد روکش های ورق لامی گلاس از جنس PVC است . در ساخت پلاستیک فشرده شده برای روکش ورق لامی گلاس از متریال های مقاومی استفاده میکنند تا در برابر نور مستقیم خورشید مقاوم باشد و همچنین این امکان را به مصرف کننده خواهد داد تا در فضای باز نیز بتواند از این نوع کابینت استفاده کند .

۲) استحکام در برابر ضربه و خط و خش

کلیه ورق های های گلاس به دلیل داشتن سطح صاف و صیقلی و همچنین تراکم بالا در جنس پلاستیک استفاده شده در مقابل ضربه و خط و خش های جزئی مقاوم هستند .

البته باید به یک نکته اشاره کنم که پلاستیک استفاده شده در کابینت لامی گلاس قابل بازیافت است و پس از جداسازی از روی ام دی ام دوباره به چرخه تولید باز می گردد و در این حالت به محیط زیست ما آسیبی نمی رسد .

مشاهده نمونه کار های کابینت

فرم مشاوره و بازدید رایگان و ثبت سفارش

    لطفا موارد مورد نظر خود را جهت سفارش انتخاب کنید

    کابینتبازسازی منزلبازسازی اداریبازسازی ویلاکمد دیواریکابینت روکش چرمکاغذ دیواریلمینت و پارکتسرویس خوابدرب پرس وکیوم و ممبرانسایر موارد