کابینت سفید طلایی

خانهمقالات کابینت آشپزخانهکابینت سفید طلایی

کابینت سفید طلایی

کابینت سفید طلایی به دلایل متعددی، طرفدارای بسیاری را در بازار امروز، به خود جذب کرده است. رنگ سفید تداعی کننده مدرنیته و مملو از حس آرامش، پاکی و تمیزی، می باشد.

ترکیب این رنگ در کنار رنگ طلایی، در یراق آلات، صفحه روی کار، دیوارهای مابین کابینتی، سرستون ها و سایر موارد مشابه، در کنار فضایی مدرن، یادآور آشپزخانه های اشرافی، می باشد.

اگر به دنبال کابینتی می باشید که در عین سادگی، با ریزه کاری هایی ظریف، فضایی شیک و مدرن در آشپزخانه شما ایجاد کند تا گذران وقت را در آن حس نکنید، از کابینت های سفید طلایی و حس خوب آنها، غافل نشوید.

کابینت سفید طلایی
مدل کابینت سفید طلایی جدید
مدل های کابینت سغید طلایی
نمونه کابینت سفید طلایی

فیلم کابینت سفید طلایی

شما با مشاهده این فیلم، با رنگ کابینت سفید طلایی و نکاتی برای حفظ نمای کار، آشنا خواهید شد و تصمیم گیری در خرید و انتخاب رنگ کابینت مورد نظر برای شما راحت تر خواهد شد.

جهت درخواست کابینت فرم زیر را پر کنید.

کابینت ام دی اف سفید طلایی

اگر به دنبال کابینتی جادار، کاربردی، بهینه و با دوام بالا هستید، کابینت ام دی اف، بهترین گزینه برای شما می باشد. رنگبندی کابینت های MDF بسیار متنوع بوده، اما رنگ سفید طلایی آن، با جلوه زیبایی که به آشپزخانه شما می بخشد، در کنار قیمت مناسب آن در مقایسه با کابینت های دیگر، بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. همان طور که اشاره کردیم، اگر سادگی این کابینت ها را نمی پسندید، رنگ سفید طلایی کابینت های ام دی اف، ترکیب رنگی بسیار شیک و متفاوت بوده و این کابینت ها را از سادگی نیز درآورده است. رنگ سفید طلایی در کابینت کلاسیک نیز بسیار به چشم خورده و مخاطبان بسیاری طرفدار این رنگبندی در کابینت های کلاسیک می باشند. اگر هم به طور کلی ترکیب رنگی را نمی پسندید و کابینت های خود را به صورت تک رنگ دوست دارید، مقاله زیر را مطالعه نموده تا با کارکرد کابینت سفید در آشپزخانه خود، محیطی دلباز داشته باشید.

کابینت ام دی اف سفید طلایی
کابینت آشپزخانه سفید طلایی
مدل های کابینت آشپزخانه سفید طلایی
کابینت آشپزخانه سفید طلایی جدید
کابینت سفید طلایی ترکیبی زیبا
آشپزخانه با کابینت سفید طلایی

پروژه های کابینت ام دی اف

در این قسمت پروژه های گروه مهندسی معماری ماچوب، برای شما قرار داده شده است.

کابینت ‌سفید طلایی های گلاس

کابینت های هایگلاس ظاهری براق دارند و بدنه آنها از جنس ام دی اف خام بوده که با روکش پلکسی گلس پوشش داده شده و همین روکش عامل نمای براق این کابینت ها می باشد. فرق آنها با کابینت ممبران نداشتن منبت کاری روی درب ها و براق بودن آنها می باشد. علت مقایسه آنها با کابینت های ممبران این است که هر کدام در سبک خود بسیار پرفروش و پرطرفدار می باشند. و عموما تصمیم گیری برای مشتریان ما بین آنها سخت می باشد. با بررسی تفاوت کابینت ممبران و هایگلاس که لینک آن را در پایین برای شما آورده ایم،  انتخابی مطمئن و با رضایت کامل داشته باشید. کابینت های هایگلاس ماندگاری قابل توجهی داشته و اگر به دنبال کابینتی می باشید که با خیالی آسوده در آشپزخانه خود کار کنید و هر لحظه نگران آسیب دیدن آن نباشید، بهترین گزینه برای شما می باشند. رنگ سفید این کابینت ها لکه ها را کم تر نشان داده و با ترکیب رنگ طلایی جلوه ای زیبا پیدا خواهد کرد.

کابینت ‌سفید طلایی های گلاس
کابینت ‌آشپزخانه سفید طلایی های گلاس
کابینت هایگلاس سفید طلایی جدید
نمونه کابینت سفید طلایی

تماس با گروه مهندسی ماچوب

پروژه های کابینت هایگلاس

در این قسمت پروژه های گروه مهندسی معماری ماچوب، برای شما قرار داده شده است.

کابینت؛ در واقع کمد های فلزی و یا مغزی های ساخته شده از الوار های کوچک و بزرگ هستند. در این روز ها cabinet با پوشش های متفاوتی، ساخته می شوند. وسایل ریز و درشت آشپزخانه، در گنجه و یا کابینت آشپزخانه جای می گیرند. علاوه بر آن این قفسه ها در چیدمان آشپزخانه و یا چه طور به نظر رسیدن آن نقش مهمی دارد. زیرا که بیشترین دکور مطبخ تحت تاثیر کابینت ها هستند.

کابینت ممبران سفید طلایی

از دیگر کابینت های محبوبی که در بازار است، کابینت ممبران است. به دلیل قیمت مناسب و تنوع رنگی که دارد، مورد توجه بسیار از خریداران کابینت می باشد. شما می توانید این سبک را نیز در رنگ سفید طلایی سفارش دهید. می توانید کابینت را در بدنه سفید با دستگیره های طلایی سفارش دهید. همچنین می توانید جزئیات تزئینی مثل گل و کتیبه را به رنگ طلایی انتخاب کنید. در کل دست شما برای سفارش کابینت سفید طلایی ممبران باز است.

کابینت ممبران سفید طلایی

مدلهای کابینت سفید طلایی

کابینت های سفید طلایی در انواع مختلف براق، مات، فلزی و اکلیلی، در بازار موجود می باشند. تمامیه آنها عموما از جنس ام دی اف بوده و ماندگاری قابل توجهی دارا می باشند. کابینت های نام برده شده عموما در سبک کابینت مدرن جای می گیرند. اگر طرفدار این سبک نمی باشید و کابینت های کلاسیک هم بیش از اندازه از نظر شما شلوغ می باشند، کابینت نئوکلاسیک، برای شما گزینه ای مناسب خواهد بود. چرا که تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک می باشد. حتی می توانید با شناخت بیشتر تفاوت های کابینت نئوکلاسیک و ممبران به عنوان کابینت کلاسیکی پرطرفدار، دید وسیع تری برای تصمیم گیری خود داشته باشید.

نمومنه کارهای کابینت سفید طلایی جدید
کابینت سفید طلایی ممبران
کابینت سفید طلایی انزو
مدلهای کابینت سفید طلایی

کابینت سفید طلایی مات

کابینت سفید طلایی مات، در بازار امروز، طرفدارای بسیاری را، به دلیل سبک مدرن آن، به خود جذب کرده است. این کابینت ها از جنس ام دی اف خام و از نوع هایگلاس می باشد. با این تفاوت که روکش آنها مات بوده و بازتاب نور کم تری خواهد داشت. تمیزکاری و نگه داری این دسته از کابینت ها به دلیل سطح صاف درب ها بسیار راحت خواهد بود. تنها نکته مورد نظر برای حفظ ماندگاری آنها، حرارت و رطوبت می باشد، که تا جایی که ممکن است اگر مستقیم با درب کابینت برخورد نداشته باشد، مشکلی پیش نخواهد آمد.

نمای زیبای پایانی در این دسته از کابینت ها با توجه به قیمت مناسب آنها، نظر بسیاری از خریداران را جذب کرده است. در یکسری از کابینت ها مانند کابینت انزو، جلوه کار بسیار زیبا اما قیمت تمام شده بالا می باشد. اگر قیمت الویت ابتدایی انتخاب شما در انتخاب کابینت مورد نظرتان نیست، حتما از کابینت انزو دیدن فرمایید.

کابینت سفید طلایی مات
کابینت سفید طلایی براق

کابینت سفید طلایی براق

همان طور که در بالا اشاره داشتیم، جنس کابینت سفید طلایی براق از ام دی اف خام بوده و در دسته هایگلاس ها قرار می گیرد. اگر آشپزخانه ای کوچک دارید، بازتاب نور این کابینت ها آشپزخانه شما را بزرگ تر نشان خواهند داد و سفید بودن رنگ آنها، فضا را دلبازتر خواهد کرد. ترکیب رنگ سفید در کنار طلایی نیز، آشپزخانه شما را از سادگی در آورده و جلوه ای خاص به کار شما خواهد داد.

عموما رنگ سفید طلایی در کابینت های ممبران نیز بسیار به چشم می خورد. اما اگر قیمت کابینت ممبران، برای شما مانعی است در انتخاب آن، کابینت های هایگلاس سفید طلایی براق، بسیار مقرون به صرفه و مناسب می باشند.

کابینت های گلاس سفید طلایی اکلیلی

کابینت های اکلیلی نسل جدیدی از کابینت های گلاس می باشند که براقیت سطح کار در آنها دو چندان شده است. در نتیجه بازتاب نور بیشتری نیز در فضا خواهند داشت. اگر کارهای خاص  را پسند کرده و در انتخاب کابینت مورد نظر، تفاوت برای شما حرف اول را می زند، کابینت های اکلیلی برای شما بهترین گزینه می باشند. رنگ سفید در آنها با پوشش دادن لکه و کثیفی، مخاطبان بیشتری را به خود جذب کرده است و ترکیب آن با رنگ طلایی نمای کار را بسیار لاکچری و ویژه کرده است.

برای افراد خاص پسند، عموما اگر قیمت برای آنها تعیین کننده نباشد، کابینت انزو را نیز پیشنهاد می کنیم، چرا که قیمت کابینت انزو، به دلیل دشواری شرایط ساخت، کمی بالاتر از دیگر کابینت های می باشد.

کابینت سفید طلایی اکلیلی

قیمت، عاملی است تعیین کننده در انتخاب و تصمیم گیری نهایی مشتریان. بنابراین، اگر به دنبال کابینتی بهینه، زیبا، با کیفیت و در عین حال با قیمتی مناسب هستید، مقاله زیر را حتما مطالعه فرمایید تا تصمیم گیری راحت تر و مطمئن تری در خرید خود بگیرید.

کابینت سفید طلایی فلزی

کابینت سفید طلایی فلزی

وقتی صحبت از کابینت های فلزی به میان می آید، حسی نستالژیک در همه ایجاد می شود. چرا که عموما استفاده از این کابینت ها به سالیان پیش برمی گردد و در این زمانه کم تر به چشم می خورد. اما مقرون به صرفه بودن این دسته از کابینت ها در کنار دوام و ماندگاری بسیار بالای آنها، نظر یکسری از مشتریان را به انتخاب آنها جلب خواهد کرد.

اگر کابینت های پیش ساخته را نیز به سفارشی سازی کابینت ها برای آشپزخانه خود ترجیح می دهید، کابینت های فلزی عموما به صورت پیش ساخته نیز در بازار در پیدا شده و قیمتی پایین تر از سفارشی سازی آنها خواهند داشت.

کابینت سفید طلایی 2022
کابینت سفید طلایی مدرن
یراق آلات کابینت سفید طلایی
مدل های گلاس کابینت سفید طلایی
کابینت سفید طلایی نئوکلاسیک

مدل کابینت سفید طلایی جدید

در اکثر خانه های جدید، سبک طراحی و دکوراسیون آشپزخانه ها به کلی با قبل فرق کرده است. در دکوراسیون فعلی، در نظر گرفتن فضایی برای جزیره، جز جدایی ناپذیر از آشپزخانه محسوب می شود و مشتریان هم تمایل بسیاری در ساخت و قرارگیری آن در آشپزخانه خود دارند. اگر آشپزخانه شما فضایی بزرگ ندارد و شما نگران کم شدن کابینت های خود با قرارگیری جزیره می باشید، این نکته را در نظر بگیرید که می توانید از فضای زیر جزیره خود برای کابینت ها استفاده کنید و یا از فضای روی آن می توانید برای قرارگیری گاز و یا سینک خود استفاده نمایید.

مدلهای کابینت سفید طلایی
مدلهای کابینت سفید طلایی 1401

کابینت جزیره سفید طلایی

قرارگیری جزیره در آشپزخانه فواید بسیار خواهد داشت، که در زیر به بررسی تعدادی از آنها خواهیم پرداخت:

  • سبکی جدید و مدرن
  • ایجاد نمایی خاص در آشپزخانه
  • امکان استفاده به عنوان میز ناهار خوری
  • امکان قرارگیری کابینت زیر آن
  • امکان قرارگیری یخچال مخفی زیر آن
  • امکان قرارگیری گاز و یا سینک روی آن
کابینت جزیره سفید طلایی

شما می توانید جهت ثبت سفارش از ماچوب و دریافت طراحی سه بعدی به صفحه زیر مراجعه کنید.

نتیجه کابینت سفید طلایی

در این مقاله قصد داشتیم با معرفی کابینت سفید طلایی و آماده سازی فیلم مربوط به آن برای شما، شما را با کابینت های ام دی اف سفید طلایی و هم چنین هایگلاس سفید طلایی و خصوصیات های هر یک، آشنا کنیم.

در ادامه نیز با بررسی کابینت های سفید طلایی براق، کابینت سفید طلایی مات، اکلیلی و کابینت سفید طلایی فلزی، به عنوان انواع رایج و پرمخاطب آنها در بازار را، برای شما معرفی کرده و توضیح مختصری دادیم.

در آخر نیز با بررسی طراحی کابینت جزیره سفید طلایی در مدل های کابینت سفید طلایی جدید، دکوراسیون های مرسوم را برای شما وارسی کردیم. امیدواریم مطالب مفید واقع شود.

کابینت سفید طلایی جدید 1401
کابینت سفید طلایی لاکچری

سوالات متداول مربوط به کابینت سفید طلایی و پاسخ به آن ها

کابینت سفید طلایی برای چه سبکی از آشپزخانه مناسب است؟1401/6/27 11:52:58

این کابینت برای هر دو سبک مدرن و کلاسیک مناسب است. چرا که رنگ سفید رنگی خنثی بوده و به راحتی با هر دیزاینی هماهنگ خواهد شد و رنگ طلایی نیز تداعی گر شکوه بوده و فضایی اشرافی در آشپزخانه شما، ایجاد خواهد کرد که با سبک کلاسیک هارمونی خواهد داشت.

به روز ترین قیمت کابینت سفید طلایی را از کجا بگیریم؟1401/6/21 5:28:00

برای استعلام به روزترین قیمت کابینت آشپزخانه سفید طلایی به سایت ماچوب مراجعه کرده و با شماره های داخل صفحه تماس بگیرید.

 

سایت رسمی ماچوب برای سفارش کابینت سفید طلایی چیست؟1401/6/27 11:54:44

شما می توانید برای ثبت سفارش انواع کابینت سفید طلایی به صفحه رسمی گروه مهندسی معماری ماچوب machoob.com مراجعه فرمایید و با بررسی پروژه های اجرایی این گروه و سبک کارهای صورت گرفته توسط آنها، انتخابی مطمئن و با رضایت کامل داشته باشید.

 

توسط |1401/11/2 11:27:37شهریور 28ام, 1401|

ثبت ديدگاه

برگشت به بالا