جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه های گلاس

خانهمقالات کابینت آشپزخانهجدیدترین مدل کابینت آشپزخانه های گلاس

جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه های گلاس

خانهمقالات کابینت آشپزخانهجدیدترین مدل کابینت آشپزخانه های گلاس

جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه های گلاس

جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه های گلاس، یکی از انواع مدل های کابینت آشپزخانه بوده که طرفداران خاص خود را دارد. همان طور که پیش از این نیز عنوان شد، کابینت های آشپزخانه در طرح ها و مدل های گوناگونی به بازار عرضه می شوند که بسته به متریال به کار برده شده برای ساخت آن ها، قیمت و کیفیت متفاوت خواهند بود.

به عنوان مثال، کابینت های گلاس به واسطه متریال خود قیمت مناسب تری نسبت به کابینت های چوبی خواهد داشت. در این مطلب سعی داریم تا شما را با جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه های گلاس، معایب و مزایای آن آشنا کنیم، پس تا پایان این مطلب در کنار ماچوب باشید.

جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه های گلاس
جدیدترین کابینت آشپزخانه های گلاس

لیست قیمت کابینت

یکی از دغدغه های خریداران و سفارش دهندگان کابینت، قیمت نهایی آن است. همانطور که می دانید، عوامل برای تعیین قیمت کابینت بی شمار هستند. انتخاب هر نوع یراق آلات، نوع روکش ها، هر کدام بر نرخ نهایی کابینت تاثیر گذار خواهند بود. در در صفحه قیمت کابینت آشپزخانه، بیشتر با این عوامل و نحوه محاسبه ی قیمت ها آشنا می شوید.

آشنایی با خصوصیات جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه های گلاس

در این قسمت سعی داریم تا زمینه آشنایی با خصوصیات جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه های گلاس را برای شما ایجاد نماییم. در نام این مدل کابینت، از واژه گلاس به معنای شیشه استفاده شده است؛ اما در واقعیت واژه گلاس از لایه پلاستیکی پلکسی گلاس بر گرفته شده است. به عبارت دیگر، در ساخت کابینت های گلاس از لایه پلکسی گلاس برای قسمت بیرونی این مدل کابینت استفاده می شود.

پلکسی گلاس ظاهری براق و شفاف را به کابینت بخشیده و برای ساخت کابینت های دارای سبک مدرن و ساده مناسب می باشد. در قسمت لایه شفاف و براق پلکسی گلاس هم از متریال غیر شفاف و معمولی استفاده خواهد شد.

جدیدترین مدل های کابینت آشپزخانه های گلاس

پروژه های کابینت هایگلس

برای اینکه بتوانید با جدیدترین پروژه های کار شده هایگلاس آشنا شوید، به لینک زیر مراجعه کنید. در این صورت شما بهترین تصمیم رو برای انتخاب کابینت خود خواهید داشت.

مزایای استفاده از جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه های گلاس

در این قسمت به بررسی مزایای استفاده از جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه های گلاس خواهیم پرداخت. این مزایا عبارت اند از:

  1. سطح شفاف و براق
  2. متنوع بودن در رنگ بندی و طرح
  3. مقاومت خوب و ابزار خوری بالا
  4. قیمت مناسب

در ادامه به طور کامل و ریز این موارد بررسی خواهند شد.

مزایای جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه های گلاس
مزایای کابینت آشپزخانه های گلاس
کابینت آشپزخانه های گلاس

سطح ظاهری شفاف و براق

همان طور که پیش از این نیز عنوان شد، لایه رویی کابینت های گلاس از جنس پلکسی گلاس بوده که ظاهری شفاف و براق را به کابینت می بخشد. این لایه نسبت به مغزی ام دی اف زیبایی بیشتری داشته و به انعکاس نور و در نتیجه افزایش روشنایی محیط آشپزخانه کمک شایانی خواهد کرد.

کابینت هایگلس و کابینت ممبران، هر دو از محبوب ترین ها در انتخاب دکور کابینت هستند. اما این دو کابینت تفاوت های اساسی با یکدیگر دارند. دانستن تفاوت کابینت ممبران و های گلاس، به شما کمک می کند تا انتخاب خوبی را تجربه کنید.

کابینت آشپزخانه های گلاس با سطحی شفاف

متنوع بودن طرح و رنگ بندی

یکی از مهم ترین امکاناتی که کابینت سازان می توانند در اختیار مشتری قرار دهند، تنوع در انتخاب طرح و رنگ می باشد. یکی از مزایای کابینت های گلاس داشتن تنوع در طرح و رنگ بندی می باشد. بیشتر رنگ ها و طرح های کابینت های گلاس متناسب با طراحی مدرن خواهد بود.

رنگ بندی کابینت آشپزخانه های گلاس

جهت درخواست کابینت فرم زیر را پر کنید.

مقاومت بالا و قابلیت ابزارخوری

به واسطه اینکه در قسمت مغزی این کابینت، از ام دی اف استفاده می شود، می توان عنوان کرد که این نواحی از مقاومت بالا و مناسبی برخوردار خواهند بود. همچنین قابلیت ابزار خوری این کابینت نیز می تواند به یکی از مزایای آن تبدیل شود.

مقاومت بالا در کابینت آشپزخانه های گلاس

داشتن قیمت مناسب

همان طور که می دانیم کابینت های آشپزخانه در مدل های مختلفی وجود دارند که به واسطه جنس و تجهیزات جانبی قیمت بالایی نیز خواهند داشت. باید عنوان کرد که کابینت های گلاس در این زمینه نسبت به سایر مدل ها نظیر ممبران، چوبی و غیره قیمت مناسب تری دارد. البته در صورتی که متریال به کار برده در کابینت های گلاس ترک باشد، می تواند قیمت آن را نسبت به مدل های ایرانی افزایش دهد.

کابینت آشپزخانه های گلاس با قیمت مناسب

کابینت؛ در واقع کمد های فلزی و یا مغزی های ساخته شده از الوار های کوچک و بزرگ هستند. در این روز ها cabinet با پوشش های متفاوتی، ساخته می شوند. وسایل ریز و درشت آشپزخانه، در گنجه و یا کابینت آشپزخانه جای می گیرند. علاوه بر آن این قفسه ها در چیدمان آشپزخانه و یا چه طور به نظر رسیدن آن نقش مهمی دارد. زیرا که بیشترین دکور مطبخ تحت تاثیر کابینت ها هستند.

تماس با گروه مهندسی ماچوب

معایب استفاده از جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه های گلاس

در این بخش قصد داریم تا به معرفی معایب استفاده از جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه های گلاس بپردایم. این معایب عبارت اند از:

  1. آسیب پذیر در برابر رطوبت
  2. لکه پذیری و خط و خش
  3. لبه های تیز
معایب جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه های گلاس

آسیب پذیری در مقابل رطوبت

درست است که کابینت های گلاس دارای روکش پلکسی گلاس بوده؛ اما همان طور که عنوان شد مغزی آن از جنس ام دی اف می باشد. در صورتی که رطوبت بتواند به قسمت مغزی این کابینت نفوذ کند، می تواند منجر به آسیب پذیری و تخریب کابینت شود. البته به واسطه داشتن روکش پلکسی گلاس، آسیب پذیری آن از کابینت ام دی اف کمتر می باشد.

کابینت آشپزخانه های گلاس و آسیب پذیری در مقابل رطوبت

شما می توانید جهت ثبت سفارش از ماچوب و دریافت طراحی سه بعدی به صفحه زیر مراجعه کنید.

داشتن مشکل لکه پذیری و خراشیده شدن

ورقه پلکسی گلاس موجود روی کابینت های گلاس، در مقابل خراشیدگی و لکه ها مقاومت نداشته و به راحتی آسیب می بیند. در واقع اگر جسم تیزی به لایه رویی کابینت های گلاس برخورد کند، خراشیدگی ایجاد خواهد کرد. سطح براق این مدل کابینت بازتاب دهنده نور است، بنابراین در صورتی که اثر انگشت یا حتی لکه روی سطح آن موجود باشد، در انعکاس نور مشاهده خواهد شد. این مورد یکی از مهم ترین نکاتی است که باید در طراحی کابینت های گلاس و متریال به کار رفته در آن دقت شود.

لکه پذیری و خراشیده شدن در کابینت آشپزخانه های گلاس

داشتن لبه های تیز و برنده

کابینت های گلاس دارای لبه های تیز و برنده بوده که در اثر برخورد ممکن است آسیب ایجاد نماید. البته برخی عنوان می کنند که می توان لبه های تیز کابینت را به کمک سمباده از بین برد؛ اما باید دقت کنید که با استفاده از سمباده، روکش براق کابینت های گلاس آسیب دیده و ظاهری زشت را برای آشپزخانه ایجاد خواهد کرد.

لبه های تیز کابینت آشپزخانه های گلاس

انواع جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه های گلاس

آشنایی با انواع جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه های گلاس می تواند به مشتریان در داشتن انتخاب مناسب با طراحی داخلی آشپزخانه کمک کند. این مدل ها عبارت اند از:

  1. کابینت های گلاس سفید
  2. هایگلس مشکی
  3. کابینت هایگلاس با رنگ های ترکیبی

کابینت های گلاس سفید

رنگ سفید برای کابینت های گلاس یکی از پر طرفدارترین رنگ ها بوده و ظاهری مدرن و ساده را به آشپزخانه خواهد بخشید. البته در صورتی که کفپوش آشپزخانه نیز سفید باشد، ممکن است فضا را سرد و بی روح کند، برای همین منظور می توان از تجهیزات جانبی نظیر دستگیره های طلایی برای ایجاد زیبایی بیشتر استفاده کرد. در کل کابینت های گلاس سفید، به دلیل هماهنگی با سایر دکور خانه، جزو خاص ترین ها می باشد.

کابینت آشپزخانه های گلاس سفید

کابینت های گلاس مشکی

رنگ مشکی برای کابینت های گلاس یکی از انتخاب های خاص برای مشتریان خوش سلیقه می باشد. البته این رنگ ممکن است انعکاس نور را پایین آورده و فضا را دلگیر کند. برای رفع چنین مشکلی می توان از کفپوش های با رنگ روشن و مخالف با رنگ مشکی استفاده کرد. توصیه ما این است که اگر کابینت مشکی را انتخاب می کنید، از انتخاب رنگ مات آن صرفه نظر کنید و همچنین طراحی برای سطح کابینت در نظر نگیرید. البته که کابینت هایگلس در دسته مدرن قرار دارد و این مدل کابینت ها به سادگی معروف هستند.

کابینت آشپزخانه های گلاس مشکی

کابینت های گلاس با رنگ های ترکیبی

امروزه بسیاری از مشتریان از رنگ های ترکیبی برای زیبایی بیشتر آشپزخانه استفاده می کنند. به عنوان مثال ترکیب رنگ سفید با سایر رنگ ها نظیر طوسی، بنفش و مشکی علاوه بر حفظ نور گیری متناسب فضا، می تواند ظاهری زیبا و مدرن را برای آشپزخانه به دنبال داشته باشند.

کابینت آشپزخانه های گلاس سفید طوسی
کابینت آشپزخانه های گلاس سفید و بنفش

کابینت کرم هایگلاس

از رنگ های پرطرفدار کابینت هایگلاس کرم است. رنگ کرم چون خنثی است با تمام رنگ های دیگر و دکوراسیون های مختلف به راحتی هماهنگ می شود. کابینت های گلاس کرم را می توانید با رنگ های دیگر نیز ترکیب کنید. پرطرفدارترین ترکیب رنگی کرم با قهوه ای و طرح های چوبی است. زیرا که از سادگی بیش از اندازه خنثی بودن رنگ کابینت، کم می کند. البته اگر طرفدار رنگ های روشن و ساده هستید می توایند کابینت های گلاس را با ترکیب رنگی سفید و کرم سفارش دهید.

کابینت های گلاس رنگ کرم ترکیب با طوسی
کابینت هایگلاس کرم یکدست

پروژه های کابینت مدرن

همانطور که بالاتر اشاره کردیم، کابینت مدرن سبکی ساده از کابینت است که دسته بندی های متنوعی دارد. یکی از آن دسته بندی و سبک های مدرن، های گلاس است. باقی روکش های کابینت مدرن، شبیه به هایگلاس است، شما می توانید به لینک زیر مراجعه کنید و تمامی پروژه های کار شده در این زمینه را مشاهده کنید.

نتیجه گیری از آشنایی با جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه های گلاس

در این مطلب سعی کردیم تا شما را با جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه های گلاس، مزایا، معایب و همچنین انواع آن آشنا کنیم.درست است که مبحث انتخاب رنگ کابینت بسته به سلیقه افراد متفاوت خواهد بود؛ اما به منظور هماهنگی و حفظ تناسب بیشتر با سایر بخش های آشپزخانه می توان پیش از انتخاب و سفارش کابینت های گلاس با یک کارشناس یا طراح داخلی مشورت کرد.

سوالات متداول مربوط به جدیدترین مدل کابینت هایگلاس

مدل های جدید کابینت هایگلاس چه خصوصیاتی دارند؟1401/8/22 5:56:51

این کابینت ها سطح براق و صافی دارند و همچنین دارای رنگ های متنوعی هستند. شما می توانید در تمامی رنگ ها روکش کابینت های گلاس خود را سفارش دهید. اما قبل از آن بهتر است تا با مشاورین گروه ماچوب، مشورت کنید.

بهترین طرح و مدل کابینت های گلاس کدام است؟1401/8/22 5:55:03

کابینت های گلاس دارای طراحی ساده است و در دسته بندی سبک مدرن قرار دارد. بنابراین اگر طرفدار این سبک کابینت هستید، هایگلاس انتخاب مقرون به صرفه تری است. این کابینت رنگ های متنوعی دارد. اما انتخاب رنگ ها و طرح های کابینت برای دکور آشپزخانه، نیازمند به جزئیاتی دقیق است. برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

توسط |1401/11/2 10:55:40آبان 22ام, 1401|

ثبت ديدگاه

برگشت به بالا