بهترین مدل های کاشی بین کابینت

خانهمقالات کابینت آشپزخانهبهترین مدل های کاشی بین کابینت

بهترین مدل های کاشی بین کابینت

خانهمقالات کابینت آشپزخانهبهترین مدل های کاشی بین کابینت

این مطلب به بررسی بهترین مدل های کاشی بین کابینت می پردازد. همان طور که می دانیم یکی از ترند های روز دنیا در طراحی کابینت آشپزخانه، کاشی بین کابینتی می باشد. در صورتی که مشتریان بخواهند با کم ترین هزینه، تغییرات شگرفی در ظاهر آشپزخانه خود ایجاد نمایند، می توانند از کاشی های مختلف کار شده در فضای بین کابینتی استفاده نمایند. در ادامه به بررسی ماهیت و انواع کاشی های بین کابینتی خواهیم پرداخت، پس تا پایان این مطلب با ماچوب همراه باشید.

بهترین مدل های کاشی بین کابینت

کاشی بین کابینتی چیست؟

اگر بخواهیم به سوال کاشی بین کابینتی چیست؟ پاسخ دهیم، باید عنوان کنیم که در زمان گذشته، تمام کاشی های مورد استفاده برای فضای آشپزخانه به صورت یکدست تعبیه می شد. حتی اگر فضای بین دو کابینت یا فضای بین کابینت بالا و پایین خالی بود، از کابینت یکدست برای آن استفاده می شود. اما در طراحی داخلی امروز پیشرفت های زیادی صورت گرفته و دیگر از یکدست کاشی برای کل آن استفاده نمی شود.

کاشی بین کابینتی چیست؟
کاشی بین کابینتی چیست؟

امروزه بر اساس ترند جدید از کاشی های مختلف و متفاوتی برای این فضا استفاده شده که به زیبایی هر چه بیشتر آشپزخانه می انجامد. به عبارت دیگر، کاشی هایی که برای آشپزخانه و فضاهای به جا مانده نظیر دیوار پشت سینک، اجاق گاز، کانتر و غیره مورد استفاده قرار می گیرد، بیشتر جنبه تزئینی داشته و صرفا به منظور ایجاد تغییر و تنوع در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرند.

معرفی انواع کاشی بین کابینتی

نکته قابل توجه این است که کاشی های بین کابینتی بسیار متنوع شده اند و در این زمینه دست مشتری باز است تا بتواند بر اساس سلیقه و خواسته خود نسبت به هر مدلی که بخواهد اقدام نماید. در ادامه به معرفی انواع کاشی هایی که می توان در فضای بین کابینتی به کار برد صحبت می کنیم:

کابینت؛ در واقع کمد های فلزی و یا مغزی های ساخته شده از الوار های کوچک و بزرگ هستند. در این روز ها cabinet با پوشش های متفاوتی، ساخته می شوند. وسایل ریز و درشت آشپزخانه، در گنجه و یا کابینت آشپزخانه جای می گیرند. علاوه بر آن این قفسه ها در چیدمان آشپزخانه و یا چه طور به نظر رسیدن آن نقش مهمی دارد. زیرا که بیشترین دکور مطبخ تحت تاثیر کابینت ها هستند.

کاشی شیشه ای بین کابینتی

کاشی های شیشه ای همان طور که از نامشان پیداست از شیشه های کریستان ساخته شده اند. این مدل شیشه قابلیت انعکاس نور را داشته و زیبایی بسیار زیادی دارد. در صورتی که سطح مورد نظر درز یا شکافی ندارد و همچنین فاقد زیرساز باشد، می توان از این نوع کاشی برای آن سطح بهره جست. البته در کنار زیبایی این مدل کاشی ها بسیار سنگین هستند و ممکن است سریعا آسیب ببینند.

البته استفاده از این نوع کاشی ها بستگی به فضای آشپزخانه شما و همچنین نوع کابینت شما دارد. برخی از افراد تمایل دارند تا در آشپزخانه تغییراتی به وجود آورند و کابینت و یا کاشی های بین کابینتی را تعویض کنند. در این صورت شما برای انتخاب هرچه بهتر نیاز دارید تا نکاتی را بدانید. ماچوب این نکات را در قالب مقاله زیر برای شما جمع آوری کرده است.

کاشی شیشه ای بین کابینتی
بهترین مدل کاشی شیشه ای بین کابینتی

کاشی کامپوزیتی بین کابینتی

نقطه مقابل کاشی های پلکسی نوع کامپوزیتی آن بوده که در مقابل گرما بسیار مقاوم بوده و در کنار زیبایی، به راحتی قابلیت حمل دارد. درست است که این نوع کاشی ها بسیار زیبا و مناسب هستند؛ اما از قیمت بسیار بالایی برخوردار می باشند که هر مشتری قادر به تهیه و خرید آن ها نخواهد بود.

یکی دیگر از المان های زیبایی کابینت آشپزخانه ها علاوه بر کاشی های بین کابینتی، ویترین ها هستند. تعریف ویترین را می توان این گونه توصیف کرد که نوعی کابینت است با درب های شیشه ای و شما می توانید وسایل تزئینی خود را داخل آن قرار دهید.

بهترین مدل کاشی کامپوزیتی بین کابینتی
کاشی کامپوزیتی بین کابینتی

جهت درخواست کابینت فرم زیر را پر کنید.

کاشی چوبی بین کابینتی

کاشی چوبی بین کابینتی از نوع پلای وود می باشد. چوب پلای نوعی چوب طبیعی دارای مقاومت بسیار بالا بوده که هم دارای مقاومت بوده و هم نسبت به رطوبت می تواند مقاوم باشد. به منظور نصب این متریال می توان از چسب استفاده کرده و این مدل کاشی را روی زیرساز شبکه ای چوبی نصب کرد.

کاشی چوبی بین کابینتی
بهترین مدل کاشی چوبی بین کابینتی

کاشی پلکسی بین کابینتی

همان طور که از نام این کابینت پیداست برای تهیه آن از ورقه های پلکسی استفاده می شود. این مدل کاشی علاوه بر مناسب بودن قیمتش دارای کیفیت خوبی بوده و به راحتی قابل نصب می باشد. البته در کنار قابلیت حمل راحت و همچنین زیبایی این مدل کاشی هیچ گونه مقاومتی در برابر حرارت ندارند و ممکن است سریعا آسیب ببینند. اگر مایل هستید تا این مدل کاشی را سفارش دهید و می خواهید از قیمت کابینت نیز اطلاع پیدا کنید، لینک داده شده را کلیک کنید.

کاشی پلکسی بین کابینتی
بهترین مدل کاشی پلکسی بین کابینتی

کاشی آلومینیومی بین کابینتی

کاشی در صورتی که از متریال آلومینیوم تهیه شود دارای مقاومت بالا، زیبایی، قابلیت حمل و غیره می باشد. این کاشی در صورت که در فضای بین کابینتی نصب گردد، زیبایی چشمگیری را به آشپزخانه خواهد بخشید. از جمله معایب این مدل کاشی بین کابینتی قیمت بالای آن ها می باشد. در چنین شرایطی هر شخصی قادر به خرید و استفاده از این مدل کاشی نخواهد بود.

بهترین مدل کاشی آلومینیومی بین کابینتی
کاشی آلومینیومی بین کابینتی

تماس با گروه مهندسی ماچوب

استفاده از آجر و سنگ در فضای بین کابینتی

بسیاری از افراد به جای استفاده از کاشی، ترجیح می دهند تا از آجر قرمز و یا حتی انواع سنگ های زیبا برای فضای بین کابینت خود استفاده کنند. البته این دو نوع طرح بیشتر برای فضای بالای اجاق گاز مورد استفاده قرار می گیرد؛ اما بنا به سلیقه مشتری محدودیتی در این زمینه در نظر گرفته نمی شود. بر اساس نوع آجر و سنگ مورد استفاده ممکن است قیمت این سبک کار متفاوت باشد. اگر دوست دارید تا چنین متریالی را برای کاشی های بین کابینتی خود انتخاب کنید، راهنمای خرید کابینت را مطالعه کنید.

استفاده از سنگ در فضای بین کابینتی

نتیجه گیری از مطالعه مطلب بهترین مدل های کاشی بین کابینت

در این قسمت سعی داریم تا از مطلب حاضر نتیجه گیری نماییم. در این مطلب سعی کردیم تا بهترین مدل های کاشی انتخابی برای فضای بین کابینتی را به شما معرفی نماییم. همان طور که گفته شد، کاشی های به کار برده شده برای فضای بین کابینتی در طرح ها و رنگ های مختلفی به بازار عرضه می شوند که بنابر سلیقه مشتری و درخواست آن می توان از آن ها در طراحی استفاده کرد. البته توجه به این موضوع نیز حائز اهمیت بوده که بهتر است پیش از هر گونه اقدامی از نظر کارشناسان نیز مطلع شویم.

سوالات متداول در مورد بهترین کاشی بین کابینتی

انواع سنگ ها برای بین کابینت چیست؟1401/12/11 7:21:56

انواع سنگ های بین کابینتی تراورتن، آنتیک و کورین نام دارد. شما می توانید به نسبت طرح و رنگ مد نظرتان به همراه کابینت از ماچوب سفارش دهید.

ویژگی های بین کابینتی خوب چیست؟1401/12/11 8:29:09

کاشی بین کابینتی خوب باید با محیط آشپزخانه از نظر رنگ و طرح هماهنگ باشد. همچنین در قسمت هایی که در مجاورت آب قرار دارد، نیز باید از استحکام کافی برخوردار باشد.

توسط |1401/12/11 8:37:01اسفند 11ام, 1401|

ثبت ديدگاه

برگشت به بالا