بهترین رنگ کابینت ممبران

خانهمقالات کابینت آشپزخانهبهترین رنگ کابینت ممبران

بهترین رنگ کابینت ممبران

خانهمقالات کابینت آشپزخانهبهترین رنگ کابینت ممبران

بهترین رنگ کابینت ممبران

بهترین رنگ کابینت ممبران با توجه به آشپزخانه و سبک طراحی داخلی منزل می تواند متفاوت باشد. البته این نکته نیز حائز اهمیت است که سلیقه افراد در انتخاب رنگ کابینت ممبران بی تاثیر نخواهد بود. آشپزخانه نیز یکی از قسمت های مهم در منزل بوده که افراد وقت زیادی را در آن سپری می کنند، به همین منظور داشتن چیدمان داخلی زیبا می تواند به ایجاد یک حس خوب در افراد کمک کند. کابینت ممبران یکی از گزینه های مناسب جهت زیباتر کردن فضای داخلی آشپزخانه می باشد؛ اما باید به این نکته نیز توجه کرد که انتخاب نوع کابینت به تنهایی کافی نبوده و توجه به رنگ و طرح آن نیز بسیار اهمیت دارد. در این مطلب سعی داریم تا شما را با بهترین رنگ کابینت ممبران آشنا کنیم، پس تا پایان این مطلب در کنار ما باشید.

بهترین رنگ کابینت ممبران چیست؟

لیست قیمت کابینت

برای محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه، نیاز به چند پارامتر اصلی داریم. متراژ آشپزخانه، نوع کابینت و طراحی که انتخاب می کنید، از مهم ترین این عوامل هستند. علاوه بر آن، هر کابینت دارای روکش های مخصوص به خود است که هر هر کدام از نظر قیمتی کاملا متفاوت می باشند. برای محاسبه آنلاین قیمت کابینت و لیست قیمت به روز به صفحه زیر مراجعه کنید.

فیلم معرفی بهترین رنگ کابینت ممبران

در فیلم تهیه شده با انواع رنگ های محبوب و کاربردی کابینت ممبران آشنا خواهید شد. این فیلم توسط گروه ماچوب تهیه شده است حتما آن را تماشا کنید.

چگونه بهترین رنگ کابینت ممبران را انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین رنگ کابینت ممبران نکته بسیار مهمی بوده که در هنگام خرید آن باید به سایر آیتم های موجود در آشپزخانه نیز توجه نمایید. به عبارت دیگر، تناسب بین رنگ کابینت آشپزخانه با سایر لوازم و وسایل آشپزخانه بسیار مهم بوده و این هماهنگی به ایجاد ظاهری زیباتر در آشپزخانه کمک خواهد کرد. به عنوان نمونه، برخی افراد تصور می کنند که اگر رنگ کفپوش آشپزخانه قهوه ای تیره باشد، باید رنگ کابینت ممبران نیز با آن یکسان، یعنی قهوه ای تیره باشد. این در حالی است که یکسان بودن رنگ این دو آیتم نه تنها نورگیری آشپزخانه را کاهش داده، بلکه محیط آن را نیز کوچک تر نشان خواهد داد. به منظور انتخاب بهترین رنگ کابینت ممبران، بهترین کار این است که با کارشناسان طراحی داخلی مشورت کرده و رنگ متناسب با فضا را انتخاب کنید.

چگونه بهترین رنگ کابینت ممبران را انتخاب کنیم؟

اگر تمایلی به مشورت کردن با کارشناسان طراحی داخلی ندارید، می توانید در هنگام انتخاب بهترین رنگ کابینت ممبران به دو نکته طلایی توجه کنید:

در مرحله اول بهتر است به اندازه فضای آشپزخانه خود نگاه کنید. اگر آشپزخانه شما کوچک بوده و نورگیری کمی دارد، بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید و در غیر این صورت می توانید رنگ های تیره را نیز مد نظر قرار دهید.

در مرحله دوم، میزان نورگیری آشپزخانه مد نظر می باشد. در صورتی که فضای آشپزخانه شما دارای پنجره های متعدد و نورگیری بالا بوده، می توانید از رنگ های تیره برای جذب نور اضافی استفاده کنید. این در حالی است که فضاهای دلگیر و دارای نور گیری اندک، می توانند از رنگ های سفید و براق برای افزایش روشنایی فضا بهره گیری نمایند.

اگر آشپزخانه شما دارای محیط بزرگ و نورگیری عالی می باشد، می توانید از کابینت های کلاسیک استفاده کنید. کابینت هایی با سبک کلاسیک، به دلیل طراحی های شلوغی که دارند نیازمند فضای بزرگ هستند. زیرا که فضای بزرگ و نور عالی جلوه آن ها را دوچندان می کند. حتی اگر فضای آشپرخانه شما کوچک است اما سبک کلاسیک را می پسندید نگران نباشید، با مشورت با دکوراتور خود بهترین طرح را می توانید انتخاب کنید.

پروژه های کابینت کلاسیک

در این قسمت می توانید پروژه های کابینت کلاسیک را مشاهده کنید. کابینت ممبران در دسته بندی سبک کلاسیک قرار دارد.

انتخاب بهترین رنگ کابینت ممبران

در هنگام انتخاب بهترین رنگ کابینت ممبران، ممکن است تنوع زیاد و یا رنگ بندی های نزدیک به هم فرایند انتخاب رنگ کابینت را با مشکل مواجه کنند. درست است که سلیقه هر شخص مهم ترین عامل تعیین کننده رنگ کابینت بوده؛ اما در نظر گرفتن مشاوره از کارشناسان طراحی داخلی می تواند در این روند بسیار کمک کننده باشد. البته بسیاری از افراد به دنبال رنگ های ترند می باشد. ترند بودن به معنای آن است که چه رنگ هایی توسط تعداد کثیری از مشتریان مورد پسند واقع شده و انتخاب شده اند. در ادامه این قسمت به معرفی رنگ های ترند و مورد علاقه اکثر مشتریان اشاره خواهیم کرد.

برای انتخاب رنگ برای کابینت آشپزخانه خود، حتما باید از جدیدترین مدل ها نیز آگاهی پیدا کنید. در مقاله زیر برای شما جدیدترین مدل های کابینت ممبران آورده شده است.

کابینت ممبران برای آشپزخانه های بزرگ

تماس با گروه مهندسی ماچوب

کابینت ممبران با رنگ سفید

کابینت ممبران با رنگ سفید یکی از ترند های جذاب و جدید بوده که حجم بسیار زیادی از مشتریان آن را بهترین رنگ کابینت ممبران در نظر می گیرند. علت مورد تایید بودن رنگ سفید، قابلیت تطبیق آن با هر رنگ و وسیله آشپزخانه می باشد. البته امروزه، بسیاری از مشتریان دیگر به دنبال رنگ های سنتی نظیر قهوه ای نبوده و ترجیحا رنگ بندی های خنثی (سفید رنگ) را انتخاب می کنند. در کنار این موارد برای طراحی داخلی آشپزخانه های کوچک، استفاده از رنگ ممبران سفید به صورت تک و ترکیبی، علاوه بر زیبایی می تواند منجر به باز شدن فضا و بزرگ تر نشان دادن آن شود.

کابینت؛ در واقع کمد های فلزی و یا مغزی های ساخته شده از الوار های کوچک و بزرگ هستند. در این روز ها cabinet با پوشش های متفاوتی، ساخته می شوند. وسایل ریز و درشت آشپزخانه، در گنجه و یا کابینت آشپزخانه جای می گیرند. علاوه بر آن این قفسه ها در چیدمان آشپزخانه و یا چه طور به نظر رسیدن آن نقش مهمی دارد. زیرا که بیشترین دکور مطبخ تحت تاثیر کابینت ها هستند.

کابینت ممبران برای آشپزخانه های کوچک
انتخاب بهترین رنگ کابینت ممبران

کابینت ممبران با رنگ قرمز شرابی

کابینت ممبران با رنگ قرمز شرابی، مخصوص افراد مشکل پسند می باشد. افرادی که به دنبال یک فضای خاص و متفاوت برای آشپزخانه خود هستند، می توانند از رنگ قرمز شرابی استفاده کنند. این رنگ فضای آشپزخانه را گرم و تیره کرده و نورگیری آن را کاهش خواهد داد، بنابراین استفاده از آن به افرادی که به نور زیاد حساس هستند، توصیه می شود. البته با توجه به سلیقه مشتریان می توان رنگ شرابی را با سایر رنگ ها ترکیب کرده و فضایی شیک و متفاوتی را به وجود آورد.

اگر سلیقه شما در حول کابینت هایی با رنگ های روشن مثل سفید و طراحی های ساده تر می باشد، می توانید کابینت انزو را انتخاب کنید. این کابینت در دسته بندی سبک نئوکلاسیک قرار دارد و برای ساده پسندان گزینه مناسبی می باشد.

کابینت ممبران با رنگ قرمز شرابی

کابینت ممبران با رنگ قهوه ای چوبی

کابینت ممبران با رنگ قهوه ای چوبی از دیرباز تا کنون مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است. درست است که رنگ های مدرن و امروزی حضور گرمی از خود نشان داده اند؛ اما باز هم رنگ چوبی همیشه مشتریان خاص خود را دارد. استفاده از این رنگ به افرادی که به دنبال یک آشپزخانه با طراحی کلاسیک و سلطنتی هستند، توصیه می شود. رنگ قهوه ای چوبی با توجه به نوع چوب ها شامل گردو، فندق، چوب تیره و چوب روشن، طیف عظیمی از رنگ های قهوه ای را در اختیار مشتری قرار داده و گزینه های انتخابی را افزایش خواهد داد. البته نکته کارشناسی در خصوص این رنگ آن است که، استفاده از آن به مشتریانی که آشپزخانه های بزرگ دارند، توصیه می شود.

ممکن است شما بخواهید کابینتی بدون طرح و براق سفارش دهید، مانند کابینت های گلاس. برای اینکه بتوانید انتخاب درستی داشته باشید، مقاله تفاوت کابینت ممبران و های گلاس را مطالعه کنید.

کابینت ممبران با رنگ قهوه ای چوبی

شما می توانید جهت ثبت سفارش از ماچوب و دریافت طراحی سه بعدی به صفحه زیر مراجعه کنید.

کابینت ممبران رنگ کرم و طلایی

کابینت ممبران دارای طرح های شلوغ و کلاسیک می باشد. اغلب افرادی که این مدل طرح ها را برای کابینت و در کل دکوراسیون خود انتخاب می کنند، به دنبال یک ظاهر فاخر و تجملاتی در منزل خود هستند. برای بیشتر دیده شدن طراحی ها و منبت کاری ها اغلب توصیه می شود که از رنگ های روشن مانند کرم انتخاب کنید. همچنین رنگ روشن آشپزخانه را پرنور تر نشان می دهد.

همچنین استفاده از رنگ طلایی برای انتخاب دستگیره ها و یا رنگ کاری منبت ها و گل و کتیبه ها توصیه می شود. زیرا که رنگ طلایی به هرچه بیشتر سلطنتی نشان داده شدن محیط، کمک بسیاری خواهد کرد. البته این موضوع سلیقه ای است. برخی از افراد طرفدار رنگ های ساده و روشن هستند و رنگ طلایی را نمی پسندند. اما اگر کابینت ممبران کرم طلایی را دوست دارید، برای اینکه انتخاب راحت تری داشته باشید، نمونه پروژه های ماچوب را برای شما جمع آوری کرده ایم.

کابینت ممبران کرم طلایی

کابینت ممبران با رنگ مشکی یا خاکستری

این روزها استفاده از کابینت ممبران با رنگ مشکی یا خاکستری بسیار محدود می باشد. درست است که رنگ مشکی و خاکستری محیط آشپزخانه را دلگیر و تاریک می کنند و حتی در فضاهای کوچک، آشپزخانه را کوچک تر از حد معمول نشان خواهند داد؛ اما نباید این نکته را فراموش کرد که این دو رنگ ظاهری لاکچری و بسیار خاص را به محیط خواهند بخشید. بنابراین اگر شما از آن دسته افرادی هستید که یک طراحی داخلی شیک و متفاوت را می پسندید، حتما کابینت ممبران با رنگ مشکی و خاکستری را امتحان کنید.

شما می توانید برای قیمت درست کابینت ممبران به لینک زیر مراجعه کنید. در این لینک امکان محاسبه آنلاین قیمت نیز وجود دارد.

پروژه های کابینت ممبران

در این قسمت می توانید تمامی پروژه های کار شده توسط گروه مهندسی معماری ماچوب را مشاهده کنید. دیدن نمونه پروژه ها دید بازتری در انتخاب رنگ کابینت به شما می دهد.

کابینت ممبران با رنگ مشکی
کابینت ممبران با رنگ مشکی

کابینت ممبران نسکافه ای

رنگ نسکافه ای اغلب با رنگ کرم اشتباه گرفته می شود. این درحالی است که رنگ نسکافه ای تیره تر از رنگ کرم و مایل به قهوه ای و تیره است. انتخاب این رنگ در کابینت هایی که سبک کلاسیک دارد، فضا را بسیار تجملاتی و اشرافی می کند. می توان این رنگ کابینت را برای تزئین بیشتر با طلایی و یا رنگ قهوه ای تیره و یا طرح های چوبی ست کرد.

کابینت ممبران نسکافه ای با سنگ روکابینتی سفید
کابینت ممبران با رنگ نسکافه ای و کاشی بین کابینتی آبی

کابینت ممبران رنگ استخوانی

رنگ استخوانی در نگاه اول شباهت بسیاری به رنگ سفید دارد. اما در نهایت این رنگ کمی براق تر و متمایل به تناژ های صورتی می باشد. یکی از پرطرفدارترین و لوکس ترین رنگ ها برای انتخاب کابینت رنگ استخوانی می باشد. این رنگ را می توانید با رنگ های کرم و یا رنگ های تیره ست کنید.

کابینت ممبران رنگ استخوانی

 نتیجه گیری در انتخاب بهترین رنگ کابینت ممبران

در این مطلب سعی کردیم تا شما را با بهترین رنگ کابینت ممبران، نحوه انتخاب آن و همچنین رنگ های ترند مورد نظر بسیاری از مشتریان آشنا نماییم. درست است که با مطالعه این مطلب شما قادر خواهید بود تا رنگ مناسب برای کابینت ممبران خود را انتخاب نمایید؛ اما همیشه استفاده از یک فرد متخصص در این زمینه می تواند راهنمای مفیدی برای طراحی داخلی منزل شما باشد. بنابراین توصیه می شود که پس از تصمیم گیری، به منظور تاکید بیشتر با یک کارشناس طراحی داخلی مشورت نمایید.

سوالات متداول مربوط بهترین رنگ کابینت ممبران و پاسخ به آن ها

چگونه بهترین رنگ برای کابینت ممبران را انتخاب کنیم؟1401/8/1 12:05:02

برای پاسخ به این سوال باید از مشاوران و دکوارتور های متخصص در این زمینه کمک بگیرید. به همین منظور به سایت ماچوب مراجعه کنید.

آیا می توان از رنگ های تیره برای سفارش کابینت ممبران استفاده کرد؟1401/8/1 12:07:58

استفاده از رنگ های تیره برای کابینت آشپزخانه در هر سبکی بستگی به میزان فضایی است شما در اختیار دارید. برای مشاوره و استعلام قیمت با گروه مهندسی ماچوب تماس بگیرید.

توسط |1401/10/24 14:42:39آبان 1ام, 1401|

ثبت ديدگاه

برگشت به بالا