کابینت سفید روکش چوب

کابینت رنگ سفید، به دلیل هارمونی بالا با هر سبک و دیزاینی، طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. اگر هم دوستدار منبتکاری های سبک کلاسیک بوده و اما در عین حال، تداعی مدرنیته را نیز در آشپزخانه خود می پسندید، کابینت روکش چوب سفید، بهترین گزینه برای شما خواهد بود. رنگ سفید به راحتی با هر دکوراسیونی هارمونی پیدا کرده و اگر آشپزخانه شما از دیگر فضاهای خانه نیز دید خواهد داشت، رنگ سفید کابینت ها، در نمای کلی خانه نیز تاثیر گذار خواهد بود.

خصوصیات کابینت سفید روکش چوب

کابینت روکش چوب، به طور کلی در دسته کابینت های کلاسیک واقع شده است. چرا که بدنه اصلی از جنس ام دی اف بوده و بدنه بیرونی از روکش چوب ساخته شده است. روکش چوب هم عموما در ساخت کابینت های کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد.

رنگ سفید در کابینت های روکش چوب، منبت کاری ها و ابزارهای خورده شده روی درب کابینت ها را بیشتر نمایش داده و در عین حال، آشپزخانه را دلباز و مدرن خواهد کرد.

کابینت کلاسیک، با سر ستون هایی منبتکاری شده و درب هایی حکاکی شده، نمایی بسیار زیبا در آشپزخانه شما ایجاد خواهد کرد. حکاکی های زده شده روی درب ها، روی رنگ تیره، آشپزخانه شما را جلا بخشیده، اما کمی تیره خواهد کرد.

در صورتی که آشپزخانه ای دلباز و روشن دوست دارید، کابینت سفید روکش چوب، بهترین انتخاب برای شما می باشد.

نکات کابینت سفید روکش چوب

برای آشپزخانه ای با فضای کوچک و محدود، اگر دوستدار داشتن آشپزخانه ای کلاسیک می باشید، با انتخاب رنگ سفید آن، هم فضای آشپزخانه شما بزرگ تر به نظر خواهد رسید و هم سبک کلاسیک در آشپزخانه شما تداعی خواهد شد.

روکش چوب کابینت ها نیز، در ماندگاری بالای آنها بی تاثیر نبوده و عموما ضد آب می باشند.

ضد آب بودن آنها نیز، نگه داری این سبک کابینت ها را راحت تر و دوام آنها را بالاتر برده است. قیمت کابینت های روکش چوب نیز از کابینت های مدرن بالاتر می باشد. اما این قیمت با دیدن نمای پایانی کار، مقرون به صرفه به نظر خواهد رسید.