کابینت ممبران قهوه ای

وقتی صحبت از کابینت ممبران در میان است، سرستون های منبت کاری شده، حکاکی هایی متفاوت، سبکی کلاسیک و فضایی اشرافی، در ذهن خریداران نقش خواهد بست. اگر آشپزخانه ای با فضایی وسیع دارید که استفاده از کابینت های تیره، در آن تاثیری نخواهد گذاشت، از کابینت ممبران قهوه ای غافل نشوید.

تم رنگی قهوه ای بسیار گسترده بوده و شما می توانید با توجه به سلیقه خود و دیزاین خانه، از میان این طیف گسترده، انتخاب خود را به انجام برسانید.

چرا کابینت ممبران قهوه ای

اگر سبک مدرن را به دلیل سادگی بیش از حد آن نمی پسندید و قیمت کابینت های نئوکلاسیک نیز برای شما بالا می باشد و یا سبک آن مورد علاقه شما نمی باشد. سبک کلاسیک گزینه مناسبی برای شما می باشد.

کابینت های ممبران، در دسته کابینت های کلاسیک قرار گرفته و از میان آنها، پرفروش ترین و بروزترین بازار امروز، می باشد.

اگر در اینجا تاکید بر روی رنگ قهوه ای کابینت های ممبران می باشد، دلیل اصلی هارمونی بالای آن با دیگر فضاهای خانه و هماهنگی آن با دکوراسیون غالب می باشد.

کابینت ممبران قهوه ای فضایی گرم و صمیمی در آشپزخانه شما ایجاد خواهد کرد و شما می توانید چای خود را در فضایی آرام و دلنشین و مملو از حسی دلچسب، میل نمایید.

نکات قابل توجه در انتخاب کابینت ممبران قهوه ای

اگر انتخاب شما کابینت ممبران قهوه ای برای آشپزخانه خود می باشد، برای دو چندان کردن جلوه کار و ایجاد فضایی لاکچری از یراق آلات طلایی در کنار آن، استفاده نمایید.

استفاده از رنگ دیوار روشن و یا کاغذ دیواری هایی روشن در کنار کفپوشی روشن نیز به شما کمک خواهد کرد تا در صورت انتخاب کابینت قهوه ای تیره، دلبازی آشپزخانه را حفظ نمایید.

اگر هم انتخاب شما کابینت آشپزخانه ممبران به رنگ قهوه ای روشن بود، دست شما در انتخاب کفپوش و یا دیوارهایی به رنگ تیره باز خواهد بود.