کابینت ممبران کرم طلایی

کابینت ممبران در دسته کابینت های کلاسیک قرار گرفته است. چرا که منبت کاری های روی درب کابینت ها، سر ستون های حکاکی شده و یراق آلات خاص و شیک، تمامی تداعی گر سبک کلاسیک و فضایی اشرافی، در کابینت های ممبران می باشند.

اگر به دنبال کابینتی سازگار با سبک کلاسیک می باشید و در عین حال دلبازی آشپزخانه و حفظ هارمونی آن با دیگر قسمت های خانه نیز برای شما حائز اهمیت می باشد، کابینت ممبران کرم طلایی بهترین گزینه برای شما محسوب می شود.

مشخصات کابینت ممبران کرم طلایی

حتما با شنیدن سبک کلاسیک ذهن شما درگیر قیمت کابینت ممبران شده است. چرا که منطقا سبک کلاسیک با سبک های نئوکلاسیک و مدرن، تفاوت عمده ای داشته و همین تفاوت ها، انتظار قیمت تمام شده بالایی را برای این مدل کابینت ها، در ذهن خریداران شکل داده است. اما اصلا این طور نیست، قیمت تمام شده کابینت های ممبران در مقایسه با جلوه کار، بسیار مقرون به صرفه بوده و حتی به قطع می توان گفت از کابینت های نئوکلاسیک مناسب تر می باشد.

ماندگاری این سبک از کابینت ها نیز با وجود منبت کاری های صورت گرفته روی درب ها، بالا بوده و فقط حکاکی های موجود، تمیز کاری کابینت های ممبران را کمی دشوار کرده است.

دکوراسیون هماهنگ با کابینت کرم طلایی ممبران

کابینت ممبران کرم طلایی به دلیل رنگ روشن کابینت ها، به راحتی در آشپزخانه های کوچک قابل سفارش و پیاده سازی می باشد و نمای نهایی خاص و زیبایی در آشپزخانه شما ایجاد خواهد کرد.

رنگ کرم این کابینت ها به دلیل خنثی بودن به راحتی با هر سبک و دیزاینی هارمونی داشته و رنگ طلایی به کار رفته در آنها، تداعی گر فضایی اشرافی و خاص، در آشپزخانه خواهد بود.

اما جلوه کابینت کرم طلایی ممبران در آشپزخانه هایی با فضایی وسیع و سبکی کلاسیک، بسیار خاص ویژه خواهد بود.