کابینت کرم قهوه ای هایگلاس

کابینت کرم قهوه ای هایگلاس از دیرباز محبوبیت خاصی مابین مشتریان و مخاطبان، داشته است و امروزه و روز هم این محبوبیت در بازار ادامه داشته و برای مشتریان بسیاری کابینت کرم قهوه ای اولویت اولیه محسوب می شود.

رنگ کرم به دلیل خنثی بودن با هر سبک و دیزاینی هارمونی و هماهنگی پیدا خواهد کرد و ترکیب آن در کنار رنگ قهوه ای، به عنوان رنگی گرم و کلاسیک، ترکیبی زیبا و دلنشین خواهد شد.

ویژگی های کابینت کرم قهوه ای هایگلاس

کابینت هایگلاس از ام دی اف خام ساخته شده است که با روکش پلکسی گلاس، پوشش داده شده است. این روکش دارای ظاهری براق می باشد و مدرنیته را در فضای آشپزخانه شما ایجاد خواهد کرد.

رنگ روشن این روکش ها، همانند رنگ کرم، مناسب آشپزخانه های کوچک بوده و با انعکاس نور بیشتر، فضا را بزرگ تر نشان خواهند داد. از ترکیب رنگ کرم با قهوه ای، به نوعی فضا را از سادگی درآورده و محیطی گرم تر و دلچسب تر خواهیم داشت. انتخاب رنگ کابینت نیز تاثیر در قیمت کابینت های گلاس خواهد داشت.

رنگ قهوه ای عموما در کابینت های کلاسیک دیده شده و با ترکیب رنگ کرم، به نوعی تداعی سبک مدرن کنار کلاسیک می باشد.

نکات انتخاب کابینت کرم قهوه ای هایگلاس

اگر آشپزخانه ای کوچک دارید و انتخاب شما کابینت کرم قهوه ای می باشد، با انتخاب کفپوشی روشن و دیوارهایی روشن، جلوه ای خاص در آشپزخانه خود ایجاد کنید و فضا را بزرگ تر نمایش دهید.

در صورتی که آشپزخانه شما فضایی بزرگ دارد، دست شما برای انتخابی کفپوش تیره و یا دیوارهایی تیره نیز باز می باشد.

حفظ هارمونی دیوارها در کنار کفپوش ها، تاثیر به سزایی در جلوه نهایی نما آشپزخانه شما خواهد داشت. اگر آشپزخانه شما از دیگر فضاهای خانه نیز دید دارد، حفظ هارمونی آشپزخانه ها با قسمت های در دیدرس نیز مهم می باشد.