مدل های جدید کابینت 2023

خانهمقالات کابینت آشپزخانهمدل های جدید کابینت 2023

مدل های جدید کابینت 2023

خانهمقالات کابینت آشپزخانهمدل های جدید کابینت 2023

در این مطلب قصد داریم تا شما را با مدل های جدید کابینت 2023 آشنا نماییم. همان طور که پیش تر و در مطالب قبلی نیز عنوان کردیم، مهم ترین عنصر موجود در این مکان کابینت آشپزخانه بوده که با طرح، مدل و رنگ خود جلوه ای زیبا به آشپزخانه خواهد بخشید.

در واقع، این کابینت است که به واسطه رنگ و مدلی که دارد می تواند توازن بین آشپزخانه با سایر قسمت های خانه را فراهم آورد، زیرا با توجه به اصول طراحی داخلی باید توازن و هماهنگی بین سبک طراحی داخلی منزل در تمامی نقاط از جمله آشپزخانه رعایت شود. در این مطلب سعی داریم تا شما را با مدل های جدید کابینت 2023 آشنا کنیم، پس تا پایان این مطلب در کنار ماچوب باشید.

کابینت پولیشی چیست؟

آشنایی با مدل های جدید کابینت 2023

در این قسمت در خصوص آشنایی با مدل های جدید کابینت 2023 صحبت خواهیم کرد. هر زمان که سال میلادی نو می شود، طراحان داخلی و کابینت سازان حرفه ای در خصوص ساخت و ارائه جدیدترین مدل های کابینت آشپزخانه اقدام خواهند کرد. این تغییرات روی هر نوع کابینتی از کابینت های گلاس گرفته تا غیره ابل اعمال می باشد. در ادامه به معرفی جدیدترین مدل ها خواهیم پرداخت.

آشنایی با مدل های جدید کابینت 2023
آشنایی با مدل های جدید کابینت

مدل اول: اعمال کابینت در دیوار

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می شود در این مدل، کابینت ها در دیوار آشپزخانه جا سازی شده اند و برای ایجاد زیبایی بیشتر برای آن ها دستگیره مخفی مورد استفاده قرار داده شده است. همچنین به منظور زیبایی بیشتر از ترکیب دو رنگ خاکستری تیره (رنگ خنثی) با سفید استفاده شده است. همچنین از سنگ رو کابینتی با رگه های خاکستری برای تناسب بهتر بهره گرفته شده است.

کابینت آشپزخانه اعمال شده در دیوار
مدل کابینت آشپزخانه اعمال شده در دیوار

کابینت؛ در واقع کمد های فلزی و یا مغزی های ساخته شده از الوار های کوچک و بزرگ هستند. در این روز ها cabinet با پوشش های متفاوتی، ساخته می شوند. وسایل ریز و درشت آشپزخانه، در گنجه و یا کابینت آشپزخانه جای می گیرند. علاوه بر آن این قفسه ها در چیدمان آشپزخانه و یا چه طور به نظر رسیدن آن نقش مهمی دارد. زیرا که بیشترین دکور مطبخ تحت تاثیر کابینت ها هستند.

جهت درخواست کابینت فرم زیر را پر کنید.

مدل دوم: کابینت با در نظر گرفتن مکانی برای قرار دادن ماکروفر

همان طور که از عنوان این قسمت به نظر می رسد، برخی از افراد از گاز های صفحه دار استفاده می کنند. این افراد باید فر مورد نظر را به صورت جداگانه مورد سفارش فرار دهند. در چنین حالتی باید در آشپزخانه فضایی را بین کابینت ها برای قرار دادن ماکروفر یا حتی فرهای درجه دار در نظر گرفت.

از این مدل طراحی ها برای انواع کابینت ها حتی کابینت مینیمال می توان استفاده کرد. در چنین حالتی از قرار دادن ماکروفر روی سکوی آشپزخانه جلوگیری کرده و می توان فضای بازتر و منظم تری را به نمایش گذاشت.

کابینت با فضایی برای ماکروفر
مدل کابینت آشپزخانه دارای فضایی برای ماشین لباسشویی

مدل سوم: طراحی کابینت با الهام از طبیعت

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، در طراحی کابینت های آشپزخانه از صفحه رویی چوبی در ترکیب با رنگ سفید استفاده شده است. این نوع کابینت که الهام گرفته از طبیعت و سبک مدرن است، برای کابینت ها دسته در نظر نگرفته است و همچنین سعی کرده که از متریال طبیعی برای قسمت رویی کابینت استفاده کند.

البته زمانی که از صفحه رویی چوبی استفاده می کنید، باید از این نکته آگاه باشید که رطوبت و ضربات شدید ناشی از اجسام تیز می تواند به صفحه رویی چوبی کابینت آسیب وارد کرده و در نتیجه منجر به ورم کردن چوب و یا خش افتادن آن شود، بنابراین بهتر است نسبت به نگهداری و مراقبت از آن بسیار آگاهانه عمل نمایید.

مدل کابینت آشپزخانه الهام گرفته از طبیعت

تماس با گروه مهندسی ماچوب

مدل چهارم: کابینت با درب های گلس پرایوسی

یکی از جدیدترین مدل های کابینت 2023، استفاده از درب های گلس پرایوسی برای کابینت می باشد. بسیاری از مشتریان درب های شیشه ای کابینت را برای نمایش وسایل و سرویس ظروف داخلی انتخاب می کنند؛ اما باید عنوان کنیم که نوعی درب شیشه ای به نام گلس پرایوسی وجود داشته که فضای داخلی کابینت را به نمایش نمی گذارد.

 این کابینت ها به واسطه شیشه منعکس کننده ای که دارند، قادرند تا نور بیشتری را در فضا منعکس کرده و در نتیجه فضای دلبازتری را به نمایش بگذارند. بنابراین استفاده از کابینت با درب گلس پرایوسی به آشپزخانه هایی با نور گیری کم و همچنین فضای کوچک توصیه می شود.

مدل کابینت آشپزخانه دارای درب از جنس گلس پرایوسی

مدل پنجم: استفاده از کابینت جزیره بدون کمد و قفسه

یکی از اجزای به کار برده شده در طراحی هر مدل کابینتی، حتی کابینت انزو، کابینت جزیره می باشد. در حالت کلی کابینت جزیره به منظور داشتن میزی برای انجام کارهای آشپزخانه و همچنین داشتن فضای بیشتری در زیر آن به عنوان کمد، برای قرار دادن وسایل و داشتن نظم بیشتر در آشپزخانه اعمال می شود.

در جدیدترین مدل های به کار رفته در ساخت و طراحی کابینت 2023، می بینیم که دیگر برای کابینت جزیره قفسه یا کمدی در نظر گرفته نمی شود. در چنین کابینت های جزیره ای، فضای زیرین کابینت کاملا خخالی بوده و از پایه های فلزی ساده یا چوبی مدل دار برای زیبایی بیشتر آن استفاده شده است. به عبارت دیگر، استفاده از کابینت جزیره صرفا به شکل میز کار برای انجام امور منزل در نظر گرفته می شود.

مدل کابینت جزیره بدون کمد برای آشپزخانه

نتیجه گیری از مطالعه مطلب مدل های جدید کابینت 2023

در این قسمت سعی داریم از مطلب جدید ترین مدل های کابینت 2023 برای آشپزخانه نتیجه گیری نماییم. همان طور که عنوان کردیم همه ساله طراحان به فکر خلق ایده های جدید برای طراحی کابینت هستند و مشتریان با آگاهی از ایده ها می توانند در خصوص داشتن  کابینت های زیبا و جدید اقدام نمایند.

در این مقاله به پنج سبک جدید در طراحی کابینت آشپزخانه اشاره کردیم. بهتر است پیش از سفارش هر مدل کابینت ابتدا با طراحان ماهر یا کابینت سازان حرفه ای مشورت کرده و از سبک ها و مدل های بروز آگاهی پیدا کنید. ماچوب سازنده انواع کابینت های بروز و جدید، آماده ارائه هر گونه خدمات در زمینه ساخت و طراحی کابینت می باشد.

سوالات متداول در مورد مدل های جدید کابینت سال 2023

مدل های جدید کابینت سال 2023 کدام هستند؟1401/11/10 4:43:38

از مدل های جدید کابینت آشپزخانه 2023 می توان به طراحی های خاص اشاره کرد. برای مثال می توان قسمت هایی از کابینت را تو خالی در نظر گرفت و فضایی برای قرار گیری ماشین لباسشویی و مایکروفر در نظر گرفت.

این مدل در سال های قبل رایج بوده اما امسال طراحان بیشتر در به سمت این گونه طراحی رفته اند تا از فضای کابینت استفاده حداکثری داشته باشند. برای اطلاع از طراحی های بیشتر به سایت machoob.com مراجعه کنید.

رنگ های در نظر گرفته شده برای کابینت در سال 2023 چیست؟1401/11/10 4:45:45

باید در نظر داشت که رنگ های جدید سال 2023 برای کابینت، با رنگ هایی که به عنوان رنگ سال در نظر گرفته می شود، تفاوت دارد. برای کابینت ها رنگ های همیشه مد، رنگ های خنثی و سفید هستند.

برای سفارش کابینت در طرح و رنگ دلخواه خود با ماچوب تماس بگیرید.

توسط |1401/11/10 4:51:36بهمن 10ام, 1401|

ثبت ديدگاه

برگشت به بالا