بهترین رنگ کابینت ام دی اف

خانهمقالات کابینت آشپزخانهبهترین رنگ کابینت ام دی اف

بهترین رنگ کابینت ام دی اف

خانهمقالات کابینت آشپزخانهبهترین رنگ کابینت ام دی اف

بهترین رنگ کابینت ام دی اف

بهترین رنگ کابینت ام دی اف، نکته ای است که ذهن مشتریان را هنگام تغییر دکوراسیون و انتخاب کابینت، مشغول خواهد کرد. چرا که آشپزخانه یکی از مهم ترین قسمت های خانه می باشد که در نمای کلی خانه تاثیر به سزایی داشته و اگر هماهنگ با دکوراسیون خانه، چیدمان شود، جلوه ای دو چندان در خانه ایجاد خواهد کرد. اگر در زمان انتخاب کابینت، طرح و رنگ مناسب را، با توجه به دکوراسیون منزل خود، تعیین نکنید، به مرور زمان چشم شما را خواهد زد و نظر شما را جلب نخواهد کرد.

بهترین رنگ کابینت ام دی اف

فیلم بهترین رنگ کابینت ام دی اف

شما با مشاهده این فیلم، با بهترین رنگ کابینت ام دی اف
و نکاتی برای حفظ نمای کار، آشنا خواهید شد و تصمیم گیری در انتخاب دکوراسیونی مناسب برای آشپزخانه مورد نظر برای شما راحت تر خواهد شد.

لیست قیمت کابینت

قیمت انواع کابینت آشپزخانه بر اساس متراژ، نوع روکش و همچنین رنگی که انتخاب می کنید، محاسبه می شود. گروه مهندسی معماری ماچوب برای محاسبه قیمت و دیدن لیست قیمت، صفحه زیر را در اختیار مشتریان قرار داده است.

بهترین رنگ برای کابینت ام دی اف چه رنگی است؟

کابینت ام دی اف در گروه کابینت مدرن قرار گرفته و دارای رنگبندی و طرح های متنوعی می باشد. تنوع رنگی کابینت ام دی اف، با توجه به سلیقه مشتریان، آشپزخانه آنها و بزرگ و یا کوچک بودن آن، در انتخاب رنگ کابینت تعیین کننده می باشد. حتی نمای آشپزخانه شما با گزینش کابینت تیره متفاوت و با انتخاب کابینتی روشن، جلوه ای دیگر خواهد داشت. بنابراین شناخت رنگ های پرطرفدار و به نوعی منعطف، بسیار مهم و قابل توجه خواهد بود.  اگر کابینت ام دی اف به عنوان کابینتی مدرن مورد پسند شما نمی باشد، به لینک زیر مراجعه فرمایید تا با مطالعه تفاوت کابینت مدرن و کلاسیک، به فرق های عمده آنها واقف شده و تصمیم راحت تری برای انتخاب خود بگیرید.

کابینت ام دی اف و بهترین رنگ های آن
رنگ های پرطرفدار کابینت ام دی اف

انواع رنگهای کابینت ام دی اف

کابینت های ام دی اف به دلایل متعددی در بازار ایران جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده اند. رنگبندی متنوع این سری از کابینت ها در کنار جاداری و ماندگاری بالای آنها، از دلایل تمایل مشتریان در سفارش ام دی اف به عنوان کابینت مدرن، برای آشپزخانه هایشان می باشد.

در دکوراسیون های امروزه روز، در اکثریت خانه ها، آشپزخانه ها به سایر قسمت های خانه دسترسی داشته و دید دارند. در نتیجه، شناخت انواع رنگ های کابینت ام دی اف بسیار حائز اهمیت می باشد.

اگر سادگی کابینت های ام دی اف را نمی پسندید و به دنبال کابینت هایی با طراحی شلوغ برای آشپزخانه خود می باشید، به لینک زیر برای بررسی کابینت های کلاسیک و انواع آنها مراجعه فرمایید.

زیباترین کابینت ام دی اف

همان طور که می دانید، کابینت های ام دی اف، در رنگ های متنوعی در بازار موجود می باشند. درست است که هر سال، رنگ هایی هستند که مورد پسند بیشتر مشتریان واقع شده و به قولی، رنگ روز بازار می شوند اما به طور کلی از دید هر مشتری، با توجه به سلیقه و الویت های آنها، رنگ زیبا، معنایی متفاوت خواهد داشت. چرا که انتخاب رنگ، انتخابی است کاملا سلیقه ای.

رنگ کابینت ام دی اف نسکافه ای

رنگ نسکافه ای کابینت ام دی اف، در طیف رنگی قهوه ای کابینت های ام دی اف قرار می گیرد. چرا که اگر صحبت از رنگ قهوه ای و یا سایر رنگ ها وسط باشد، تمامی طیف رنگی روشن و یا تیره آن رنگ هم شامل می شود. این رنگ با توجه به گرم بودن آن، برای آشپزخانه های پر نور و بزرگ، بسیار مناسب می باشد.

اگر طرفدار کارکرد کابینت های به صورت ساده کنار یکدیگر نمی باشید و ترجیح می دهید به صورت ترکیب رنگی از آنها کنار هم استفاده شود، ترکیب رنگی کابینت سفید قهوه ای ترکیبی بی نظیر می باشد که برای داشتن دید واضح تر در تصور خود می توانید به لینک ارائه شده مراجعه فرمایید.

رنگ کابینت ام دی اف نسکافه ای
رنگ کابینت ام دی اف سفید طوسی

رنگ کابینت ام دی اف سفید طوسی

انتخاب کابینت به رنگ سفید، به دلیل هارمونی زیبا کنار هر سبک و دکوراسیونی، انتخابی مطمئن و بدون ریسک خواهد بود. هم چنین، بازتاب نور بیشتر در کابینت های سفید، فضایی دلباز، بزرگ و پر از حس پاکی، در آشپزخانه شما ایجاد خواهد کرد.

اگر به مرور زمان کابینت های تک رنگ شما را دلسرد کرده و مورد پسند شما نمی باشد، استفاده از کابینت ها به صورت ترکیبی کنار هم همیشه برای شما جذاب و دلنشین خواهد بود. به خصوص کابینت ام دی اف سفید طوسی که جلوه ای منحصر به فرد در آشپزخانه شما ایجاد خواهد کرد.

رنگ کابینت ام دی اف طوسی

رنگ طوسی کابینت ام دی اف به دلیل خنثی بودن، به راحتی با هر سبک و دیزاینی، سازگار بوده و فضایی دلنشین ایجاد خواهد کرد. اگر آشپزخانه شما فضایی محدود دارد از رنگ طوسی روشن استفاده کنید تا با بازتاب نور بیشتر، آشپزخانه شما بزرگ تر به نظر رسیده و اگر آشپزخانه شما فضایی بزرگ دارد، از رنگ طوسی تیره نیز می توانید استفاده کنید. کابینت طوسی آرامش و آسودگی را برای شما یادآور خواهد شد.

اگر کابینت های مدرن را به دلیل سادگی بیش از حد نمی پسندید و کابینت های کلاسیک را هم شلوغ می پندارید، کابینت نئوکلاسیک برای شما گزینه ای مناسب خواهد بود.

رنگ کابینت ام دی اف طوسی
رنگ کابینت ام دی اف طوسی

کابینت رنگ روشن ام دی اف

این سبک از کابینت مناسب آشپزخانه های کوچک با فضای محدود می باشد. کابینت ام دی اف روشن با تسکین روحیه و حال و هوای شما، گذر زمان در آشپزخانه را برای شما نا محسوس کرده و فضایی پر از شادی برای شما مهیا می کند.

کابینت رنگ روشن می تواند به صورت مات یا براق در آشپزخانه شما به کار گرفته شود. اگر سبک مدرن سبک مورد علاقه شما نمی باشد، ما به شما کابینت ممبران را به عنوان کابینتی پرفروش و پرمخاطب در بازار امروز و مطابق با سبک کلاسیک، پیشنهاد می کنیم.

تماس با گروه مهندسی ماچوب

رنگ کابینت ام دی اف جدید

کابینت های ام دی اف، در رنگ بندی و طرح های متنوع، به تولید رسیده اند. رنگ های فانتزی این کابینت ها، فضایی منحصر به فرد در آشپزخانه شما ایجاد خواهد کرد و مناسب خانه هایی با دکوراسیون مدرن، می باشند. رنگ های فانتزی در کابینت های ام دی اف شامل زرد، آبی، سبز، قرمز، نارنجی، بنفش و صورتی، می باشند.

اگر طرفدار دیزاین چوبی هستید، کابینت های قهوه ای نیز تشابه زیادی به چوب داشته و می توانند با دکوراسیون چوبی مد نظر شما، هماهنگ شوند. وقتی صحبت از علاقه مندان به چوب به میان می آید، کابینت های ممبران بارزترین گزینه ای می باشد که در ذهن نقش می بندد. قیمت کابینت ممبران از کابینت های مدرن بالاتر بوده و اگر قیمت برای شما پارامتر مهمی محسوب می شود، کابینت های ام دی اف برای شما گزینه ای مناسب تر می باشد.

کابینت ام دی اف طرح چوب
رنگ های فانتزی در کابینت ام دی اف
نمونه رنگ های فانتزی در کابینت آشپزخانه ام دی اف

ترکیب رنگ کابینت ام دی اف

سادگی و بی آلایشی از اصول اولیه کابینت های ام دی اف و یا بهتر بگوییم کابینت های مدرن محسوب می شود. مشتریانی که کارکرد کابینت های ام دی اف را به صورت تک رنگ بیش از حد ساده و بی نقش می دانند، می توانند با استفاده از ترکیب رنگی در اجرای کابینت های ام دی اف کنار یکدیگر، آشپزخانه ای متمایز خواهند داشت.

به خصوص ترکیب رنگ های روشن با تیره، جلوه آشپزخانه شما را دو چندان خواهد کرد. اگر طرفدار رنگ هایی گرم می باشید با ترکیب رنگ قهوه ای کنار سفید و یا کرم، دیزاینی متفاوت در آشپزخانه خود ایجاد کنید. اگر هم طرفدار رنگ های سرد می باشید، با ترکیب رنگی طوسی کنار سفید و یا کرم، آشپزخانه بهینه خود را احداث کنید.

کابینت؛ در واقع کمد های فلزی و یا مغزی های ساخته شده از الوار های کوچک و بزرگ هستند. در این روز ها cabinet با پوشش های متفاوتی، ساخته می شوند. وسایل ریز و درشت آشپزخانه، در گنجه و یا کابینت آشپزخانه جای می گیرند. علاوه بر آن این قفسه ها در چیدمان آشپزخانه و یا چه طور به نظر رسیدن آن نقش مهمی دارد. زیرا که بیشترین دکور مطبخ تحت تاثیر کابینت ها هستند.

ترکیب رنگ کابینت ام دی اف

شما می توانید جهت ثبت سفارش از ماچوب و دریافت طراحی سه بعدی به صفحه زیر مراجعه کنید.

عکس کابینت ام دی اف

در این قسمت پروژه های گروه مهندسی معماری ماچوب، برای شما قرار داده شده است.

اصول انتخاب رنگ کابینت ام دی اف

در زیر به اختصار، به بررسی و وارسی اصول انتخاب رنگ کابینت پرداخته ایم:

  • ابعاد آشپزخانه
  • پر نور و یا کم نور بودن آشپزخانه
  • هارمونی با فضاهای دیگر خانه
  • هماهنگی با وسایل خانه
  • سلیقه مشتریان
  • میزان تمیزکاری کابینت

اگر کابینت های کلاسیک و یا مدرن مورد پسند شما نمی باشد، کابینت انزو به عنوان کابینتی نئوکلاسیک، حتما نظر شما را جلب خواهد کرد.

اصول انتخاب رنگ در کابینت ها
نمونه رنگ کابینت ام دی اف

سوالات متداول مربوط بهترین رنگ کابینت ام دی اف و پاسخ به آن ها

بهترین رنگ کابینت ام دی اف را از کجا تهیه کنیم؟1401/6/22 21:54:49

شما می توانید برای ثبت سفارش و تهیه بهترین رنگ کابینت ام دی اف به صفحه رسمی گروه مهندسی معماری ماچوب machoob.com مراجعه فرمایید.

 

بهترین رنگ کابینت ام دی اف چیست؟1401/6/22 21:56:59

تمامیه رنگ های کابینت ام دی اف، اگر هماهنگ با دیوار آشپزخانه، کفپوش و سایر قسمت های خانه انتخاب شوند، زیبا خواهند بود و بهترین رنگ معنایی نخواهد داشت. چرا که رنگ کاملا سلیقه ای می باشد.

توسط |1401/9/21 14:28:14شهریور 30ام, 1401|

ثبت ديدگاه

برگشت به بالا