انواع رنگ های جدید کابینت آشپزخانه 2022 ✔️ جدیدترین ها ☀️

خانهمقالات کابینت آشپزخانهانواع رنگ های جدید کابینت آشپزخانه 2022

انواع رنگ های جدید کابینت آشپزخانه 2022 ✔️ جدیدترین ها ☀️

خانهمقالات کابینت آشپزخانهانواع رنگ های جدید کابینت آشپزخانه 2022

انواع رنگ های جدید کابینت آشپزخانه 2022

شناخت انواع رنگ های جدید کابینت آشپزخانه 2022، به افرادی که به دنبال داشتن یک طراحی داخلی زیبا هستند، توصیه می شود. همان طور که در مطالب قبلی نیز گفته شد، کابینت یکی از موثرترین آیتم های موجود در آشپزخانه بوده که با رنگ و طرح خود فضا را زیبا و دلنشین خواهد کرد. درست است که برخی رنگ ها و مدل ها برای کابینت آشپزخانه همه گیر شده اند و بسیاری از افراد به تقلید از دیگران آن رنگ ها و مدل ها را ترجیح می دهند؛ اما هنوز هم مبحث رنگ سال به قوت خود در میان مشتریان باقی است. به گونه ای که در هر سال جدید میلادی، چند رنگ به عنوان ترند برای طراحی داخلی آشپزخانه و کابینت های آن مورد استفاده قرار می گیرند. در این مطلب قصد داریم تا شما را با رنگ های ترند سال 2022 برای کابینت آشپزخانه آشنا کنیم، پس تا پایان این مطلب با ماچوب همراه باشید.

انواع رنگ های جدید کابینت آشپزخانه 2022

لیست قیمت کابینت

می توان گفت امروزه قیمت کابینت یکی از عواملی برای تصمیم گیری برای خرید و سفارش می باشد. عواملی مانند متراژ آشپزخانه، نوع روکش، طراحی انتخاب شده و یراق آلات روی قیمت نهایی کابینت تاثیر خواهند شد. با مراجعه به صفحه زیر، قیمت کابینت خود را به صورت آنلاین محاسبه کنید.

معرفی انواع رنگ های جدید کابینت آشپزخانه 2022

به منظور معرفی انواع رنگ های جدید کابینت آشپزخانه 2022، باید عنوان کنیم که با توجه به مجموعه تحقیقات صورت گرفته، رنگ های بسیار زیبا و جالبی به عنوان ترند سال 2022 میلادی مورد توجه قرار گرفته اند. در ادامه این مطلب ماچوب قصد دارد تا شما را با این رنگ ها و کابینت هایی که می توانند در طراحی خود از این رنگ ها استفاده کنند، آشنا نماید.

معرفی انواع رنگ های جدید کابینت آشپزخانه 2022

کابینت آشپزخانه با رنگ سفید صدفی

به جرعت می توان عنوان کرد که رنگ سفید صدفی پیش از ترند سال 2022 میلادی نیز بسیار پرطرفدار و مورد توجه بوده است. رنگ سفید طیف های متفاوتی از سفید گچی گرفته تا سفید یخچالی را در بر دارد؛ اما سفید صدفی از جمله رنگ هایی بوده که همیشه مورد توجه مشتریان قرار داشته است. جدای از پرطرفدار بودن رنگ سفید می توان از قابلیت آن برای ایجاد خلاقیت در طراحی داخلی نیز استفاده کرد. به عبارت دیگر، رنگ سفید در طراحی کابینت آشپزخانه، می تواند منجر به بازتر شدن فضا و بزرگ تر به نظر رسیدن آشپزخانه های کوچک شود. همچنین در صورتی که فضای آشپزخانه از نور کمی برخوردار باشد، رنگ سفید کابینت ها می تواند بازتاب نور را چند برابر کرده و فضا را روشن تر نماید.

یکی از انواع کابینت هایی که به رنگ سفید در بازار موجود است، کابینت ممبران می باشد. قیمت کابینت ممبران به واسطه ساده بودن در طراحی و ساخت نسبت به مدل های کلاسیک مناسب تر بوده و اغلب به رنگ سفید قابل سفارش می باشد.

کابینت سفید صدفی
کابینت ممبران سفید صدفی

کابینت؛ در واقع کمد های فلزی و یا مغزی های ساخته شده از الوار های کوچک و بزرگ هستند. در این روز ها cabinet با پوشش های متفاوتی، ساخته می شوند. وسایل ریز و درشت آشپزخانه، در گنجه و یا کابینت آشپزخانه جای می گیرند. علاوه بر آن این قفسه ها در چیدمان آشپزخانه و یا چه طور به نظر رسیدن آن نقش مهمی دارد. زیرا که بیشترین دکور مطبخ تحت تاثیر کابینت ها هستند.

علاوه بر رنگ سفید صدفی، یکی از دیگر از رنگ های مکمل سفید برای انتخاب کابینت آشپزخانه، طوسی می باشد. ترکیب رنگ طوسی و سفید، به هر چه بیشتر بازتاب شدن نور کمک می کند و سبب می شود تا آشپزخانه شما پرنور تر باشد.

کابینت انزو سفید

کابینت انزو از محبوب ترین های سبک نئوکلاسیک است. این کابینت دارای طراحی های قابل انعطاف و رو به مدرن است. منظور از قابل انعطاف بودن این است که می توانید در طرح های کلاسیک و سبک های شلوغ و با منبت کاری سفارش دهید. همچنین می توانید این کابینت را در طرح های مدرن و بدون هیچ گونه کار شدگی سفارش دهید.

کابینت انزو در رنگ های روشن سفارش گرفته می شود. کابینت سفید انزو در بین رنگ های روشن بیشترین درخواست را از طرف مشتریان دارد. اگر فکر می کنید که ممکن است رنگ سفید تنها کمی بی روح به نظر برسد، می توانید از سنگ رو کابینتی در رنگ های دیگر استفاده کنید. و یا می توانید قسمت منبت کاری ها را در رنگ دیگری سفارش دهید.

تماس با گروه مهندسی ماچوب

رنگ جدید کابینت آشپزخانه سبز و آبی تیره

رنگ سبز و آبی تیره، از جمله رنگ های خاص هستند که مشتریان ویژه خود را دارند. بسیاری از افراد به دنبال داشتن محیطی گرم و صمیمی در آشپزخانه هستند. چنین افرادی معمولا از رنگ های گرم نظیر آبی و سبز تیره برای کابینت های آشپزخانه بهره می برند. همچنین رنگ سبز برگرفته از طبیعت و رنگ آبی برگرفته از آسمان می باشد. این الهام بخشی از طبیعت و محیط اطراف می تواند به ایجاد آرامش در افراد حین صرف غذا کمک کند. می توان کابینت هایگلاس را در رنگ های سبز و یا آبی سفارش داد. در کل روکش کابینت هایگلاس در تمامی طیف های رنگی تولید می شود و قابل سفارش است.

بنابراین اگر جنبه روانشناسی در طراحی داخلی آشپزخانه برای شما مهم است، می توانید از این دو رنگ استفاده نمایید. کابینت انزو یکی از انواع کابینت های مدرن و ساده موجود در بازار می باشد. این کابینت دارای طراحی ساده و همچنین طیف مختلفی از رنگ ها نظیر سبز و آبی می باشد. علاقه مندان به داشتن کابینت های رنگی، می توانند کابینت انزو را سفارش دهند. قیمت کابینت انزو با توجه به کیفیت متریال و رنگ انتخابی مشتری، متفاوت خواهد بود.

کابینت آبی تیره
کابینت سبز تیره

کابینت ام دی اف نیز از جمله سبک هایی است که می تواند در تنوع بسیار زیادی از رنگ ها سفارش گرفته شود. برای رنگ آمیزی کابینت ام دی اف از رنگ های پلی استر و پلی اورتان می توان استفاده کرد. برای انتخاب بهترین رنگ کابینت ام دی اف، به لینک داده شده مراجعه کنید و مقاله قرار داده شده را مطالعه کنید. در ضمن در این صفحه سعی شده تا با قرار دادن آخرین پروژه ها و نمونه عکس های به روز به شما در انتخاب هر چه راحتتر کابینت مورد نظر خود کمک کند.

رنگ طوسی از جدیدترین رنگ ها برای کابینت آشپزخانه

رنگ طوسی یکی از رنگ های خاصی است که به صورت منفرد یا در ترکیب با رنگ های دیگری نظیر سفید، مشکی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. در مبحث کابینت آشپزخانه نیز همین طور است. بسیاری از افراد کابینت ها را به صورت طوسی منفرد یا در ترکیب با رنگ سفید سفارش می دهند. البته طیف رنگ طوسی نیز بسیار مناسب است. به عبارتی، می توان از رنگ طوسی روشن برای کابینت های پایینی و از رنگ طوسی تیره برای کابینت های بالایی استفاده کرده و حالت سایه روشن ایجاد کرد.

کابینت انزو یکی از پرطرفدارترین سبک هایی است که توسط مشتریان سفارش داده می شود. انزو اغلب در رنگ های سفید و یا ترکیب با طوسی سفارش گرفته می شود. نحوه محاسبه نهایی قیمت کابینت انزو به رنگ و مدل انتخابی شما بستگی خواهد داشت.

کابینت طوسی

انتخاب و به کار بردن درجه تیره یا روشن بودن طوسی بسته به سلیقه مشتریان متفاوت خواهد بود. در صورتی که مشتریان متمایل به داشتن فضایی بازتر هستند بهتر است از طوسی روشن در ترکیب با رنگ های روشن تر نظیر سفید استفاده کنند. کابینت نئوکلاسیک یکی از انواع کابینت های مدرن بوده که در رنگ طوسی قابل سفارش می باشد. در حالت کلی کابینت نئوکلاسیک بیشتر با رنگ های سرد و ملایم قابل سفارش بوده و قیمت کابینت نئوکلاسیک با توجه به این موارد تعیین خواهد شد.

کابینت نئوکلاسیک طوسی

شما می توانید جهت ثبت سفارش از ماچوب و دریافت طراحی سه بعدی به صفحه زیر مراجعه کنید.

کابینت آشپزخانه با رنگ قهوه ای چوبی

رنگ قهوه ای چوبی از جمله پرطرفدار ترین رنگ ها برای کابینت های ممبران کلاسیک می باشد. رنگ قهوه ای در کنار گرم بودن و ایجاد فضایی برای آرامش، ظاهری لاکچری و بسیار لوکس را در آشپزخانه ایجاد خواهد کرد. طیف گسترده ای از رنگ قهوه ای برای کابینت آشپزخانه موجود است که مشتریان با توجه به سلیقه خود می توانند نسبت به انتخاب آن ها اقدام نمایند.

نکته مهم در مورد رنگ قهوه ای، تیره بودن آن است که ممکن است نورگیری آشپزخانه را کم کرده و فضا را کوچک تر نشان دهد. به منظور رفع چنین مواردی می توان از رنگ قهوه ای در کابینت های گلاس استفاده کرد تا به واسطه براق بودن سطحش از دلگیر شدن آشپزخانه جلوگیری نماید. قیمت کابینت های گلاس نیز بر اساس متریال و رنگ آن ها تعیین خواهد شد.

کابینت قهوه ای چوبی
کابینت قهوه ای چوبی

نتیجه گیری معرفی انواع رنگ های جدید کابینت آشپزخانه

در این مطلب سعی کردیم تا شما را با انواع رنگ های جدید کابینت آشپزخانه 2022 نظیر سفید صدفی، قهوه ای چوبی، سبز و آبی تیره و طوسی آشنا کنیم. انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه در طراحی داخلی این محیط بسیار حائز اهمیت بوده و علاوه بر سلیقه مشتری به نظارت کارشناسان طراحی داخلی نیاز دارد. ماچوب ارائه دهنده انواع کابینت های آشپزخانه، آماده ارائه هرگونه مشاوره در زمینه طراحی و ساخت کابینت های آشپزخانه می باشد.

سوالات متداول مربوط انواع رنگ های جدید کابینت آشپزخانه 2022 و پاسخ به آن ها

رنگ های جدید 2022 برای سفارش کابینت کدام است؟1401/8/4 11:46:37

برای انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه، در ابتدا لازم است تا به دکوراسیون منزل خود و میزان فضایی که در آشپزخانه دارید و همچنین نور گیر بودن آن دقت کنید. در نهایت کارشناسان گروه ماچوب می توانند بهترین مشاوره را به شما بدهند.

رنگ های خنثی برای کابینت آشپزخانه مناسبتر است یا فانتزی؟1401/8/4 11:50:16

انتخاب رنگ کابینت، کاملا به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. اما انتخاب رنگ های روشن، می تواند بر نورانی تر شدن فضای آشپزخانه کمک بسیاری کند. برای انتخاب بهترین رنگ و بهترین سبک برای منزل خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

توسط |1401/11/2 11:08:46آبان 4ام, 1401|

ثبت ديدگاه

برگشت به بالا