کابینت چوبی
کابینت چوبی
مرداد ۱۶, ۱۳۹۸
کابینت کار تهران
کابینت کار تهران
مرداد ۱۶, ۱۳۹۸
کابینت سازی در تهران

کابینت سازی در تهران

[ratings]

کابینت سازی در تهران ، شرکت ماچوب به عنوان بزرگترین تولید کابینت و کمد دیواری در ایران با احداث کارخانه در شهرک صنعتی جاجرد به عنوان یکی از صنعتگران در کابینت سازی تهران فعالیت خود را به صورت جدی از سال های دور تا به امروز همواره با ارتقاء لوازم و تجهیزات و گردآوری رزومه بسیار عالی از اجرای پروژه های بازسازی ، طراحی داخی و دکوراسیون ، غرفه سازی و …. ، مایه افتخار است تا کابینت سازی در تهران برای همشهریان تهرانی به صورت از تولید به مصرف و سفارش از درب کارخانه صورت گیرد .

کارشناسان ماچوب یه صورت تمام وقت در اختیار مشتریان عزیز به صورت رایگان آماده دادن مشاوره و بازدید از محل شما برای نصب و اجرای انواع پروژه ها می باشند .

همچنین لازم به ذکر است طراحی سه بعدی به صورت رایگان برای کلیه پروژه ها انجام می گردد و تمام هزینه های هر پروژه ابتدا به طور کامل براورد شده و پس از بستن قرارداد پروژه به هیچ عنوان هزینه اضافی بر پروژه تحمیل نمی گردد تا آرامش مشتریان همواره فراهم گردد .

این امر بسیار مهم است چرا که ابتدا باید کل پروژه به طور کامل و با ابعاد دقیق برای ساخت ،به کارخانه اطلاعات ارسال گردد و استاد کاران در کارخانه طبق اطلاعات و برآرود ها انجام شده اقدام به ساخت یونیت ها و درب های کابینت خواهند کرد و عدم دقت در اندازه گیری و حتی انتخاب نادرست متریال بکار رفته در برآورد باعث اشتباه در ساخت محصول نهایی شده و موجب از دست رفتن مال و زمان کارفرما و مشتری خواهد بود .

ماچوب به عنوان  بهترین کابینت ساز در تهران توانسته خود را یک قطب صنعتی در معرض نمایش مشتریان قرار دهد و محصولات را با ضمانت در اختیار مشتریان قراردهد تا هرگونه ابهام را بر طرف نماید .

کابینت سازی در تهران