کابینت انزو

کابینت انزو

کابینت انزو نوعی از کابینت های روکش پرس وکیوم می باشد . این نوع کابینت از ورق MDF تهیه می شود که قطر آن ۲۵ میلیمتر می باشد و ۴ طرف درب ها توسط دستگاه CNC یک ابزار تک پله شیب دار خورده و قطر لبه ها را تا ۸ میلی متر کمتر می کند. سپس توسط دستگاه پرس وکیوم روکش مورد نظر روی آن ها پرس می گردد. قطر روکش کابینت انزو نسبت به سایر روکش های پرس وکیوم بیشتر است. همچنین در بسیاری از موارد دیده می شود که به جای روکش پرس وکیوم ,  از رنگ پولیشی استفاده می شود هزینه کار در حالتی که کابینت انزو رنگ پولشی بخورد تا متری ۳۰۰ هزار تومان افزایش می یابد.

کابینت انزو

مزیت کابینت های انزو

مزیت رنگ نسبت به روکش پرس وکیوم در این است که اگر روی درب های کابینت انزو خط و خش ایجاد شود قابل ترمیم می باشد. شما در تمامی موارد کابینت انزو را به شکل سفید براق مشاهده می فرمائید. این سبک کابینت تلفیقی از کابینت کلاسیک و کابینت مدرن های گلاس سفید می باشد. کابینت انزو به دلیل رنگ سفید آن باعث بزرگتر جلوه دادن فضای منزل می گردد. همچنین به این دلیل که رنگ سفید جزو خانواده رنگ های مادر می باشد به راحتی می توان تمامی اجزا آشپزخانه را با این سبک کابینت تطبیق نمود.

کابینت انزو

علت قیمت بالای این نوع کابینت

البته نا گفته نماند این نوع کابینت نسبت به کابینت ممبران و کابینت های گلاس قیمت بالاتری دارد و دلیل آن هم در متریال اولیه این سبک می باشد. ورق MDF استفاده شده در این سبک ۲۵ میلی متر قطر دارد. در صورتی قطر MDF در سایر کابینت ها ۱۶ یا نهایتا ۱۸ میلیمتر می باشد. همچنین رنگ پولیشی و یا قطر بیشتر روکش سفید براق این نوع کابینت دلیل دیگر قیمت بالای آن است.

کابینت انزو

فرم مشاوره رایگان و ثبت سفارش

لطفا موارد مورد نظر خود را جهت سفارش انتخاب کنید

کابینتبازسازی منزلبازسازی اداریبازسازی ویلاکمد دیواریکابینت روکش چرمکاغذ دیواریلمینت و پارکتسرویس خوابدرب پرس وکیوم و ممبرانسایر موارد