ممبران کلاسیک زیبایی بخش قلب خانه شما

ممبران کلاسیک

محبوبیت کابینت ممبران کلاسیک به چه دلیل است ؟

حکاکی و برجسته سازی در کابینت آشپزخانه ممبران موجب می شود تا از محبوبیت بالایی در میان خانواده های ایرانی برخوردار باشند. کابینت آشپزخانه ممبران فضای خانه شما را بسیارزیبا ساخته وبه علت استفاده از ماشین آلات درساخت ، قیمت کابینت های ممبران نسبت به کابینت های تمام چوب پایین تراست و روکش محافظتی PVC در آن موجب عدم آسیب رسیدن به مغز کابینت ممبران که ام دی اف است می گردد.

کابینت آشپزخانه ممبران بسیار متنوع است و می توان با رنگ و طرح دلخواه فضایی منحصر به فرد و خاص را در خانه و آشپزخانه ایجاد نمود. ممبران کلاسیک ، زیباست، آشپزی را دلچسب می کند، همچون فلز زنگ نمی زند و فضاهای بهتری را برای جایگذاری وسایل و ابزار الات آشپزخانه به شما می دهد از جمله این قسمت ها اختصاص فضا هایی مانند، قرار دادن ادویه جات ، قاشق و چنگال ، سوپری و … می توان اشاره کرد.

ممبران کلاسیک با طراحی زیبا و شیک

این طرح های زیبا بعد از حکاکی توسط یک لایه محافظتی از روکش PVC پوشانده می شوند و به همین دلیل از نفوذ رطوبت و آسیب حرارت به مغز ممبران که ام دی اف است جلوگیری می شود . کابینت آشپزخانه ممبران در قالب ساختاری همچون طرح جزیره، شبه جزیره، ال شکل، یو شکل و خطی (گالری) تولید و ساخته می شوند.

کابینت ممبران با خواص فوق العاده ای که دارد می تواند آشپزخانه را زیبا و منحصر به فرد ساخته، بیشترین ظروف و لوازم برقی را در خود بگنجاند و به دلیل خاصیت انعطاف پذیری آن تمامی محیط آشپزخانه را پوشش دهی و بهینه سازی کند. با خرید و نصب کابینت آشپزخانه ممبران از ماچوب طراح های بی نقص و زیبا نصیبتان می گردد و از تمامی مزایای کابینت آشپزخانه ممبران بهره مند می شوید.

کابینت ممبران کلاسیک چیست ؟

به زبان ساده می توان گفت ممبران کلاسیک یعنی صفحات MDF ای که با یک لایه PVC روکش وکیوم  شده اند.

صفحات MDF توسط دستگاه CNC با توجه به طرحی که توسط نرم افزار هایی مانند ارت کم شبیه سازی و به دستگاه منتقل شده است حکاکی می شوند. سپس قطعات تمیز شده را بوسیله دستگاه پرس وکیوم در فشار بالا و حرارت و با ایجاد خلا با یک لایه PVC روکش میکنند. این محصولات که عمدتا درب می باشند در فضایی کاملا صنعتی با نقش های بسیار زیبا طراحی و تولید می شوند.
انتخاب محصولات ممبران در طراحی کابینت علاوه بر مقرون به صرفه بودن به علت حجم گسترده ای از تنوع و رنگ و استایل بسیار، امر تعویض و یا خرید کابینت را آسان تر کرده است. از محصولات ممبران عمدتا در آشپزخانه هایی با طراحی کلاسیک و سنتی استفاده می شود البته که شما در نمونه های آشپزخانه های مدرن هم کابینت های ممبران را می توانید مشاهده نمایید

کابینت ممبران  کلاسیک طرح جزیره با منبت های زیاد برای یک آشپزخانه شرقی طراحی شده است. پیشخوان بزرگ در یک آشپزخانه جزو ایده آل های خانم های خانه دار است. قسمتی از این پیشخوان نقش میز آشپزخانه را دارد و چند صندلی پشت آن قرار گرفته تا بتوان از فضای آشپزخانه بیشترین استفاده را کرد.

ممبران کلاسیک

کابینت آشپزخانه ممبران کلاسیک

رنگ سفید رنگی است که می توان به راحتی هر رنگی را در کنارش استفاده کرد و اصطلاحا می توان گفت جزء رنگ های مادر است. مشتریانی که برای انتخاب رنگ دکوراسیون نگران این هستند که اکسسوری های آشپزخانه با فضای آن ست می شود یا نه سفید انتخاب بسیار خوبی است. سی ان سی هایی به رنگ سفید روی تاج های کابینت آشپزخانه چسبانده می شود تا زیبایی را دوچندان کند.

کابینت ممبران کلاسیک برای هر سلیقه

اگر به دنبال رنگ های خاص در کابینت آشپزخانه خود هستید و می خواهید ممبران کلاسیک را اجرا کنید، حتما نباید از رنگ سفید استفاده کنید، استفاده از رنگ و طرح چوب در کابینت ممبران کلاسیک بسیار زیبا و بی نظیر است ، استفاده از رنگ هایی همچون گردویی، گردویی جنگلی، ملچ، فندقی، افرا و…، حتما می تواند سلیقه شما را تامین نماید، فقط در نظر داشته باشید که هر چه فضای آشپزخانه شما بزرگتر باشد کابینت شما جذاب تر و فضای شما دلنشین تر می شود.

علت بزرگ در نظر گرفتن آشپزخانه چیست ؟

این امر به این خاطر است که هرچه رنگ ها در کابینت تیره تر می شوند فضای آشپزخانه را کوچکتر نمایش می دهد و هرچه روشن تر باشد فضا را بزرگتر نمایش می دهد. دلیل دیگر برای این که فضای آشپزخانه را بزرگتر باید در نظر گرفت این است که کابینت ممبران به دلیل داشتن ابزار ها و منبت کاری ها و سر ستون ها نیاز به فضای بیشتری نسبت به سایر نوع کابینت ها است ، از این رو هرچه فضای شما بزرگتر باشد بیشتر خود ممبران کلاسیک اجرا شده به معرض نمایش در می آید و فضا را متحول می کند و چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند.

ممبران کلاسیک

به کابینت های ممبران که در آن ها از ابزار ها و منبت کاری های زیاد استفاده شود پرکار و بلعکس آن هم به ممبران کلاسیکی که در آن کمتر از ستون و سرستون، زیرچراغ و گل منبت و… استفاده شود کم کار گفته می شود.

البته این نکته بسیار مهم است که شما می توانید در فضا های کوچک هم از کابینت ممبران کلاسیک استفاده کنید و این امر ضعف کار محسوب نمی شود.