ممبران ساده، پر طرفدار ترین کابینت در ایران

کابینت ممبران ساده با تزئینات زیاد جذاب تر است

معمولا بیشتر خانم ها دوست دارند کابینت منزل ساده باشد و به دلیل اینکه کابینت ممبران ساده خود دارای نقش نگار ساده است و عدم استفاده از ابزارهای اضافی باعث کم شدن زیبایی کابینت ممبران ساده نمی شود و اغلب بیشتر استفاده می شود.

تفاوت های زیادی بین کیفیت ساخت و متریال کابینت های آشپزخانه وجود دارد. کابینت های ممبران معمولا دارای تزیینات زیادی مانند سطح برجسته و فرورفته هستند، گل منبت، سرستون و پاچراغ در آنها استفاده شده است. قیمت تمام شده بطور میانگین بیشتر از کابینت های ام دی اف ساده با همان کیفیت است. کابینت ممبران بهتر است برای خانه های امروزی و به اصطلاح اسمارت استفاده شوند که دارای مبلمان استیل و سایر لوازم لوکس هستند که زیبایی خانه بهمراه کابینت ممبران دو چندان می شود.

تفاوت قیمت ساخت کابینت ممبران ساده و با تزئینات چقدر است ؟

جالب است بدانید هیچ گونه تفاوتی در ساخت و متریال کابینت ممبران ساده و ممبران پرکار و یا با تزئئینات زیاد وجود ندارد، دلیل این عدم تفائت این است که ابزار و تزئینات اضافی پس از ساخت کابینت بر روی کار افزوده می شوند و مغز کابینت هیچ گونه کاهش قیمیت و کیفیت رخ نخواهد داد.

ممبران ساده

سنگ کورین یکی از عامل های افزایش جذابیت در کابینت های ممبران است

توصیه شرکت ماچوب برای مشتریال عزیز که به دنبال زیبایی بیشتر در آشپزخانه خود هستند این است که از انواع سنگ های کورین برای صفحه رویه کابینت ممبران استفاده شود تا هم عمر صفحه رویه بیشتر شود و هم زیبایی کار بیشتر شود.

ممبران ساده
ممبران ساده
ممبران ساده

همانطور که در بخش گالری تصاویر کابینت ممبران مشاهده کردید، کابینت ممبران با این همه زیبایی ، بسیار امروزی و شیک است و برای دکوراسیون آشپزخانه ها می توان از آن ها استفاده کرد. به علاوه استحکام چوب ام دی اف, روکش های متنوع و ضد آب برای آن ها و قیمت ارزان تر این مدل کابینت ها نسبت به مدل های تمام چوب باعث شده است کابینت ممبران ساده بسیار مورد توجه قرار گیرد.

این کابینت ها را می توان در هر سایز دلخواه انتخاب نمود به همین دلیل فضای آشپزخانه کاملا بهینه می شوند.

همچنین کابینت ممبران ساده برای آشپزخانه های کوچک مناسب تر است .

در کابینت ممبران ساده پِرت شدن فضا ها کمتر است و شما کابینت های بیشتری برای جانمایی لوازم آشپزخانه منزل خود دارید. فضاهایی مانند ستون ها و منبت کاری ها از حجم مورد استفاده برای چیدمان لوازم آشپزخانه کم می کنند. پس مطمئنا برای استفاده از سبک ساده این نوع کابینت در آشپزخانه های کوچک را باید تجدید نظر کرد.

در کابینت ممبران ساده ابزار های تاج، زیر چراغ و پاخور نیز ککم حجم تر می شوند، می توان این حجم را در جادار تر کردن کابینت ها استفاده کرد. جدا از زیبایی کار جادار بودن کار برای خانم های خانه دار بسیار حائز اهمیت است، پس استفاده از سبک ساده این مهم را برای ما مهیا می کند.