• شماره تماس : 09122252499
  • ایمیل ما : info@machoob.com
  • اعزام کارشناس رایگان : 09122459536 کیانی

مشاهده پروژه های کابینت آشپزخانه ماچوب

  • Home
  • /
  • مشاهده پروژه های کابینت آشپزخانه ماچوب

انواع پروژه های کابینت آشپزخانه ماچوب

تمامی این پروژه های کابینت آشپزخانه انحصاری گروه مهندسی ماچوب بوده که در طی سال ها تلاش این مجموعه به انجام رسیده است و همواره در تلاش است نظرات مثبت مشتریان را جلب کند تا از بابت کیفیت اطمینان خاطر یابند.

کابینت های کلاسیک

پروژه های کابینت کلاسیک

مشاهده پروژه های کابینت کلاسیک

کابینت های مدرن

پروژه های کابینت مدرن

مشاهده پروژه های کابینت مدرن

کابینت کلاسیک سبکی سنتی و قدیمی دارد , کابینت ممبران امروه به علت قیمت مناسب تر و زیبایی آن بخش عظیمی از کابینت کلاسیک را شامل شده است  . عمداتا در طراحی کابینت کلاسیک از رنگ های مات و به ویژه طرح چوب استفاده می شود . استفاده از منبت کاری ها , حکاکی های چوبی , تاج و زیرچراغ و پاخور هایی حجیم و … از نشانه های تشخیص کابینت کلاسیک می باشد

کابینت مدرن از پر طرفدار ترین سبک هاست و سبکی مدرن و امروزی دارد . کابینت مدرن بهترین پیشنهاد برای فضا های کوچک می باشد. انتخاب رنگ روشن به بزرگ تر جلوه دادن کابینت مدرن آشپزخانه شما کمک می نماید . اگر شما طرفدار منظم بودن و لوتی در فضای آشپزخانه خود هستید پیشنهاد می دهیم پروژه های کابینت مدرن ماچوب را در قسمت بالا مشاهده فرمایید.

کمد دیواری

پروژه های کمد دیواری

مشاهده پروژه های کمد دیواری

دکوراسیون داخلی و بازسازی

پروژه های دکوراسیون داخلی و بازسازی

مشاهده پروژه ها

کمد دیواری نیز همچون کابینت مدرن و کلاسیک می توان به دو بخش مدرن و کلاسیک تقسیم نمود . اگر قصد اجرای کمد دیواری در اتاقی کوچک دارید کمد دیواری ریلی بهترین گزینه است. استفاده از کشو و اکسسوری ها دسترس شما را به فضا های دور از دسترس در کمد دیواری آسانتر می نماید

اگر شما قصد بازسازی در یک فضا را دارید قطعا طراحی سه بعدی دکوراسیون داخلی اهمیت بسیار زیادی دارد . طراحی دکوراسیون داخلی قبل از انجام بازسازی می تواند تا حد قابل توجهی هزینه های بازسازی را کاهش می دهد . عده ای بازسازی را امری جدا از دکوراسیون داخلی می دانند و شروع به تخریب و بازسازی می نمایند و در انتهای کار که زمان تعیین چیدمان دکوراسیون داخلی می رسد به مشکلاتی از جمله تاسیسات , نورگیر و … برمیخورند . در قسمت بالا تعدادی از بازسازی ها و طراحی های دکوراسیون داخلی خدمت شما ارائه گردیده است .

دکراسیون مغازه و فروشگاه

پروژه های دکراسیون مغازه و فروشگاه

مشاهده پروژه های دکراسیون مغازه و فروشگاه

دکوراسیون اداری و دکوراسیون دفتر کار

پروژه های دکوراسیون اداری و دفتر کار

مشاهده پروژه ها دکوراسیون اداری و دفتر کار

مهم ترین اصل در طراحی دکوراسیون مغازه توجه به نوع محصول می باشد. نوع چیدمان , قفسه بندی , جایگاه پیشخوان و … در دکوراسیون مغازه از مهم ترین آیتم ها می باشد. به فرض مثال در دکوراسیون موبایل فروشی می بایست فواصل کمی برای طبقات مشخص نمود اما در دکوراسیون مغازه ای که محصولی حجیم همچون تشک خوشخواب دارد , فواصل بزرگ معمولا ایستاده باید در نظر گرفت. همچنین رنگ در دکوراسیون مغازه از آیتم هایی بسیار تاثیر گذار می باشد.

دکوراسیون اداری و دکوراسیون دفتر کار یکی از ملاک های طراحی متراژ فضا می باشد. معمولا در دکراسیون اداری ما متراژ بیشتر از دکوراسیون دفتر کار داریم. پس در دکوراسیون اداری تفکیک فضا ها از جمله منشی , بایگانی , اتاق کارمندان و … می بایست دقیق تر باشد . در دکراسیون دفتر کار تفکیک فضا ها کمتر است و گاها چیدمان باید طوری قرار گیرد که برخی بخش ها در کنار هم قرار گیرند. یکی دیگر از مسائل که در دکوراسیون اداری و دکوراسیون دفتر کار می بایست به آن دقت نمائیم نورپردازی و رنگ دکوراسیون می باشد. برخی افراد بر این معتقدند که حتما دکوراسیون اداری و دکوراسیون دفتر کار باید از رنگ های رسمی استفاده نمود اما متاسفانه این باور غلط است و استفاده از رنگ های پویا تر می تواند انرژی بیشتری به محیط ببخشد.