قیمت کابینت طرح کلی آف

قیمت کابینت طرح کلی آف ، اولین قدم برای محاسبه قیمت کابینت آگاهی در این ضمینه است

ماچوب شما را هرچه بیشتر آشنا می کند تا سرتان کلاه نرود .

قیمت استثنائی

طرح کلی آف (فرامید)

1.250.000 تومان

بدنه MDF خارجی
صفحه شرکتی
کلیه یراق آلات مرغوب
با تاج زیرچراغ , پاخور

قیمت کابینت طرح کلی آف

قیمت کابینت طرح کلی آف

در این قسمت تلاش بر این است نکات مبهمی که برای شما در نحوه محاسبه قیمت کابینت طرح کلی آف پیش می آید را توضح دهیم و سعی داریم چگونگی به دست آوردن متراژ و محاسبه قیمت کابینت طرح کلی آف را بررسی کنیم.

توضیحات

نحوه محاسبه قیمت کابینت طرح کلی آف به شرح زیر می باشد:

قیمت ها بر اساس یک متر طول کابینت مشخص می گردد.یک متر کابینت شامل یک متر کابینت زمینی و یک متر کابینت دیواری می باشد.

نحوه متر کردن بدین صورت است که از ابتدای کابینت ها تا انتها در حالت طولی متر می گردد.

البته در صورتی که کل کار متر گرفته شده دارای ابعاد ( عمق و ارتفاع ) استاندارد باشند.

سپس در متراژ زمینی جای یخچال، ماشین لباس شویی، ماشین ظرف شویی و گاز مبله و کمد ها از متراژ زمینی ها کسر می گردد.

اولین قانون در محاسبه قیمت کابینت طرح کلی آف قانون ۶۰ و ۴۰ درصد است.

در این قانون کابینت های زمینی ۶۰ درصد و کابینت های دیواری ( با ارتفاع ۷۰ ) ۴۰ درصد از قیمت هر متر طول می باشد.برای مثال :اگر یک متر کابینت هزینه‌ای برابر با ۱۰۰ هزار تومان داشته باشد. قیمت کابینت طرح کلی آف زمینی ۶۰ هزار تومان و قیمت کابینت کلی آف دیواری‌ ( ارتفاع ۷۰ ) ۴۰ هزار تومان است.

یک متر کابینت شامل چه چیزهایی است؟

۱) یک متر یونیت کابینت زمینی و یک متر یونیت کابینت هوایی۲) یک متر صفحه کابینت شرکتی۳) درب یونیت۴)یک متر تاج، زیر چراغ، پاخور۷) کلیه یراق آلات شرکتی (دستگیره، لولا، جک پمپی یا ساعتی، ریل , پایه , قرنیز و …)۸) کلیه ابزارآلات که برای یک متر کابینت زمینی و هوایی مورد نیاز است.

در کابینت های خارج از استاندارد طول کابینت به نسبت فضا متر می گردد و عمق و ارتفاع تغییر اندازه دارند که با توجه به جدول ضرایب متراژ کابینت قابل محاسبه است.

نحوه محاسبه قیمت کابینت طرح کلی آف زمینی

بدنه کابینت های زمینی ارتفاع استانداردی دارند که برابر ۷۲ سانتیمتر است که این ارتفاع با صفحه رویه شرکتی ( ۳۲ میلی متر ) و پایه ( ۱۴ سانتیمتر ) به ۹۰ ساتیمتر می رسد.استاندارد عمق کابینت های زمینی ۵۵ سانتیمتر می باشد.

نحوه محاسبه قیمت کابینت طرح کلی آف دیواری (هوایی)

ابعاد استاندارد کابینت دیواریعمق ۳۰ سانتی متر و ارتفاع ۷۰ سانتی متر است.همچنین در فضاهایی که ارتفاع سقف بیش از ۲۴۰ سانتیمتر باشد میتوان ارتفاع کابینت دیواری را ۹۰ سانتیمتر گرفت، تعداد طبقات در کابینت ارتفاع ۹۰ سه قسمت است و نحوه محاسبه آن نیز همانند کابینت زمینی ۶۰ درصد محاسبه می شود.(در اجرای کابینت های دیواری باید دقت داشت تا ابعاد آن از حدود حجم های استاندارد خارج نشود چرا که به وزن آن باید دقت شود.سنگین شدن کابینت دیواری ممکن است خطرناک باشد.)

نحوه محاسبه قیمت کابینت طرح کلی آف کمدی

به کابینت های ایستاده ای که از زمین شروع شده و هم ارتفاع با کابینت های هوایی می باشند کابینت کمدی گویند.نحوه محاسبه قیمت آن ها سه برابر کابینت زمینی ( یعنی ۱۸۰درصد) می باشد.

نحوه محاسبه قیمت کابینت طرح کلی آف نیمه کمدی

به کابینت هایی که ارتفاع آن ها از روی سطح صفحه تا هم ارتفاع دیواری ها می باشد کابینت نیمه کمدی گویند.کابینت نیمه کمدی ها معمولا ارتفاعی در حدود ۱۳۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر دارند و نحوه محاسبه آنها دو برابر کابینت های زمینی (یعنی ۱۲۰ درصد) می باشد.

نحوه محاسبه قیمت درب نما

در انتهای یک راسته از کابینت ها که پهلو یا قسمتی از بدنه سفید کابینت در معرض دید قرار می گیرد باید برای زیبایی کار آن را هم رنگ با ام دی اف رنگی که مشتری انتخاب می نماید پوشاند یعنی یک بار دیواره بدنه کابینت قرار می گیرد و روی آن دیواره دیگری که به آن درب نما می گویند.

از درب نما در نمای پشت اپن ها . یا جزیره هایی که رو به پذیرایی قرار می گیرند و یا پهلو بدنه هایی که در معرض دید قرار می گیرند استفاده می شوند.

نکته : منظور از درب نما، درب کابینت نیست.

نکته : هزینه نماهای کابینت بر اساس طراحی به هزینه های فوق اضافه می شود.

نحوه محاسبه قیمت کابینت طرح کلی آف اپن و جزیره

در آشپزخانه های سبک مدرن امروزی، قسمتی به نام جزیره می باشد که بسیار کاربردی است.

برخی از طراحان آشپزخانه در اپن جزیره یا کانتر میز غذاخوری تعبیه می نمایند که بستگی به این امر دارد که آیا سینک روی جزیره قرار گرفته باشد یا خیر. کانتر یا جزیره از متریال های متفاوتی ساخته می شود و تنوع زیادی دارد و کاملا بستگی به سلیقه کارفرما خواهد داشت.

به طور کلی به کابیت زمینی که به دیوار متصل نمی شود کابینت جزیره گویند. ابعاد استاندارد آن ها همانند کابینت زمینی می باشد. نحوه محاسبه آن ها ۵/۱ برابر کابینت زمینی ( یعنی۹۰ درصد) می باشد. چرا که دو طرف آن ها در معرض دید هستند و طرف پشت آن ها نیز بایستی از جنس خود درب ها کار شود.

نحوه محاسبه قیمت کابینت طرح کلی آف ویترینی

به کابینت هایی که بدنه تمام رنگی دارند و محل قرار دادن اجناس دکوری در آشپزخانه می باشد ویترین میگویند.نحوه محاسبه ویترین های دیواری ۲ برابر کابینت دیواری (یعنی ۸۰ درصد) و نحوه محاسبه ویترین های زمینی ۲ برابر کابینت زمینی (یعنی ۱۲۰ درصد) می باشد.

کاور یخچال

برای زیبایی در فضای آشپزخانه و محفوظ کردن نمای پشت یخچال معمولا دور یخچال را توسط کاور می پوشانند. خصوصا یخچال های ساید که عمق بیشتری نسبت به یخچال های معمولی دارند از کاور یخچال استفاده می شود.

رویه ماشین لباسشویی و ظرفشویی

همان طور که گفته شد در محاسبه قیمت کابینت ها متراژ ماشین لباسشویی و ظرفشویی می بایست از فضای کابینت های زمینی کسر گردد.

همانند متراژ گاز اجاق و یخچال متراژ ماشین ها نیز از متراژ زمینی ها کسر می گردد.

در قسمت ماشین ها در اجرا عملا فقط صفحه رویه کار شده است که مقصود از رویه ماشین لباسشویی و ظرفشویی نیز همان صفحه رویه است.

فرم مشاوره رایگان و ثبت سفارش

لطفا مشخصات خود در پروژه مربوطه را تکمیل بفرمایید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.

لطفا موارد مورد نظر خود را جهت سفارش انتخاب کنید

کابینتبازسازی منزلبازسازی اداریبازسازی ویلاکمد دیواریکابینت روکش چرمکاغذ دیواریلمینت و پارکتسرویس خوابدرب پرس وکیوم و ممبرانسایر موارد

تخفیف های اعمال شده بر روی قیمت کابینت و کمد دیواری به مدت محدود ارائه می گردد .
قیمت کابینت