بازسازی ویلا

با شرکت مهندسی معماری ماچوب

مشاوره و بازدید رایگان

جهت مشاوره و بازدید رایگان فرم رو به رو را پر نمایید.

 بازسازی ویلا

با شرکت مهندسی معماری ماچوب

مشاوره و بازدید رایگان

جهت مشاوره و بازدید رایگان فرم رو به رو را پر نمایید.

جهت مشاوره رایگان و گرفتن قیمت روز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بازسازی ویلا

بازسازی ویلا و یا بازسازی خانه قدیمی موضوعی می باشد که اکثر افراد با آن مواجه می شوند و جزو ملزومات بوده است که بسیاری از افراد ناچار به انجام  آن خواهند بود. زیرا گاها هزینه جابجایی و تعویض خانه یا ویلا بسیار بالاتر می باشد و یا امکان این تغییر وجود نخواهد داشت. در این موقعیت افراد تصمیم می گیرند که همان ملک قدیمی خود را بازسازی و فضای و طراحی جدیدی به آن ببخشند. بعد از قطعی شدن تصمیم برای بازسازی ملک قدیمی مورد نظر باید نکاتی را  در نظر گرفت که اولا بودجه ما برای این کار چقدر می باشد؟ بعد از تعیین بودجه به یک کارشناس مشاور حرفه ای در زمینه بازسازی نیاز دارید که با توجه به بودجه شما بهترین طرح و متریال را برای بازسازی ویلا شما پیشنهاد دهد بعد از اینکه طرح و متریال پذیرفته شد می توانید شروع به کار کنید. بازسازی ویلا می تواند اهداف مختلفی داشته باشد. یا  هدف شما  استحکام بخشی  و تعمیرات بنیانی می باشد و یا صرفا الویت شما تنوع و زیباسازی خانه در درجه اول می باشد. بازسازی ویلا به کلیه مراحل  شامل تیغه بندی، استحکام بخشی به بنا، .تغییر در دیوارها، گچ کاری و گچ بری، نقاشی ، کاغذ دیوار ی ، تغییر در کفسازی، نورپردازی, تعویض تاسیسات  ساختمان و زیبا سازی بنا  و…همه  امور دکوراسیون داخلی، گفته می شود. اگر شما قصد بازسازی ویلا خود را دارید توصیه می کنیم قبل از اقدام به بازسازی آن ، مطالب این صفحه را با دقت بخوانید:

باز سازی چیست و چه زمانی یک ویلا و یا یک ساختمان نیاز به بازسازی دارد؟

بازسازی از کلمه مرمت نشات می گیرد، در معنا هر دو به یک معنی می باشد . عده ای از کارشناسان بر این باور هستند که  واژه مرمت را باید برای احیا بناهای هنری و تاریخی که در معرض تخریب قرار دارند به کار برد ، ولی واژه بازسازی را برای بناهایی با کاربرد های عمومی تر مانند ویلا نیز می توان به کار برد.

در بازسازی ویلا فضاهایی وجود دارند که اگر در آن ها تغییراتی ایجاد کنیم باعث استفاده بهینه از فضا و زیبایی بیشتر آن نقطه می گردد.

زیباسازی حمام و سرویس بهداشتی در بازسازی ویلا

با تعمیر تاسیسات ویلا بخصوص در سرویس ها و حمام  در درجه اول کمک به صرفه جویی در مصرف بهینه انرژی و آب  خواهد شد. سپس با تعویض کاشی ها حمامی زیباتر خواهید داشت.

بازسازی سالن نشیمن و پذیرایی در بازسازی ویلا

با تغییر پلان و دیوار ها و در نتیجه ایجاد فضایی جدید و تخریب فضاهایی که غیر قابل استفاده بوده اند و اضافه کردن آنها به فضای نشیمن، تغییر و طراحی جدید و متنوع در سقف پذیرایی با استفاده از گچ یا کناف می توانید تغییراتی بنیادین در فرم اصلی سالن نشیمن خانه خود ایجاد کنید.

اگر قصد تغییرات پلان در فضای نشیمن ندارید با تغییر متریالهای اصلی این فضا می توانید با هزینه کمتر تغییر چشمگیری ایجاد کنید. با تغییر رنگ دیوارها یا  استفاده از کاغذ دیواری، تغییر در کفپوش، تعویض سیستم نورپردازی سالن نشیمن

بازسازی اتاق خواب در بازسازی ویلا

برای بازسازی اتاق خواب در فرایند بازسازی ویلا در درجه اول نیازهای خود را از آن فضا بشناسید. اگر اتاقتان دارای حمام و سرویس بهداشتی نیست می توانید با تغییر در دیوارها و پلان این فضا را به اتاقتان اضافه کنید. اگر به یک اتاق کار نیاز دارید و با کمبود فضا مواجه هستید می توانید فضاهای پرت اطراف را به اتاق خوابتان اضافه کنید و با پارتیشن بندی از یک اتاق دو کاربری بگیرید.

اگر تصمیم به طراحی جدید این فضا را ندارید با  تغییر در متریالهای اتاق خوابتان می توانید فضایی جدید و زیبا خلق نمایید. تبدیل موکت به سرامیک یا پارکت یا برعکس… طراحی دوباره سقف با گچ یا کناف . طراحی و رنگ بندی دیوار پشت تخت با تغییر رنگ ، گذاشتن کاغذ دیواری، طراحی باکس برای پشت تخت یا قسمتهای دیگر اتاق خواب

زیبا سازی و بازسازی کامل آشپزخانه در بازسازی ویلا

آشپزخانه یکی از مهمترین فضای هر خانه ای می باشد و جزو فضاهایی از یک خانه یا ویلا می باشد که بدلیل مرطوب بودن و پخت و پز، بیشتر از فضاهای دیگر در معرض استهلاک قرار دارد. و چون مکانی می باشد که خانم خانواده زمان بیشتری را نسبت به بقیه در آن سپری می کند نیاز به زیباسازی و کاربردی تر کردن دارد. تغییر در دیوارها و پلان کلی آشپزخانه در صورت لزوم که هم به کاربردی تر شدن آشپزخانه و هم به زیبا تر شدن آن کمک می کند. در مرحله بعد تغییر کابینت ها، کف سازی و طراحی سقف آشپزخانه با همفکری کارفرما می باشد.

بازسازی ویلا

از بین بردن فضای بدون استفاده از ویلا و استفاده بهینه از فضا

چطور میتوان فضاهای پرت و غیر قابل استفاده در داخل ویلا را به یک فضای کاربردی و قابل استفاده تغییر داد؟
فضاهای ورودی در اکثر خانه های ایرانی خلوت ترین و تعریف نشده ترین قسمت می باشد. که بعنوان فضایی گذاشتن کمد تعویض لباس و یا جا کفشی صرفا استفاده می گردد. ورودی ویلا شما میتواند بیانگر سلیقه و نوع تفکرتان باشد. ما با کمی تغییرات در فضای ورودی ویلا و استفاده بهینه از فضاهای استفاده نشده میتوانیم شکل بهتری به آن ببخشیم.
استفاده از کاغذ دیواری متناسب با رنگ مبلمان ویلا در دیوار ورودی. طراحی یک قسمت از دیوار با سنگ های تزئینی و تزئین آن با تابلویی بر روی آن.
گذاشتن قفسه و باکس در فضاهای پرت ورودی ویلا که کاربری جدیدی به این فضاهای بدون استفاده می دهد.
نشیمن هر ویلا و خانه ای نیز مکانی برای گرد هم آمدن خانواده و پذیرایی از مهمان ها می باشد. برای بهره بردن از فضاهای غیر قابل استفاده می توانید با توجه به ابعاد پرت آن فضا یک کتابخانه طراحی کنید و در آن فضا قرار دهید ، یا می تواند فضای مناسبی برای نصب قاب عکسها باشد.
تغییر کاربری تراسهای ویلا که عموما کمتر استفاده می گردد و به مرور زمان به فضای پرت در ویلا تبدیل شده است.
اگر ویلا شما دوبلکس می باشد می توانید از فضای زیر پله ای که به طبقه بالا می رود با طراحی مناسب و مبتکرانه بعنوان فضایی کاربردی و مفید استفاده نمایید.

نحوه سفارش دادن کابینت از گروه معماری ماچوب

شما می توانید در هر جای ایران عزیز، محصولات تولید شده توسط گروه معماری ماچوب، را سفارش دهید.ماچوب برای رفاه حال شما مشتریان عزیز، سفارش را به صورت حضوری و اینترنتی امکان پذیر ساخته است. ذکر این نکته ضروری است که شرکت ماچوب برای فروش کابینت، مشاوره رایگان ارائه می دهد.

جهت مشاوره با تلفن های زیر تماس بگیرید یا فرم مشاوره رایگان را پر نمایید.

09122459536

09122252499

نحوه ثبت سفارش برای مشتریان تهرانی

نحوه ثبت سفارش برای مشتریان خارج از تهران

نحوه سفارش دادن کابینت از گروه معماری ماچوب

شما می توانید در هر جای ایران عزیز، محصولات تولید شده توسط گروه معماری ماچوب، را سفارش دهید.ماچوب برای رفاه حال شما مشتریان عزیز، سفارش را به صورت حضوری و اینترنتی امکان پذیر ساخته است. ذکر این نکته ضروری است که شرکت ماچوب برای فروش کابینت، مشاوره رایگان ارائه می دهد.

جهت مشاوره با تلفن های زیر تماس بگیرید یا فرم مشاوره رایگان را پر نمایید.

09122459536

09122252499

نحوه ثبت سفارش برای مشتریان تهرانی

نحوه ثبت سفارش برای مشتریان خارج از تهران