بازسازی داخلی

با شرکت مهندسی معماری ماچوب

مشاوره و بازدید رایگان

جهت مشاوره و بازدید رایگان فرم رو به رو را پر نمایید.

 بازسازی داخلی

با شرکت مهندسی معماری ماچوب

مشاوره و بازدید رایگان

جهت مشاوره و بازدید رایگان فرم رو به رو را پر نمایید.

جهت مشاوره رایگان و گرفتن قیمت روز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بازسازی داخلی، شامل دکوراسیون داخلی منزل، تغییر در نوع تیغه بندی ها، کف سازی، سقف کاذب، کف دوبلکس می باشد. در بازسازی داخلی کلیه اعمال همچون سیستم های سرمایش و گرمایش، تاسیسات و لوله کشی ها، رفع نم در سرویس ها و سالن ها مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین شامل سایر تغییرات مانند نقاشی کاغذ دیواری، لمینیت، کابینت، تعویض درب ها می باشد.

بازسازی داخلی

قیمت بازسازی داخلی

قیمت بازسازی داخلی بر اساس متراژ و همچنین رنگی که انتخاب می کنید، محاسبه می شود.

قیمت بازسازی داخلی

هر متر مربع کابینت

درباره گروه مهندسی معماری ماچوب

گروه مهندسی معماری ماچوب (محمدامین) فعالیت خود را از سال 1359 آغاز نمود. این گروه تخصصی، یکی از مجموعه های پیشرو صنعت دکوراسیون است. کارخانه تولیدی ماچوب در شهرک صنعتی کارآفرینان، و نمایشگاه (شو روم) آن در خیابان پاسداران واقع شده است.

از فعالیت های مجموعه ماچوب می توان به طراحی، تولید و اجرای کابینت های آشپزخانه با سبک های مختلف مدرن و کلاسیک، سرویس های خواب، سیسمونی نوزاد، ست های تلویزیون، و درب های ممبران و غیره اشاره نمود.

این مجموعه طراحی و اجرای تعداد زیادی از پروژه های مسکونی، اداری، تجاری و غرفه های نمایشگاهی را انجام داده است.

گروه مهندسی معماری ماچوب

مراحل بازسازی داخلی ساختمان یا بازسازی داخلی خانه به چه صورت می باشد ؟

با مطالعه مطالب بالا ، برای بسیاری افراد این سوال مطرح می شود که مراحل بازسازی داخلی دقیقا به چه صورت می باشد؟ گروه مهندسی معماری ماچوب در این مقاله مراحلی را به صورت مختصر ذکر می کند. با این حال در نظر داشته باشید که این مراحل به شکلی کلی بوده و بازسازی داخلی خانه ، با توجه به ویژگی ها و شرایط خود خانه به شکلی کاملا منحصر انجام می گیرد.

در گام نخست ، گروه ماچوب سعی می کند که اطلاعاتی جامع و کامل از خانه و ساختمان شما و شرایط کنونی آن کسب کند . دقت نمایید که پیش از تصمیم برای بازسازی داخلی منزل خود باید با خود این تصمیم را بگیرید که “آیا اصلا بازسازی داخلی منزل شما مقرون به صرفه است یا خیر؟ ” مثلا اگر اسکلت ساختمان  منزل شما در طول سالیان طولانی دچار مشکل شده باشد، و یا سقف آن از نوع طاق ضربی فرسوده باشد، بازسازی خانه حتی ممکن است برای شما خطر جانی به همراه داشته باشد. زیرا ساختمان های قدیمی از مقاومت در برابر زلزله داری عملکردی بسیار ضعیف هستند. برای مشاوره گرفتن در این مورد می توانید به شرکت های فعال در این زمینه مراجعه فرمایید. با افتخار اعلام می داریم که گروه مهندسی معماری ماچوب، با توجه به تجربه و دانش و مهارت ویژه خود ، شما را در انجام بازسازی داخلی منزلتان به بهترین نحو یاری خواهد نمود.

ساخت و بازسازی داخلی منزل با توجه به نیازهای کارفرما

در حقیقت مهم ترین نکته ای که باید در مرحله ساخت و بازسازی داخلی منزل به آن توجه داشت ، نیازها و خواسته های کارفرما می باشد. در این مرحله باید کاملا روشن شود که کارفرما متقاضی تعمیرات ساختمانی ، دقیقا چه نیازها و خواسته هایی دارد و چه نقاطی را از جمله نقاط ضعف ساختمان کنونی خود می داند. به فرض مثال در برخی از پروژه های بازسازی آپارتمان، از جمله خواسته های کارفرما این است که آشپزخانه به حالت اپن تغییر نماید. برخی دیگر هم خواستار حذف شدن دیوار و یا اضافه کردن دیوارها و پارتیشن بندی دیگری هستند. نباید این نکته را فراموش کنیم که در این مرحله از بازسازی داخلی منزل ، تاکید بیشتر بر استفاده از دیوارهای پیش ساخته می باشد. چرا که ساختن یک دیوار در خانه شما ، علاوه بر نیاز داشتن به نقاش و بنا و … که آسایش را از اهل خانه می گیرد، از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه نخواهد بود. اما امروزه دیوارهای عایقی وجود دارند که عایق صوت ، دما و رطوبت بوده و از هزینه ای بسایر مناسب دارند.

بازسازی داخلی
بازسازی داخلی

انجام گچ کاری و سقف کاذب در بازسازی

داخلی منزل

در این مرحله بسیار مهم این نکته حائز اهمیت می باشد که آیا پس از ساخت، نیاز به گچکاری ساختمان داریم یا نه؟ . در صورت نیاز به گچکاری، میبایست این مرحله به کمک مرغوب ترین و سفید ترین گچ انجام بگیرد. زیرا اعضا جدید اضافه شده به ساختمان، معمولا بیش تر در معرض دید قرار دارند و از این رو مورد توجه کسانی که از خانه بازدید می کنند، قرار خواهند گرفت. علاوه بر این موارد، باید در صورت نیاز از سقف ها کاذب (کناف) در بازسازی سقف خانه نیز استفاده کنیم. سقف های کاذب زیادی امروزه در بازار است که انتخاب آن ها وابسته به سلیقه شماست. البته گروه ماچوب با چندین سال تجربه بهترین نوع سقف های کاذب را با مناسب ترین قیمت برای شما فراهم می آورد.

مرحله نورپردازی در بازسازی داخلی منزل

مرحله نورپردازی، مرحله ای بسیار مهم در بازسازی داخلی محسوب می شود. زیرا که نورپردازی باید طبق اصول و درست انجام گیرد و طبیعتا سبب زیبا شدن ساختمان می شود. امروزه در نورپردازی استفاده از چراغ های هالوژن و نورهای رنگی به دلیل زیبایی و تنوع ، طرفداران بسیاری به خود جذب کرده است و همچنین نقش فوق العاده ای در مدرن و زیبا سازی فضای داخلی منزل ایفا می کند. تاثیر آن در محیط آن قدر زیاد است که افرادی که گچ بری ساختمان را انجام می دهند، طبیعتا خودشان ایده قرار دادن نورمخفی در سقف را به شما خواهند داد. البته فراموش نکنید که سیم کشی در این نوع ساختمان در این مرحله بسیار حائز اهمیت می باشد. چرا که به فرض مثال اگر نور قسمتی از سقف در اثر سیم کشی برق نادرست و غیر اصولی از بین برود ، پیدا کردن نقطه اتصالی در سیم کشی، کاری زمان بر و دشوار خواهد بود که چیزی جز دردسرر های اضافه به همراه نخواهد داشت.

بازسازی داخلی
بازسازی داخلی

کف سازی در بازسازی داخلی منزل

پس از انجام مراحل بالا به طور اصولی و درست ، باید یک نوع کف را برای منزل شما انتخاب کنیم و باید در نظر داشته باشیم که هر نوع کف ، مشتری منحصر به فرد خود را دارد. برای بدست آوردن اطلاعات بیش تر در این مورد می توانید مقاله بهترین کفپوش برای هر نوعی از ساختمان را بخوانید. همچنین مشاوران گروه ماچوب نیز شما را در انتخاب بهترین کفپوش برای منزلتان یاری خواهد کرد و پس از انتخاب بهترین مدل کفپوش برای منزلتان آن را به بهترین نحو اجرا خواهیم نمود

رنگ آمیزی دیوارها و سقف در بازسازی داخلی منزل

در این مرحله از بازسازی ، شما باید دقت کنید که کدام نوع طراحی و نقاشی بیشتر به سلیقه و نظر شما نزدیک تر است. اگرچه معمولا در ایران اغلب کارفرمایان زیبایی و سادگی رنگ سفید را به طرح های مختلف ترجیح می دهند، اما با این حال رنگ های قرمز آبی و سبز و رنگ های دیگر نیز در معماری امروزه توسط بسیاری از کارفرمایان استفاده می شود. با این حال انتخاب رنگ ساختمان در بازسازی داخلی منزل نیز از جمله مواردی است که کاملا بستگی به سلیقه شخصی خود شما دارد.

بازسازی داخلی
بازسازی داخلی

تصمیم گیری در اجرا و نوع پوشش دیوار

در این مرحله بیشتر به بحث طراحی دکوراسیون داخلی پرداخته می شود . شما گزینه های بسیاری پیش رو دارید که باید یکی را به عنوان پوشش دیوار خود انتخاب کنید. پنل های دکوراتیو سه بعدی , پوستر سه بعدی , دیوار پوش , سنگ دکوراتیو، شیشه تزیینی، تایل آلومینیومی و کاغذ دیواری و بسیاری از گزینه های دیگر، همه از جمله گزینه  هایی برای انتخاب هستند که در این مرحله در می توانید بهتین نوع پوشش را برای دیوار منزل خود انتخاب کنید. البته بهتر است قبل از انتخاب نوع پوشش ، حتما نمونه کارهای اجرا شده مختلف و متنوعی که ما به شما ارائه می دهیم را به دقت بررسی کنید و با توجه به اصول معماری داخلی تصمیم گیری کنید.

اجرای قرنیز

پس از انجام مرحله پوشش دیوارها در بازسازی داخلی منزل نوبت به اجرای قرنیزها خواهد رسید. نکته ای که در بازسازی خانه در مورد اجرای قرنیزها وجود دارد، هماهنگی قرنیز ها با محیط است . قرنیز ها باید هم با کف (مثلا پارکت) و هم با دیوار (مثلا کاغذ دیواری) به کار رفته هماهنگ باشند. این مسائل جزء طراحی بازسازی داخلی می باشد.

قرنیز ها با متریال های مختلفی کار می شوند. قرنیز سنگی , قرنیز PVC , قرنیز MDF , و … نمونه هایی از قرنیز های موجود در بازار می باشند. همچنین با پیشرفت تکنولوژی برخی برند ها اقدام اجرای قرنیز رادیاتوری نموده اند. مزیت این نوع قرنیز ها این است که اگر ملک شما که اقدام به بازسازی داخلی نموده اید قدمت زیادی داشته باشد از این طریق می توانید سیستم گرمایش فضا را تامین نمایید.

نوع دیگری از قرنیز ها وجود دارد که در خود آن سیم کشی تاسیساتی تعبیه شده است و حالت داکت مانند دارند که مناسب فضا های اداری میباشد که در عایق آب است و در صورت آبریزی در آن منطقه از نفوذ آب به محل سیم کشی ها جلوگیری می کند و مانع بروز خطر می گردد.

بازسازی داخلی
بازسازی داخلی

نحوه چیدمان منزل در بازسازی داخلی

هرچقدر هم که برای بازسازی داخلی منزل خود هزینه کرده باشید، زمانی این هزینه دارای ارزش می باشد که با نحوه چیدمان و طراحی داخلی منزل شما دارای هارمونی باشد و باعث زیبایی هر چه بیشتر منزل شما شود. برای این منظور، شما باید در بازسازی داخلی منزل خود طراحی و نحوه چیدمان دکوراسیون داخلی جدید و زیبایی  را در نظر بگیرید. به خاطر داشته باشید که طراحی مبتکرانه در بازسازی داخلی بسیار حائز اهمیت می باشد. پس باید برای آن زمان بیشتری را اختصاص دهید. برای این منظور شما باید طراحی های متنوع و سبک های مختلف را به نسبت فضای خود بسنجید. در اینترنت مدل های زیادی وجود دارد و در کنار آن نیز مدل های بسیار بیش تری در نزد طراحان گروه ماچوب می باشد که می توانید از اینجا مشاهده کنید.

نمونه پروژه ای از بازسازی داخلی – پروژه آقای فرجی

نحوه سفارش دادن کابینت از گروه معماری ماچوب

شما می توانید در هر جای ایران عزیز، محصولات تولید شده توسط گروه معماری ماچوب، را سفارش دهید.ماچوب برای رفاه حال شما مشتریان عزیز، سفارش را به صورت حضوری و اینترنتی امکان پذیر ساخته است. ذکر این نکته ضروری است که شرکت ماچوب برای فروش کابینت، مشاوره رایگان ارائه می دهد.

جهت مشاوره با تلفن های زیر تماس بگیرید یا فرم مشاوره رایگان را پر نمایید.

09122459536

09122252499

نحوه ثبت سفارش برای مشتریان تهرانی

نحوه ثبت سفارش برای مشتریان خارج از تهران

نحوه سفارش دادن کابینت از گروه معماری ماچوب

شما می توانید در هر جای ایران عزیز، محصولات تولید شده توسط گروه معماری ماچوب، را سفارش دهید.ماچوب برای رفاه حال شما مشتریان عزیز، سفارش را به صورت حضوری و اینترنتی امکان پذیر ساخته است. ذکر این نکته ضروری است که شرکت ماچوب برای فروش کابینت، مشاوره رایگان ارائه می دهد.

جهت مشاوره با تلفن های زیر تماس بگیرید یا فرم مشاوره رایگان را پر نمایید.

09122459536

09122252499

نحوه ثبت سفارش برای مشتریان تهرانی

نحوه ثبت سفارش برای مشتریان خارج از تهران