بازسازی اداری

با شرکت مهندسی معماری ماچوب

مشاوره و بازدید رایگان

جهت مشاوره و بازدید رایگان فرم رو به رو را پر نمایید.

بازسازی اداری

با شرکت مهندسی معماری ماچوب

مشاوره و بازدید رایگان

جهت مشاوره و بازدید رایگان فرم رو به رو را پر نمایید.

جهت مشاوره رایگان و گرفتن قیمت روز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بازسازی اداری ، همانطور که می دانید بازسازی اداری و مسکونی هر کدام شرایط و ویژگی های خاص خود را دارند. اگر شما قصد بازسازی اداری دارید باید مقتضیات زمانی را در نظر بگیرید. همچنین متریالی که مورد استفاده قرار می گیرد از لحاظ نوع و ظاهر کمی متفاوت هستند. گروه ماچوب در ادامه متن نکات مهم در بازسازی اداری را مطرح می نماید.

بازسازی اداری

قیمت بازسازی اداری

قیمت بازسازی اداری بر اساس متراژ و همچنین رنگی که انتخاب می کنید، محاسبه می شود.

قیمت بازسازی اداری

هر متر مربع کابینت

بازسازی اداری – دکوراسیون پاد جامه

بازسازی اداری

تغییر پوشش کف در بازسازی اداری

اگر شما قصد دارید با کمترین هزینه تغییرات چشم گیری در بازسازی اداری داشته باشید از کف واحد شروع کنید. تغییرات در سقف ها کمتر اتفاق می افتد به دلیل اینکه قالبا زمان بر است و هزینه بالاتری دارد. شما می توانید مساحت کف دفتر را پارکت بنمایید. پارکت رسمی ترین متریال برای بازسازی اداری است. درضمن به این نکته دقت نمایید که پارکت ها پس از اجرا کمی الکتریسیته ساکن دارند. ممکن است با راه رفتن در محیط کار و لمس دستگیره ها جرقه بزنند و الکتریسیته ساکن را تخلیه کنند. همچنین می توانید از متریال های دیگری نیز برای کف واحد استفاده نمایید. کفپوش های PVC یا سنگ ها برای اینکار مناسب هستند. طبق بودجه ای که می خواهید در بازسازی اداری هزینه کنید نسبت به انتخاب متریال کف تصمیم گیری کنید. پس شما باید میزان بودجه را برای گروه اجرایی خود معین نمایید تا طراحان بتوانند بهترین تغییرات را در محیط کار شما پیشنهاد نمایند.

شما می توانید از کفپوش های PVC نیز برای واحد های اداری استفاده کنید. برای محیط های اداری بهتر است از کفپوش های PVC پر تردد (با برجستگی بیشتر) استفاده نمایید. کفپوش های PVC به دلیل آن که متریال سازنده آن پلی وینیل کلرید می باشد ماده پایه سازنده آن پلیمر بوده و علاوه بر مقاوم بودن آن ضد آب می باشد. همچنین نکته مثبت دیگر کفپوش های PVC ضخامت کم آن می باشد و معمولا تا ۳ میلی متر ضخامت دارند و براحتی می توان در هر محیطی آن ها را نصب نماییم.

در هنگام نصب کفپوش های PVC سعی کنید کمتر در محیط حضور داشته باشید به دلیل اینکه برخی از چسب های مورد استفاده در نصب آن ها صنعتی بوده و سرطان زا می باشد. امروزه کفپوش های ۳ بعدی در طرح های بسیار زیبا ساخته شده اند که در متراژ های متفاوت و برای کاربری های مختلف اجرا می گردند. برخی از این کفپوش ها به صورت رول و یکپارچه می باشند. یکی از راه های تقسیم بندی در کف واحد های اداری استفاده از چند نوع متریال و یا چند رنگ در بازسازی اداری می باشد. این طراحی بیشتر برای مشاغل مهندسی و IT و همچنین مهدکودک ها و محیط های آموزشی کاربرد دارد. اگر شغل شما نیاز به تحرک و پویایی خاصی ندارد و جلسات متعددی را در طول روز برگذار می کنید بهتر است از یک نوع متریال برای بازسازی کف واحد اداری استفاده کنید.

ماچوب، دکوراسیون داخلی، کابینت

طراحی دیوار ها در بازسازی اداری

یکی از مواردی که در بازسازی اداری اهمیت زیادی دارد نوع طراحی می باشد که شما برای دیوار ها در نظر می گیرید. بیشترین دید در زاویه نگاه هر فرد را دیوار ها دارند. پس باید سعی نماییم طراحی مناسبی برای پوشش دیوار ها در نظر بگیریم همانطور که گفته شد ممکن است تغییرات زیادی در سقف ها نداشته باشید. تکلیف کف واحد هم که مشخص شد. بنابراین این دیوارها هستند که در شکل گیری واحد های اداری نقش مهمی ایفا می کنند. ما وابسته به حرفه کاری شما طراحی دیوارها را انجام می دهیم.

روی دیوارها را می توان با اشکال هندسی یا خلاقانه طراحی کرد و یا با متریال های دکوراتیو همچون کناف یا گچبری مزین نمود. اگر قصد ما رسیدن به طرحی کلاسیک باشد استفاده از گچبری ها و همچنین سر ستون های منبت اپوکسی و یا رزینی که امروزه بسیار باب شده اند متریال بسیار مناسبی است و جلوه ای خاص به فضا می بخشد. همچنین اگر تمایل به طراحی با سبکی مدرن باشد استفاده از کناف و ایجاد فضاهایی برای نورپردازی در دیوار ها می تواند فضایی دلنشین ایجاد کند.

استفاده از کاغذ دیواری های قابل شستشو نیز در بازسازی اداری توصیه می گردد. اما مهمترین کاری که می بایست انجام دهید این است که تکلیف رویه دیوارها را مشخص کنید. می خواهید دیوارها از سنگ و گچ تشکیل شده باشند یا برای آنها برنامه ویژه ای دارید؟

شما می توانید از انواع دیوارپوش ها نیز استفاده کنید. متریال سازنده برخی از دیوارپوش ها چوب می باشد و برخی از آن ها از جنس PVC می باشند. گروه ماچوب بسته به نوع فعالیت شما در محیط کار متریال مناسب را پیشنهاد می نماید. در برخی از محیط های کاری که احتمال وجود رطوبت و یا حتی نیاز به شستشو باشد (مطب ها) دیوارپوش های قابل شستشو پیشنهاد می گردد. البته در بعضی از صنف ها (سالن های اپیلاسیون و یا رستوران ها) قانون اتحادیه آن صنف موظف گردانیده که از کاشی که قابل شستشو می باشد استفاده گردد. پس از اینکه تکلیف رویه دیوار را روشن شد و دیوارها را به سبک دلخواه شما طراحی نمودیم می توان از طرح های خلاقانه و هندسی استفاده کرد. هر دیوار را می توان برای استفاده خاصی طراحی نمود. دیوار سالن انتظار نسبت به دیوار اتاق مدیریت بهتر است که متفاوت باشد. دیوار های سالن انتظار باید برای افراد جذاب تر باشند و از رنگ های با انرژی استفاده نمود. رنگ سبز در فضا حس اعتماد ایجاد می نماید، رنگ آبی از بین برنده استرس بوده و ایجاد آرامش می کند پس بر فرض مثال اگر محیط کار مطب کودکان باشد استفاده از رنگ آبی پیشنهاد مناسبی است. بنابراین بهتر است شما قبل از هرگونه طراحی بر روی دیوارها کاربری و منظور خاص آن دیوار را برای طراحان معین فرمایید. دیوار اتاق منشی نیازی به طراحی خاص ندارد زیرا باید با کمدهایی پوشیده شود که قرار است پرونده های انبوه اداری در آنها نگهداری شوند. حتی علی رغم وجود اتاق بایگانی در برخی ادارات وجود کمد برای کارمندان به خصوص منشی در نظم واحد اداری تاثیر به سزایی دارد. همچنین در بازسازی اداری می توان با قرار دادن المان های دکوراتیو در تمام محیط فضا را از حالت یکنواختی خارج نموده و پویایی را در محیط کار خود خود ایجاد نمود.

ماچوب، دکوراسیون داخلی، کابینت

اتاق مدیریت در بازسازی اداری

معمولا در محیط های اداری محیط را به نسبت هر سمت از شرکت تفکیک می نمایند اما تفکیک فضای مدیریت در بازسازی اداری اهمیت بسزایی دارد.  قاعدتا باید فضای اتاق مدیریت در اتاقی جداگانه و به دور از سر و صدای محیط کار باشد. معمولا در اتاق مدیریت از میز کنفرانس برای جلسات کاری لحاظ می گردد اگر شما حتی اتاق کوچکی برای مدیریت دارید حداقل از مجهز بودن فضای میهمان خود به یک میز پذیرایی مطمئن گردید. برای بازسازی اداری در اتاق مدیران سعی کنید ساده اما لوکس عمل نمایید. وجود یک المان تزئینی چشمگیر بسیار بهتر است چند المان ارزان قیمت می باشد در اتاق مدیران به علت حساسیت شغلی که وجود دارد نباید فضا را زیاد شلوغ کنید.سعی کنید از متریال هایی که عمومی می باشند برای بازسازی اتاق مدیریت استفاده نمایید. پارکت ها، انواع سنگ ها، قرنیز های لوکس، میزهای اداری مجلل و مبلمانی ساده برای دکوراسیون اتاق مدیریت مناسب می باشد. می توانید از قفسه ها و کمدهای مخصوص مدیران نیز استفاده کنید. همیشه به خاطر داشته باشید پس از نهایی شدن کار یک پرچم ایستاده کشورمان و یا یک پرچم ایستاده از لوگو شرکت شما می تواند پرستیژ خاصی به اتاق مدیریت دهد.

نورها در کنار رنگ های مناسبی که برای بازسازی اداری استفاده می کنید تکامل می یابند. اگر شما یک المان با رنگ بندی خنثی در دیوار نصب نموده اید استفاده از نور مهتابی رنگ , رنگ مناسبی برای این فضا نیست و باید از رنگ های با تناژ گرم تر استفاده کنید. نور آفتابی یک رنگ گرم است اما استفاده آن به تنهایی در محیط مناسب نمی باشد. به دلیل اینکه استفاده به تنهایی این رنگ به مرور زمان ایجاد کسلی در افراد می نماید.انتخاب مناسب رنگ ها در کنار هم باعث تاثیرگذاری هر چه بیشتر محیط بر روی ارباب رجوع ها می نماید. در نورپردازی واحد های اداری سعی نمایید همه رنگ ها را در تعادل نگه دارید. نور محیط را بیش از اندازه زیاد یا کم در نظر نگیرید. شما می توانید با یک ابتکار هوشمندانه و با تاباندن نور به تابلوها یا ویترین های افتخارات شرکت نورپردازی را آغاز کنید و با ایجاد نقاط کانونی که می توانند آرم و لوگوی شرکت (حک شده بر روی دیوار ها و یا هرجای دیگر در محیط) باشد کار را ادامه دهید. نورهای اداری بیشتر تابع رنگ های اداری می باشند. رنگ هایی مانند سفید، خاکستری، نقره ای، آبی کم رنگ و کرم ساده بیشترین کاربرد را در واحدهای اداری دارند. اما اگر نیاز به ایجاد فضایی رسمی تر میبینید ترکیب کرم و قهوه ای پیشنهاد می گردد. استفاده از رنگ خالص چوبی مانند نیز فضا را رسمی می نماید اما استفاده از خود متریال چوب ممکن است هزینه های بازسازی اداری را بیشتر کند.  سعی کنید نور و رنگ را با هم ترکیب کنید. با اینکار آرامش را به محیط اداری هدیه خواهید داد. همچنین تنظیم نور مناسب بهره وری کارمندان و میزان بازده کاری را افزایش می دهد.

نحوه سفارش دادن کابینت از گروه معماری ماچوب

شما می توانید در هر جای ایران عزیز، محصولات تولید شده توسط گروه معماری ماچوب، را سفارش دهید.ماچوب برای رفاه حال شما مشتریان عزیز، سفارش را به صورت حضوری و اینترنتی امکان پذیر ساخته است. ذکر این نکته ضروری است که شرکت ماچوب برای فروش کابینت، مشاوره رایگان ارائه می دهد.

جهت مشاوره با تلفن های زیر تماس بگیرید یا فرم مشاوره رایگان را پر نمایید.

09122459536

09122252499

نحوه ثبت سفارش برای مشتریان تهرانی

نحوه ثبت سفارش برای مشتریان خارج از تهران

نحوه سفارش دادن کابینت از گروه معماری ماچوب

شما می توانید در هر جای ایران عزیز، محصولات تولید شده توسط گروه معماری ماچوب، را سفارش دهید.ماچوب برای رفاه حال شما مشتریان عزیز، سفارش را به صورت حضوری و اینترنتی امکان پذیر ساخته است. ذکر این نکته ضروری است که شرکت ماچوب برای فروش کابینت، مشاوره رایگان ارائه می دهد.

جهت مشاوره با تلفن های زیر تماس بگیرید یا فرم مشاوره رایگان را پر نمایید.

09122459536

09122252499

نحوه ثبت سفارش برای مشتریان تهرانی

نحوه ثبت سفارش برای مشتریان خارج از تهران