بازسازی آشپزخانه

با شرکت مهندسی معماری ماچوب

مشاوره و بازدید رایگان

جهت مشاوره و بازدید رایگان فرم رو به رو را پر نمایید.

بازسازی آشپزخانه

با شرکت مهندسی معماری ماچوب

مشاوره و بازدید رایگان

جهت مشاوره و بازدید رایگان فرم رو به رو را پر نمایید.

جهت مشاوره رایگان و گرفتن قیمت روز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بازسازی آشپزخانه تقریبا مهم ترین بخش در بازسازی ساختمان است. آشپزخانه از دید معماران قلب خانه می باشد و معمولا خانم های ایرانی بیشترین زمان را در این فضا می گذرانند و آشپزخانه در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل سهم بسزایی دارد. بخصوص امروزه که آشپزخانه ها بصورت اپن می باشند بیشتر در معرض دید هستند.

کابینت ممبران | آقای زارعی

قیمت بازسازی آشپزخانه

قیمت بازسازی آشپزخانه بر اساس متراژ و همچنین رنگی که انتخاب می کنید، محاسبه می شود.

قیمت بازسازی آشپزخانه

هر متر مربع کابینت

اجرای کابینت

اگر شما قصدی کلی در بازسازی آشپزخانه شامل اسباب و وسایل موجود در آشپزخانه، کابینت ها، پرده ها، کف و وسایل برقی داشته باشید بسیار پر هزینه خواهد شد. ولی به روش های دیگر نیز می توان در آشپزخانه تغییرات ایجاد نمود و مجبور نیستید که برای ایجاد این تغییرات هزینه ی زیادی پرداخت کنید و مبلغ زیادی را کنار بگذارید.
روش های هوشمندانه ای برای ایجاد تغییر و تحول و نو تر به نظر رسیدن آشپزخانه وجود دارد. شما با این تغییرات ساده، آشپزخانه قدیمی خود را به محیطی جدید و مدرن تبدیل می نمایید.

بازسازی آشپزخانه امروزه شامل

تعویض کابینت ها، تخریب دیوارها، تخریب آرک های قدیمی و رابیتس کاری ها، نوسازی و یا حتی در صورت لزوم جابه جایی لوله کشی ها، کف سازی، کاشی بین کابینتی و … می باشد.

کابینت های گلاس | آقای موسوی

رنگ در بازسازی آشپزخانه

تقریباً همه ما می دانیم که ارزان ترین روش برای تغییر ایجاد نمودن در فضا و محیط، استفاده از چند لیتر رنگ می اگر تصمیم گرفته اید برای نقاشی آشپزخانه از رنگ های خنثی استفاده بهتر است از سایر وسایل و لوازم و اسباب رنگی تر استفاده کنید. مثلاً برخی کارهای هنری را به دیوار ها نصب می شوند. از پرده هائی استفاده کنید که بیشتر جلب توجه می کنند و به رنگ های یکنواخت و خنثای دیوارها، هیجان بیشتری القا کنید.

تاثیر رنگ

اگر پایه ی کابینت ها ی شما، شکل و ظاهر مناسبی دارد، می توانید فقط درهای کابینت ها را عوض کنید و از همان بدنه ها استفاده کنید. باید دقت نمود که اگر بدنه کابینت ها فلزی است، نوع لولای درب های آن چیست. لولا ها به شکل لولا میخی قدیمی باشد، تعویض درب ها مقرون به صرفه نیست و بهتر است کابینت ها عوض شوند. شما تنها در حالتی که لولا ها گازوری باشد می توانید درب ها را عوض کنید. با انجام این کار ظاهر کابینت ها به طور کلی تغییر می کند. روزها برخی درهای جدید کابینت در انواع رنگ ها به صورت آماده فروخته می شوند و شما نیز می توانید از آنها استفاده کنید. استاندارد این درب ها در قدیم یکسان بودنند و پایه ابعاد درب های موجود در بازار با استاندارد های قدیمی می باشد.

کابینت مدرن | آقای جواهری

نوسازی درب های کابینت در بازسازی آشپزخانه

اگر کابینت های شما هنوز شکل و ظاهر مقبول دارند می توان به جای رنگ کردن کلی آنها یا عوض کردن درها، فقط آن ها را لکه گیری کرد. مثلاً اگر کابینت های چوبی آشپزخانه رنگ قهوه ای روشن دارند، با آوردن یک پرده رنگ قهوه ای روی آنها، جلوه ی تازه ای به آنها بدهید و ظاهرشان را نو نمایید. قبل از آنکه لایه ای رنگ به روی درب ها بزنید، به هر شیوه ای که مایلید روی سطح کابینت ها را کاملاً تمیز کنید. می توانید اینکار را با استفاده از مواد شوینده , اسفنج و یا پارچه انجام دهید با انجام این کار نتیجه قطعا رضایت بخش تر خواهد بود.

شرایط انجام

این کار برای کابینت هایی که جنس خوبی دارند، مناسب تر می باشد. بعد از آنکه کابینت ها را رنگ کردید و یا اینکه درب های کابینت را به طور کامل عوض کردید، می توانید برخی تغییرات خاص دیگر را به طور دلخواه روی آنها اجرا کنید. مثلاً از کابینت های بخش دیواری ، یک و یا دو درب را حذف کنید که به صورتی کاملا باز به نظر برسند و بدون درب باشند و بعد از آن بخش هایی که بدون درب می باشند را محلی برای قرار دادن برخی وسایل و ظروف تزئینی و یا حتی کارهای هنری قرار دهید. استفاده از ابزارها و وسایل با کیفیت جدید و مدرن در آشپزخانه، باعث می شود که آشپزخانه شما به یکباره جلوه ی جدید و مدرن و زیبایی به خود بگیرد.
مثلاً می توانید دستگیره های کهنه و قدیمی کابینت های خودرا تعویض کنید و از دستگیره های شیک و مدرن تر استفاده کنید. اینکار باعث می شود تا کابینت های قدیمی شما جلوه ای نو و بسیار تازه تر به نظر برسند.

کابینت روکش چوب | آقای نیک منش

نو سازی کف در بازسازی آشپزخانه

اکثر مواقع ، کهنه ترین و قدیمی ترین بخش آشپزخانه فقط کف آن می باشد، و دلیل آن این است که تردد زیاد باعث مستحلک شدن کف آشپزخانه می گردد. دیگر مثل گذشته ها مجبور نیستید برای تعویض کف آشپزخانه، تمام کابینت ها باز نموده و عملیات کف سازی را انجام دهید، بلکه با استفاده از کاشی هائی که به صورت چسبی نصب می شوند، می توانید به راحتی هر چه تمام تر، کف آشپزخانه را تعویض و ظاهر آن را زیباتر کنید. اما استفاده از کاشی چسبی در آشپزخانه هایی که فاقد کفشور هستند و شستشوی کف در آن ها انجام می شود گزینه مناسبی نمی باشد. دلیل آن این است که کاشی چسبی در صورت ارتباط با آب شسته شود و باعث لق شدن کاشی و سرامیک ها می شود. انواع و اقسام کف و سطوح آشپزخانه در مدل ها و طرح های متفاوت به بازار عرضه می شوند و شما می توانید با کمی جستجو در بازار های کاشی و سرامیک مورد نظر و سلیقه خود را بیابید و خیلی سریع اقدام کنید.

مدبر اجرایی

از مدیر اجرایی بازسازی آشپزخانه خود بخواهید که در کابینت های کشویی حتما از ریل های باکیفیت بالا و همراه با تکنولوژی روز دنیا استفاده کند و همچنین از لولا های به روز , مرغوب و باکیفیت در درب های کابینت ها استفاده نماید، لولا ها و ریل ها و دیگر یراق هایی که در آشپزخانه پر کار می باشند. اگر از نوع بی کیفیت و نامرغوب باشند مشکلاتی همچون مانند: خوب بسته نشدن درب ها و صداهای آزار دهنده، همتراز و یکنواخت نبودن درب ها را به همراه دارند.
نوع جنس کابینت ها نیز بسیار مهم و اساسی است و نقش مهمی در زیبایی آشپزخانه شما ایفا می کنند، استفاده از روکش های های گلاس (براق) ضد خش، غیر قابل اشتعال و با ضاهری زیبا را برای کابینت های شما توصیه می کنیم.

کابینت های گلاس | خانم ولی

تعیین ارتفاع مناسب کابینت ها در بازسازی آشپزخانه

به نظر ما بهتر است که در هنگام بازسازی آشپزخانه تا جایی که سقف آشپزخانه اجازه می دهد ارتفاع کابینت های هوایی را افزایش دهید با این کار خلاقانه فضای بیشتری برای قرار دادن وسایل و چیزهایی که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند و در ماه شاید یک یا دو بار از آنها استفاده نمایید ایجاد می شود. به عنوان مثال اگر ارتفاع سقف شما از ۳.۲متر بیشتر می باشد توصیه می کنیم که فضای بالاتر از ارتفاع ۳.۲ متر را برای لوازم و وسایل تزئینی اختصاص دهید و یا از قفسه های بدون درب استفاده نمایید.قسمت هایی که نیاز به رنگ شدن دارند را مشخص نمایید و رنگ مورد نظر متانسب با سلیقه خودتان را انتخاب کنید. نکته حائز اهمیت این است که قبل از شروع عملیات نصب کابینت ها در آشپزخانه، سینک و شیر آلات باید بعد از فرایند رنگ کاری در آشپزخانه انجام پذیرد.

یک کانتر زیبا برای ورودی آشپزخانه خود انتخاب کنید

در بازسازی آشپزخانه یکی از مهم ترین عوامل انتخاب و استفاده یک ورودی جذاب و زیبا برای چشم نواز شدن و خیره کننده شدن آشپزخانه شما می باشد. از صفحه های های گلاس و مصنوعی با طرح های زیبا و ساده و یا سنگ های کورین و طبیعی و زیبا استفاده نمایید. تحقیقات انجام شده نشان می دهد خانم ها در آشپزخانه بیشتر در یک مسیر مثلث شکل حرکت می کنند، یعنی بین اجاق گاز، سینک ظرفشویی و یخچال در حال حرکت و تردد هستند، اگر در بازسازی آشپزخانه خود از ساختار جزیره ای استفاده کنید، مسیر مثلث شکل بسیار نزدیک به هم خواهد شد و خانم خانه راحت تر به کاری های خود در آشپزخانه رسیدگی خواهد کرد، اجاق گاز و یا سینک ظرف شویی می تواند به صورت جزیره و در وسط قرار گیرد.

بازسازی آشپزخانه

همخوانی با دیگر اجزاء و قسمت های خانه

در فرآیند بازسازی های جزئی مانند بازسازی آشپزخانه باید این نکته مهم را در نظر گرفت که نباید زیاد از دیگر محیط های خانه فاصله گرفت که یک تفاوت زیاد و بدون هماهنگی به چشم برسد و باید با بقیه اجزا خانه هماهنگ و همخوانی داشته باشد، برای کسانی که می خواهند قسمتی از خانه را به صورت بنیادی بازسازی نمایند پیشنهاد می کنیم که کمی تغییر در چیدمان و رنگ دکوراسیون قسمت های دیگر خانه مانند سالن پذیرایی و نشیمن ایجاد کنند و تا حد امکان بین فضاها هارمونی و هماهنگی لازم را ایجاد نمایند.

نحوه سفارش دادن کابینت از گروه معماری ماچوب

شما می توانید در هر جای ایران عزیز، محصولات تولید شده توسط گروه معماری ماچوب، را سفارش دهید.ماچوب برای رفاه حال شما مشتریان عزیز، سفارش را به صورت حضوری و اینترنتی امکان پذیر ساخته است. ذکر این نکته ضروری است که شرکت ماچوب برای فروش کابینت، مشاوره رایگان ارائه می دهد.

جهت مشاوره با تلفن های زیر تماس بگیرید یا فرم مشاوره رایگان را پر نمایید.

09122459536

09122252499

نحوه ثبت سفارش برای مشتریان تهرانی

نحوه ثبت سفارش برای مشتریان خارج از تهران

نحوه سفارش دادن کابینت از گروه معماری ماچوب

شما می توانید در هر جای ایران عزیز، محصولات تولید شده توسط گروه معماری ماچوب، را سفارش دهید.ماچوب برای رفاه حال شما مشتریان عزیز، سفارش را به صورت حضوری و اینترنتی امکان پذیر ساخته است. ذکر این نکته ضروری است که شرکت ماچوب برای فروش کابینت، مشاوره رایگان ارائه می دهد.

جهت مشاوره با تلفن های زیر تماس بگیرید یا فرم مشاوره رایگان را پر نمایید.

09122459536

09122252499

نحوه ثبت سفارش برای مشتریان تهرانی

نحوه ثبت سفارش برای مشتریان خارج از تهران