انتخاب لوازم خانگی و قیمت کابینت آشپزخانه

انتخاب لوازم خانگی و قیمت کابینت آشپزخانه گاز، برق یا القاء؟

انتخاب شخصی است، هر چند شما اغلب از افرادی که از گاز به برق می آیند صحبت نمی کنید.

هنگام انتخاب یک کوره برای عملکرد، در نظر گرفتن کارایی: چقدر گرما را از رایت به پانک از دست می دهید؟

نانسی دیلیتا، مدیر فروش نمایشگاه شرکت Trevarro می گوید:

با گاز، شما حدود ۴۰ درصد از دست می دهید. نانسی دیلیتا، مدیر نمایشگاه در شرکت Trevarrow، از سوی دیگر، با گرمایش القایی، یک آشپزخانه صاف مانند برق است که مانند اجاق گازهای گاز داغ عمل می کند شما کمترین میزان گرما را از دست می دهید.

دیودیتا می گوید :

القاعده جریان اصلی نیست، اما اکنون در بازار آمریکا بازنگری می کند. القایی مطمئنا در زمان صرفه جویی می کند ، زیرا شما می توانید یک ظرف آب را سریعتر جوش بیاورد و شما می توانید عملکرد و میزان بازدهی را بر روی دستگاه ببینید.

هنگام خرید برای گاز رومیزی ، در مورد BTU، که برای واحدهای حرارتی بریتانیا است، اندازه گیری مقدار انرژی ، بپرسید. محدوده های جدی ۹،۲۰۰ BTU و بالاتر است. درمورد کنترل متغیر صحبت کنید، به این معنی است که چقدر طول می کشد “بدون شستشو” بدون شعله خارج شود. به دنبال گیت های مشعل ساخته شده از چدن یا فلز است که گرما را برای انتقال حرارت بهتر از مشعل به پانک هدایت می کند.

کوره ها یک کوره اجرایی با عملکرد بالا که با استفاده از هوای گرم برای سرخ کردن غذا سریعتر و یکنواخت تر می شود ، به شما کمک می کند که سریعتر از یک اجاق سنتی شام را روی میز ببرید.

از طرف دیگر نانوایی ها می خواهند پخت و پز ساندویچ / گوشت کباب / سیب زمینی سنتی بخورند. در یک دنیای آشپزخانه کامل ، می توانید هر دو را با یک ایستگاه فرعی در کنار هم قرار دهید.

هود آشپزخانه ، اجاق گاز جدی نیاز به سیستم تهویه دارد که از آشپزخانه بیرون می آید . هود های بدون صدای بیمکث در مهمانی شام می آید.

اگر صدای مکش (و نه موتور در حال اجرا) را بشنوید، این چیز خوبی است.

اگر سر و صدای شما را کاملا از بین ببرد ، واحد هایی را که می توانید با موتورهای بیرونی نصب کنید ، در نظر بگیرید.

( شما می توانید خانه را برای این هود بسازید ، بنابراین تا حدودی با نمای داخلی خانه شما ترکیب می شود.)

انتخاب لوازم خانگی و قیمت کابینت آشپزخانه

راهکار تمیز کردن هود آشپزخانه

بلورهای بیرونی و بلورهای درون خطی، تهویه مطلوب را فراهم می کنند.

دیویاتا می گوید:

“شما ممکن است بعضی از چربی ها را از بین ببرید، اما شما از هیچ حرارتی خارج نمی شوید.”

هود با cfms کافی برای سینی خود انتخاب کنید. به عنوان یک قاعده کلی، یک سطح آشپزی الکتریکی چهار فایبر باید تهویه ای داشته باشد که در ۴۰۰ cfms عمل می کند. البته، هود بیشتر از دمیدن هوای گرم است، حتی اگر این عملکرد کلیدی باشد. هود ها در برخی از طرح های آشپزخانه نقاط کانونی هستند و در طراحی های مدرن خطی مدرن به سادۀ بزرگ و در مواد از فولاد ضد زنگ به شیشه استفاده می شود.