• شماره تماس : 77897162 - 021
  • ایمیل ما : info@machoob.com
  • اعزام کارشناس رایگان : 09122459536 کیانی

درباره ما

گروه مهندسی معماری ماچوب از سال ۱۳۵۹ فعالیت خود را آغاز نمود و هم اکنون با سه شعبه نمایشگاهی و یک کارخانه تولیدی در شهرک صنعتی کارآفرینان از مجموعه‌های پیشرو در عرصه دکوراسیون می‌باشد.

طراحی، تولید و اجرای انواع کابینت آشپزخانه مدرن و کلاسیک، سرویس خواب، سیسمونی، ست تی وی، درب‌های ممبران و پرس وکیوم، اجرای غرفه‌های نمایشگاهی، اجرای دکوراسیون‌های اداری، تجاری و مسکونی از جمله فعالیت‌های مجموعه می‌باشد.

این مجموعه  مجری بسیاری از نمایشگاه‌داران و سازمان‌ها از جمله نزاجا، سازمان آب و فاضلاب، مهندسین مشاور معمار نوین، شرکت کوزو و … می‌باشد.

در ادامه تاریخچه‌ای مختصر از فعالیت‌های مهم گروه دکوراسیون محمد امین ذکر گردیده است.

  • 1359
  • 1379
  • 1385
  • 1387
  • 1390
  • 1392

شروع کار

شروع به فعالیت دکوراسیون محمد امین در سال ۱۳۵۹ توسط حاج ابوالفضل کیانی و با امور نوسازی و معماری می‌باشد. با وجود سال‌های پر فراز و نشیب پس از انقلاب، در اندیشه ایشان روشن بود که آینده‌ای درخشان در این عرصه فعالیت در راه است.

صنعت لترون کاری

پس از گذشت سال‌ها و بزرگ‌تر شدن پسر بزرگ ایشان، امین کیانی، پتانسیل کار  و انجام فعالیت‌های ساختمانی بیشتر گردید.قسمتی از فعالیت‌ها در ساخت و ساز بود و از طرفی دیگر با پیدایش صنعت لترون کاری بخشی از فعالیت‌ها هم در زمینه‌های چوبی و دکوراسیون داخلی بود. در آن سال‌ها این مجموعه تحت عنوان شرکت کیامین مشغول به کار بود.

راه اندازی کارگاه

MDF در این سال‌ها در حال شناخته شدن و گسترش بود. پسر کوچک حاج ابوالفضل، محمد کیانی به دلیل علاقه زیاد به این حرفه به پدر و برادر پیوست و تمرکز فعالیت‌ها بر روی دکوراسیون داخلی و چوب قرار گرفت. حاج ابوالفضل نام این مجموعه را به طور رسمی به دکوراسیون محمد امین (ترکیب نام دو فرزند) تغییر داد. کارگاهی در محدوده خیابان اتحاد بنا شد و برادران کیانی به کارهای طراحی، کسب تجربیات فنی و حرفه‌ای و ارائه خدمت به مشتریان مشغول گردیدند..

راه اندازی شعبه نمایشگاهی

اولین شعبه نمایشگاه دائمی در تهرانپارس افتتاح شد. نحوه فعالیت برادران که از صفر تا صد را خودشان طراحی و اجرا می‌کردند، نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب می‌کرد. تعداد نیروهای کاری از کارگران ساده و ماهر گرفته تا گروه‌های طراحی مجرب به سرعت افزایش یافت و قراردادهای گوناگونی با سازمان‌های دولتی و شرکت‌ها بسته شد. همچنین ارسال محصولات به سایر شهرستان‌ها گسترش یافت
به دلیل گسترش فعالیت ها و حیطه کاری در سال 96 این مجموعه به ماچوب تغییر نام یافت .
.

راه اندازی کارخانه

حاج ابوالفضل همواره بر امور نظارت داشت و همواره حفظ رضایت مشتریان را به پسران تاکید می‌کرد. همین امر، کلید موفقیت مجموعه بود. حجم سفارشات افزایش یافت و تولید به کارخانه‌ای مجهز با به روزترین دستگاه‌ها در شهرک صنعتی کارآفرینان انتقال یافت.

گسترش فعالیت‌ها

مشتری‌مداری، خدمات مناسب و استقبال روزافزون مشتریان، سبب احداث شعبات جدید گردید. دکوراسیون محمد امین با سه شعبه در تهران و یک کارخانه تولیدی با مجهزترین دستگاه‌های برش، CNC و پرس وکیوم ، تولید درب‌های ممبران وپرس وکیوم را دستورکار تولیدات کارخانه قرار داد. این مجموعه با کوشش فراوان پرسنل مجرب و دلسوز، موفق به اخذ گواهینامه بین المللی سیستم‌های مدرن نوین گردید.

همکاران ما

age2-300x78
agt_logo-1024x267
Aiaasik-1024x300
niemann_logo_schwarz-300x74